Wpis z mikrobloga

Miałem za szkolnych czasów w #techbaza kumpla. Ten kolega pokłócił się ze szkolnym chuliganem i wyzwał go na solo. Wszystko było umówione, po lekcjach za szkalrniami (technikum ogrodnicze). Mój ziomek, gdy emocje opadły zaczął trochę peniać. Tamten był o głowę wyższy i nie jeden nos rozwalił. Kumpel zawsze miał szalone pomysły i teraz też #!$%@?ł xD Gdzieś przeczytał, że starożytni gladiatorzy nacierali się oliwą aby przeciwnik nie mógł zrobić chwytu. Kumpel dodatkowo był przekonany, że gdy tamten zada cios, wtedy jego pięść będzie się ślizgać na oleju i nie zrobi mu krzywdy. Uparł się, że vtak trzeba, widać jednak było że się penia.
Kwadrans przed solową poszliśmy do składzika nieopodal szklarni. W tej szopce mój ziomek parkował Ogara, którym dojeżdżał do szkoły. Tak tak Mireczki dobrze się domyślacie. On się kazał oblać olejem silnikowym xD miałem go oblać od samej głowy. Dwa litry oleju xD ze mną było jeszcze dwóch pinglarzy pryszczaty grubas i szczuroklates (nasza paczka).
Podali mi olej, ziomek zdjął bluzkę (był upał), zostawił tylko dżinsy założone. Pięć minut do bójki a ja polewam mojego najlepszego kumpla ojelem xD
On się w trakcie nacierał. Zaczęło śmierdzieć jak w pit stopie F1 xD.... I nagle stało się coś nieprzewidzianego. Olej spowodował taki poślizg, że spodnie przestały przylegać do ciała i zsunęły się z dupy xD za każdym razem gdy je podciągał to spadały. Pasek nie pomagał.
Minuta do solo, my w panice myślimy co robić. Nie dość że spodnie zsunięte to ziomkowi zaczęło się mocno kręcić w głowie od oleju. W tym czasie do naszej szopki wparował przeciwnik ze swoją paczką. Spojrzał na swojego rywala i.... wybuchł śmiechem. Tamten próbował podciągnąć spodnie i zaczął się głupio tłumaczyć, że będzie zaraz gotów. Chuligan miał jednak inny pogląd na tę sytuację. Uznał mojego ziomka za frajera niegodnego pojedynku na pięści i sprzedał mu trzy kopy na gołą dupę, a jego kumple to samo zrobili z nami. Do konca szkoły byliśmy już tyrani ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #truestory #szkola #technikum #niebieskiepaski #bojka #solowa #takbylo #stulejacontent #licbaza #zalesie
  • 7