Wszystko
Najnowsze
Archiwum
AntyBohater
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

dyniox
via Android- 1
@AntyBohater No raczej nie, zakładasz DG i nie rekrutujesz nigdzie. Na rowerze to chyba a debil pracuje dla pośrednika :p chyba, że sandniggers bez pozwolenia na pracę xD
Rasnowski
- 0
@AntyBohater: agencja pracy tymczasowej, która dla nich pracuje ma dojścia do Ukraińców i innych obcokrajowców
Dziwne manewry taksówkarza na S8. Kierowca uciekł z miejsca wypadku
Ale... ale jak to? Pszeciesz on miał licencję i kasę fiskalną!!!
#uber #taxi #taxihiv
Ale... ale jak to? Pszeciesz on miał licencję i kasę fiskalną!!!
#uber #taxi #taxihiv
@angelo_sodano to wielicka jest na pierwszym planie?
- 0
@ruchliwy: si senor
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
@raz-dwa-trzyy Zglosilem, 10 zł zwrócili mi na konto w Uberze na następną jazdę
- 2
- 2
@Krs90: @Adriian321: Elegancko! Dzięki!
@Torian: nwm jak sobie radzi Uber ale ja zwykle pociąg z lotniska a z dworca tramwajem. Teraz jest remont przy kleparzu więc tramwaj z tunelu na jubilat będzie jechał z 15-20min
Często jeżdżę #uber albo #taxi do pracy. Różne przygody są, jednak przy UBER miałem jedną taką rzecz
Dwa razy kierowca były pochodzenia chyba Ukraińskiego, bo wątpię, że innego. W obu przypadkach zaoferowal trase, ktora bardzo odbiega od celu, w sensie tlumaczac to korkami - o 10-11 w dzien :)
Ta sama trasa i obaj to samo mowili,. Wychodze z zalozenia,ze mam jezyk to mowie,ze nie. I ta sama
Dwa razy kierowca były pochodzenia chyba Ukraińskiego, bo wątpię, że innego. W obu przypadkach zaoferowal trase, ktora bardzo odbiega od celu, w sensie tlumaczac to korkami - o 10-11 w dzien :)
Ta sama trasa i obaj to samo mowili,. Wychodze z zalozenia,ze mam jezyk to mowie,ze nie. I ta sama
@teczowisazabawni Polecam anulować kurs jak tylko wyświetli się, że podjedzie Ukrainiec, chociaż ja nigdy problemów nie miałem.
konto usunięte via Android
- 1
@teczowisazabawni PRZESTAN SZKALOWAC UBIERA !!!!!!!????????¡¡¡¡¡¡¿¿¿¿¿¿
- 2
Po jakim czasie od przejazdu #uber ściąga kasę z konta?
- 10
- 1
@kaczor: Problem jest taki że taki Blockbuster zatrudniał multum ludzi. A Netflix tylko garstkę.
W sumie chyba w Humans non compute była analiza tego.
W sumie chyba w Humans non compute była analiza tego.

@kaczor: szczerze to jedna wielka bzdura. A airbnb jest u mnie droższe niż hotele. Tak jak i uber jest droższy niż taxi. Za to Apple jest tanie :)
4
Uber driver get the f""" out FUNNY

Uber driver ;-) get the fuck out
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 21
Dolina Krzemowa to jednak stan umysłu. Tęgie głowy głowiąc się w promieniach zachodzącego kalifornijskiego słońca wymyśliły nową usługę - Lyft Shuttle. Nowy sposób komunikacji, w którym użytkownicy bookują przejazd, podchodzą do najbliższego spotu i wsiadają wspólnie do jednego samochodu, który wiezie ich zaprojektowaną z góry trasą na określone miejsce. W ten sposób, dzieląc koszty z innymi podróżnymi, klienci płacą mniej i są w stanie dokładnie przewidzieć czas pokonania danej trasy.
#
#
źródło: comment_ORsCCHLE8CV5WDBpHYOlo7btPjecifSX.jpg
Pobierz- 4
@Vincenzo: Ale takie bogolskie, żeby współpasażerowie nie musieli przypadkiem siedzieć obok kogoś, kogo nie stać na sojowe latte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@starface: teoretycznie głupie , w praktyce to przymiarka do wdrażania autonomicznych pojazdów. Dużo łatwiej testować te pojazdy na określonych stałych trasach które nawet można odpowiednio wyposażyć w czujniki dla aut autonomicznych. Samodzielne auta jeżdżące z dowolnego punktu A do dowolnego B to już wyższa szkoła jazdy i mnóstwo sytuacji które ciężko przewidzieć. A to kto wygra (Lyft/Uber) zależy od tego kto pierwszy wdroży samodzielne pojazdy.
9
Tak tanio jeszcze nie było. Taxify wypowiada wojnę Uberowi w stolicy i...

Taxify po uzyskaniu dofinansowania od chińskiego potentata DiDi agresywnie upomina się o swoje miejsce na warszawskim rynku ridesharingu -
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 2
Dalej nie działają z Uberem karty debetowe z Pekao? :|
#uber
#uber
- 2
- 1
@Kotlecik_mielony_z_buraczkami: jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś nie zapłacił.
@PrzodownikPracy:
Jest chyba już z 4 gości, którzy nawzajem obciągają sobie kutasy pod każdym wpisem o Uber i Taxi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest chyba już z 4 gości, którzy nawzajem obciągają sobie kutasy pod każdym wpisem o Uber i Taxi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
@kotlet200: pozdrów Buraka
@kotlet200: Faktycznie mocno pada, aż Wisła wylała. A nie wierzyłem jak @postrachNocnegoSzczura pisał ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2






















