Czy wiesz Polaku biedaku że brak podatku do 26 roku życia rząd odbierze sobie w twojej składce ZUS i jedynym który na tym straci będzie pracodawca o ile nie będziecie zmuszani do pracy na swojej działalności lub jakiejś śmieciówce? xD

#truestory #podatki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie w okularach przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub na zewnątrz w czasie pochmurnej pogody. Szkalujesz, plusujesz
- są często myleni z niewidomymi
- ciężko się z takimi gada twarzą w twarz, bo nie widać oczu
- wyglądają jak idioci
- okulary przeciwsłoneczne jak sama nazwa wskazuje są przeciwsłoneczne, więc w pomieszczeniach i w czasie pochmurnej pogody są zbędne

Jak
Nirin - Ludzie w okularach przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub na zewnątrz w cza...

źródło: comment_OIz7zDw8XqxehmwFseipTeddzlS7Uahn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyliście tę tendencje ameb umysłowych? Ojej ja zdałem maturę! Co z tego że z miernym wynikiem? Co z tego że pracuje za połowę tego co wykwalifikowany mechanik po ZAWODÓWCE czy kierowca ciężarówki z podstawowym wykształceniem? MAM MATURE

Jak można nie zdać matury? XD XD XD


#truestory #takbylo #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też mieliście tak że wyprowadzacie się od rodziców do mieszkania czy czegoś tam i wzbiera wam się na łzy ? Że w sklepie trzeba kupować mase rzeczy. Płacić podatki. Chodzić do roboty. I wogule o wszystkim bez przerwy myśleć ?
Uwielbiam jak rodzice mnie odwiedzają. Wtedy jejst jakoś lepiej ()
#zycie #truestory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lutniczek: Nie, nie miałem tak. Wyprowadzka z domu na swoje to jedna z najszczęśliwszych chwil mojego życia, a to mimo tego że moi starzy są całkiem spoko. Jak mieszkasz na swoim to możesz wreszcie przestać liczyć się w zupełności ze zdaniem i z oceną rodziny i wykształcić do reszty swój charakter i swój sposób na szczęście w życiu. Ciężko mi z sentymentem patrzeć na czas w którym musiałem ulegać albo
  • Odpowiedz
@Neoplan: chciałem tak powiedzieć, a wręcz cisneły mi się na usta ostrzejsze słowa ale, obok mnie siedział inny pasazer i widziałem ze tez nie śpi więc lekko dałem ciszej z szacunku dla innych pasazerów a nie do tych mocherowych wieśniaków xD
  • Odpowiedz
@Zlomiarz1: Sprawdz jakie trzeba miec wyniki na maturze aby nawet za pieniadze lekarski studiowac. Oczywiscie troche gorsze niz aby studiowac za darmo, ale nadal bardzo bardzo dobre.
  • Odpowiedz
#heheszki #humor #humorobrazkowy #oszustwo #afera #sport #lekkoatletyka #truestory #takaprawda

tak wygląda 17 letni chłopak

Portugalska Benfica odniosła się do zamieszania wokół swojego kenijskiego zawodnika Edwarda Zakayo Pingui. Na prośbę mediów klub upublicznił dokumenty, które mają rozwiać wątpliwości co do wieku biegacza. Pingua ściga się na dystansie 5000 metrów. W połowie czerwca wygrał bieg Diamentowej Ligi
zader7 - #heheszki #humor #humorobrazkowy #oszustwo #afera #sport #lekkoatletyka #tru...

źródło: comment_GwiawqJv1tGSaUxDeM9hIFlgPXaix4NK.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@StarySkuter

Jeżeli chodzi o technikę składania czy wersy to najlepszy. To chodzący słownik, jest żyjącą legendą, dzisiejszy rap wzoruje się na jego patentach (np. Inne akcentowanie wyrazów). Nie chce mi się tłumaczyć, po prostu muzyka i liczby mówią same za siebie
  • Odpowiedz
W #pracbaza przypadkowo zainicjowałem lawinę odejść z #ppk. Jako pierwszy wydrukowałem i wysłałem do kard dwa dni temu deklarację o rezygnacji. Przypadkowo dowiedziała się o tym koleżanka i rozeszło się pocztą pantoflową. Skala rezygnacji jest u mnie spora - na oko już kilkadziesiąt osób uznało (około połowy stanu ogólnego), że nie ma zaufania do państwa.
Jak wygląda to u was?

#truestory #pracowniczeplanykapitalowe #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem dlaczego robisz to z anonimowych jak to 100 % prawda. Prawie każdy wiejski talent ma z tym problem - może trochę inaczej patrzą rodzice nauczyciele, ale jak rodzic rolnik, czy chłop po zawodówce to lipa. Bo po co iść do lepszej szkoły jak program jest taki sam i tego samego się nauczysz w wiejskiej gównianej szkole. Byle by taniej było. I najgorsze, że to również w przypadku
  • Odpowiedz
Opijam zdana sesje z ziomkami

Psiapsi pyta w sklepie dlaczego wzięłam lizaka, a ja

Chciałam sobie possać


J--------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#takaprawda #truestory #mirkowyznania
ja czytam pornusy jako filmy o milosci, ludzie sobie ufaja, rozbieraja sie do naga, klada sie na siebie na golasa, nie brzydza sie.. to uczucie wyzsze. porunsy zbudowaly we mnie z powrotem ufnosc w głębie uczuciowa ludzkosci.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamesMoriarty: no, ale ty jak samiec alfa nic nie powiedziałeś i wylałeś żale w internecie

facet powiedziałby "bo mamy równouprawnienie i żaden facet nie ma obowiązku ustępować kobiecie w niczym bo w ten sposób dyskryminuje ją ze względu na płeć"
  • Odpowiedz
Mój znajomy mieszka z dziewczyną i dzieckiem u swoich rodziców. Są ze sobą już x lat, bywało u nich różnie ale zawsze wychodzili na prostą. W zeszłym roku ona zaczęła go zlewać, starał się bardziej to nic nie dawało. Zrobiło się tak grubo że kumpel zastanawiał ile będzie płacił alimentów na dziecko. Pojechali wspólnie na wakacje nic się nie zmieniło, więc zrezygnowany podszedł do swojej dziewczyny i mówi ,, Aniu to kiedy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach