Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 3
- 1
@Deadlyo: Zrobiłam tak, ale to excel Google
@DigitalGirl Zrobiłam tak, ale to excel Google
To zrób tak w normalnym Excelu i potem skopiuj kolumnę do tego googlowskiego
To zrób tak w normalnym Excelu i potem skopiuj kolumnę do tego googlowskiego
Jak by ktoś miał wątpliwości, w komentarzu film xD
źródło: comment_maW99IeW92chZirszLAaP9PZ45ZjzZM4.jpg
Pobierz- 0
Pierwszy dzień, więc same szkolenia (BHP, pożary, kodeks etyki, ochrona danych osobowych). Nic szczególnie ciekawego, ludzie sympatyczni, ale dwie rzeczy były bardziej zajmujące;
1. W czasie szkolenia BHP praktykant z politechniki zapytał, czy w związku z z cukrzycą będzie mógł dokonywać pomiarów poziomu glukozy i gdzie będzie mógł to zrobić. Potem spytał o zastrzyki (insulina, w brzuch). Koleżanka musiała to sobie bardzo dobrze wyobrazić, bo aż jej się słabo zrobiło i trzeba
1. W czasie szkolenia BHP praktykant z politechniki zapytał, czy w związku z z cukrzycą będzie mógł dokonywać pomiarów poziomu glukozy i gdzie będzie mógł to zrobić. Potem spytał o zastrzyki (insulina, w brzuch). Koleżanka musiała to sobie bardzo dobrze wyobrazić, bo aż jej się słabo zrobiło i trzeba
- 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 63
@Sumiru: no rzeczywiście jest czym się chwalić i opisywać
- 68
@Sumiru: dobra mlody sluchaj, jak ci sie widzi taka robota? bo widze zes kumaty i zaczynasz lapac temat. Scania Euro 5, weekendy w domu, 3k netto podstawy plus 230 dniowki, w miesiacu robisz 20-23 dni, matematyke zostawiam tobie. Tacho full legal, butelki i zwir we wlasnym zakresie
Bajo
@mat_91: Widze tez artysta
Bajo
@mat_91: Widze tez artysta
źródło: comment_1ZJitqwjo5OInyu7bYSYpKbdfLT2CKwN.jpg
Pobierz- 68
@ajdasz: No chyba ze polityka twojej firmy ma ustalone przyjście między 7 a 9
konto usunięte via Android
- 82
@atencjuszka powiedz to tym co robią na produkcji czy innych magazynach xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@goly8622: I to szanuję !
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kapitalis: jedna ma fajna dupe, jedna fajne ciuchy?, jedna fajny ryjek, jedna fajne wlosy. nie mogly tego zdjecia inaczej zrobic.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Orzech1878: xD
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: I wyobraź sobie, że np. od kilku lat jest warzywem albo umarł xD
@Linuksiarz1 xDDD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
#czujedobrzeczlowiek
Dziś byłem na dworcu #warszawa #kolej #pkp i zaczepiła mnie starsza pani która zbierała na bilet. Niby zwyczajna sytuacja że bezdomni zbierają hajs w ten sposób ale ta babcia nie śmierdziała, mówiła że nie ma dokumentów i wypowiadała się całkiem normalnie. Ubrana była nieadekwatnie do dzisiejszej temperatury, miała tylko lekki sweterek, gdzie pół Warszawy zapitala dziś w kurtkach. Uprzejmie powiedziałem że niestety nie
Dziś byłem na dworcu #warszawa #kolej #pkp i zaczepiła mnie starsza pani która zbierała na bilet. Niby zwyczajna sytuacja że bezdomni zbierają hajs w ten sposób ale ta babcia nie śmierdziała, mówiła że nie ma dokumentów i wypowiadała się całkiem normalnie. Ubrana była nieadekwatnie do dzisiejszej temperatury, miała tylko lekki sweterek, gdzie pół Warszawy zapitala dziś w kurtkach. Uprzejmie powiedziałem że niestety nie
sory to z przyzwyczajenia
- 9
@gumpa_bobi: napisałeś już tyle zarzutek, że nie wiem w co wierzyć xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
O kurde ale fart xDDD
Dwa tygodnie temu n-------m byłem i oddawałem rower #veturilo #warszawa na stacji gdzie nie było stojaka wolnego. Zapomniałem jedynie przypiąć roweru do stojaka czy innego roweru a po prostu go oddałem przez aplikację chyba xD i ładnie postawiłem obok innych rowerów. Bo co się może stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i następnego dnia dostaje maila z BIURA BEZPIECZEŃSTWA VETURILO że ogólnie rower zniknął
Dwa tygodnie temu n-------m byłem i oddawałem rower #veturilo #warszawa na stacji gdzie nie było stojaka wolnego. Zapomniałem jedynie przypiąć roweru do stojaka czy innego roweru a po prostu go oddałem przez aplikację chyba xD i ładnie postawiłem obok innych rowerów. Bo co się może stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i następnego dnia dostaje maila z BIURA BEZPIECZEŃSTWA VETURILO że ogólnie rower zniknął
źródło: comment_KZUPCCVC1nObVyJTxtpX4kiXTGC0w85j.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Spajkodron3000 gowno nas obchodzi ze masz chlopaka
- 0
@Spajkodron3000: Loda zjadł a ludziom wieczór z----ł. ech.
Kurde wstaje rano jestem w kuchnię widzę babkę
-babkaaa czołem krzyczę
Babka głucha nie słyszy. podchodzę zbijam 5 i mów babkaaaa czołem
Babka dalej siedzi i nie odbiera bodźca.
-dobra babka idę ci nasrać w kapustę
...
-babkaaa czołem krzyczę
Babka głucha nie słyszy. podchodzę zbijam 5 i mów babkaaaa czołem
Babka dalej siedzi i nie odbiera bodźca.
-dobra babka idę ci nasrać w kapustę
...
- 4
Tegoroczny przyszły zwycięzca Tour de France. Szanujesz, plusujesz
- najlepszy w górach
- najlepszy zespół
- 22 lata i jeszcze co najmniej 10 lat ścigania na wysokim poziomie
- jeden z największych talentów w historii kolarstwa
W
- najlepszy w górach
- najlepszy zespół
- 22 lata i jeszcze co najmniej 10 lat ścigania na wysokim poziomie
- jeden z największych talentów w historii kolarstwa
W
źródło: comment_dFE4ooyGY5n85phxmSMn9HiwD0NGvoXC.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Okatarinabellaczikcziks Dobry Bober.
- 171
- 60
@odyn88: zawsze wysyłam znajomym choćby była 4 w nocy. Nie jestem pipą
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@happy_shroom: dobra pasta 7/10































źródło: comment_oTaBTsplH4HS7DsaFYjnXPsQ7H7QwoAy.jpg
Pobierz