Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
@JohnFairPlay: nic tak nie #!$%@? jak jazda krajową za jakimś cymbałem co na prostej to #!$%@? a jak tylko trafi się jakiś łuk albo, nie daj Boże, zakręt, to prawie się zatrzymuje.
A nie, czekaj - gorsze jest kiedy jedziesz taką krajową gdzie cały czas jest podwójna bo remont na prawie całej długości między dwoma miastami
  • Odpowiedz
@Zales360: na krajówce bardzo źle jedzie się też w godzinach 9:00 - 12:00 kiedy jakiś emeryt jedzie przez cały powiat tą krajówką, bo w miasteczku 20 km od jego domu jest dzisiaj targ - i ty jedziesz za takim dziadkiem całe 20 km z prędkością +-40km/h
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@diogene: klasyk xD ostatnio widziałem taki przypadek na autobahnie gdzie jakiś dzban tak bardzo musiał wyprzedzić tira że ledwo zdążył na swój zjazd jak tylko wrócił na prawy pas. Co za ameba
  • Odpowiedz
@tomex1909: Ale tu nie chodzi o kilka km/h. Ludzie dostają #!$%@? jak widzą fotoradar i nawet jak stoi na drodze na której jest ograniczenie do 70 to zwalniają do 30 a jakby mogli to by się przed nim zatrzymali i przenieśli samochód za niego XD
  • Odpowiedz
@stecwaniak_: najlepsze jak stoi fotoradar ale jest nieczynny, na s8 w markach przy Decathlonie właśnie taki jest i gdy wszyscy zwalniają do 50 to ja cyk na lewy i cisnę stówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie mają pikachu face wtedy
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: takie zachowanie kierowców to jest jawna oznaka braku zaufania do aparatu państwa. Nie wiesz czy fotoradar jest sprawny; czy jest skalibrowany; czy jest zalegalizowany; jaką ma tolerancję pomiaru. Nie wiesz czy strzeli Ci foto jak będziesz miał na blacie maksymalna dozwolona prędkość bo radar pomyli się o jakąś wartość i wjebią Ci mandat. Masz siłę, ochotę, środki na to żeby się kłócić i udowadniać że TY jechałeś poprawnie? Powiedzą Ci
  • Odpowiedz