Pierwszy dzień, więc same szkolenia (BHP, pożary, kodeks etyki, ochrona danych osobowych). Nic szczególnie ciekawego, ludzie sympatyczni, ale dwie rzeczy były bardziej zajmujące;

1. W czasie szkolenia BHP praktykant z politechniki zapytał, czy w związku z z cukrzycą będzie mógł dokonywać pomiarów poziomu glukozy i gdzie będzie mógł to zrobić. Potem spytał o zastrzyki (insulina, w brzuch). Koleżanka musiała to sobie bardzo dobrze wyobrazić, bo aż jej się słabo zrobiło i trzeba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#czujedobrzeczlowiek

Dziś byłem na dworcu #warszawa #kolej #pkp i zaczepiła mnie starsza pani która zbierała na bilet. Niby zwyczajna sytuacja że bezdomni zbierają hajs w ten sposób ale ta babcia nie śmierdziała, mówiła że nie ma dokumentów i wypowiadała się całkiem normalnie. Ubrana była nieadekwatnie do dzisiejszej temperatury, miała tylko lekki sweterek, gdzie pół Warszawy zapitala dziś w kurtkach. Uprzejmie powiedziałem że niestety nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
O kurde ale fart xDDD

Dwa tygodnie temu n-------m byłem i oddawałem rower #veturilo #warszawa na stacji gdzie nie było stojaka wolnego. Zapomniałem jedynie przypiąć roweru do stojaka czy innego roweru a po prostu go oddałem przez aplikację chyba xD i ładnie postawiłem obok innych rowerów. Bo co się może stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i następnego dnia dostaje maila z BIURA BEZPIECZEŃSTWA VETURILO że ogólnie rower zniknął
g.....i - O kurde ale fart xDDD

Dwa tygodnie temu n-------m byłem i oddawałem rower ...

źródło: comment_KZUPCCVC1nObVyJTxtpX4kiXTGC0w85j.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde wstaje rano jestem w kuchnię widzę babkę
-babkaaa czołem krzyczę
Babka głucha nie słyszy. podchodzę zbijam 5 i mów babkaaaa czołem
Babka dalej siedzi i nie odbiera bodźca.
-dobra babka idę ci nasrać w kapustę
...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolumbijczyk zdominuje Tour na lata.


@Nirin: gdzieś takie coś już kiedyś czytałem i tamten Kolumbijczyk do tej pory nie wygrał Touru, być może (prawdopodobnie) już nie wygra. Jak na Kolumbijczyka to i tak długo się trzyma w czołówce.
  • Odpowiedz