✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Odziedziczyłem po rodzicach dom wspólnie z bratem i mam z nim pewien problem. Mianowicie, dom składa się z 3 kondygnacji - garaż, pierwsze piętro, drugie piętro. Do tego dobudowany jest obok większy garaż gdzie prowadzona jest działalność gospodarcza - warsztat samochodowy. Jestem właścicielem 1/3 budynku oraz połowy gruntu, na którym stoi dom (w tym ogródek i duży parking).

Problem z bratem polega na tym, że koło domu panuje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nie masz żadnego wpływu - tak wygląda współwłasność w Polsce, jak jest dobrze to jest dobrze, jak jest źle to nic nie możesz zrobić. Ty możesz tylko gadać, a brat może to mieć całkowicie gdzieś.

Zaproponuj bratu żeby cię wykupił i żyj sobie po swojemu gdzieś indziej jeśli się zgodzi, kupisz sobie kawałek działki na pomorzu środkowym i tam będziesz jeździł na odskocznię. W aktualnym stanie i tak nie
  • Odpowiedz
Taka sytuacja: Macie sąsiadów i ci się kłócą przez całe popołudnie. Nie słychać dokładnie, nie wrzeszczą tak głośno, żeby było słychać wyraźnie, ale słyszycie to gdzieś w tle. W ich mieszkaniu przebywa też nastolatek. Co robicie?

* nowobogackie osiedle strzeżone Spokojny Zakątek w Piastowie

#pytanie #ankieta #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #trudnesprawy

Jak się zachowasz?

  • Ignoruję - w końcu się uciszą 63.0% (17)
  • Idę sam i mówię, że mi to przeszkadz 7.4% (2)
  • Informuję ochronę* i idziemy razem 3.7% (1)
  • Dzwonię na policję i proszę o interwencję 22.2% (6)
  • Inne (wyślę faksem) 3.7% (1)

Oddanych głosów: 27

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: no mam wrażenie, że niektórzy rzeczywiście mają za dużo czasu i za mało zmartwień takich prawdziwych, to sobie szukają problemów bezsensu i w-------ą innych. Tak jak z agresją drogową. Po co to komu, co ci pomoże ten klakson nienawiści albo darcie mordy?
  • Odpowiedz
Media grzeją temat Dawida M., który nękał byłą partnerkę, w końcu zabił człowieka, a policja przez cały czas nic nie robiła.

Obserwuję od miesięcy niemalże *identyczną* sytuację. Zaczęło się od śledzenia, nachodzenia, walenia w drzwi, gróźb i wyzwisk. Potem niszczenie i kradzież mienia z tarasu - policja nic. Włamanie, zniszczenie drzwi wejściowych - policja nic. Koszty naprawy (a w przyszłości wymiany) drzwi, naprawieniu/wymienieniu zamków - w całości na poszkodowanej. Oczywiście, to tylko drobny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: czyś ty się na głowę z ch.. zamienił ?

1.Koszt wychowania jednego dziecka w Polsce w roku 2024 (do osiągnięcia osiemnastego roku życia i według stanu na koniec poprzedniego roku) wyniósł 346 tys. złotych (1602 zł miesięcznie), a dwójki dzieci wyniósł 579 tys. złotych - policzyło Centrum im. Adama Smitha
2. ona szuka BANKOMATU aby wychować swoje dziecko
3. jej dziecko jest NAJWAZNIEJSZE. koniec kropka. moooze ( lub nie ) da ci
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Zrób jej kolejne od razu, będziesz miał potomstwo, babe i nie swoje ale możesz być dla niego dobrym ojcem, żeby wyszło na ludzi. Będzie ci wdzięczne.

I gdzie tu przegryw? Swoje też będziesz wychowywał przy okazji więc przekażesz materiał genetyczny. Cuckold to jak wchodzi w związek z samotna matka i nie robi z nią swoich.

  • Odpowiedz
Dogaszanie pożaru w porcie w Gdańsku się zakończyło, a jak służby stoją z ustalaniem przyczyn? Ogłosili już, że czterej przypadkowi poszukiwacze wraków zatrzymani do sprawy, zostali wypuszczeni bo nikt nie umiał się z nimi dogadać po uzbecku, a portugalskie paszporty wyglądały na tyle legitnie, że nie wzbudziły podejrzeń asów wywiadu? #trudnesprawy #pytaniedoeksperta #sluzbyspecjalne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurdee jak mnie te reklamy Lidla denerwują.
Naprawdę ktoś wierzy, że tam jest browarnia Lidla, piekarnia Lidla, ryneczek lidla i uj wieco tam jeszcze Lidla? To zwykły dyskont spożywczy! Jepany zwykły sklep z kasą gdzie musisz sam klikać. (°° #heheszki #trudnesprawy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ignacy_Patzer: czy ja wiem..... Sam znalazłem pracę niejednokrotnie awykazuje kilka takich cech. Musisz uderzyć do czegoś gdzie nie ma jakichś dużych wymagań w stosunku do pracownika tylko liczy się sztuka.
  • Odpowiedz
Siema korposzczury!
Jest lipa powiem Wam. Może ktoś przerabiał podobny scenariusz.
Zacząłem pracę w dużym korpo. Na rozmowie była jedynie gadka o tym że umowa na pół roku a potem "się zobaczy", nic nie gwarantują ale też nie wykluczają w kwesti perespektywy dalszego zatrudnienia.

Po tygodniu rozmowy z ludźmi z zespołu okazało się że dział do którego dołączyłem zostanie oddany do Indii, bo to taniej dla firmy. 3/4 osób z zespołu już znalazła nowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scurviello imho na razie zostań jeśli i robota i środowisko jest ok. Pod koniec rozglądaj się za nową pracą (albo przesunięciem do innego działu). Ps. Z tymi gadkami o indiach to czasem ściema. Ps2. Masz w umowie jakiś extra hajs jeśli to Ciebie zwolnią?
  • Odpowiedz
Też wam się nowe gry nie podobają i jak już gracie w coś to wracacie najczęściej do starych gier?

Mam ochotę w coś pograć no ale nie chcę mi się przechodzić tej samej gry po raz dziesiąty a jak kupię nową grę to pogram maksymalnie kilka godzin, dawniej bardzo lubiłem grać w Call of Duty czy Assassin Creeda no ale już od lat nie podobają mi się nowe części a jak kupię coś
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daunowix: najlepsza epoka xDDDD
Większość to robione gry taśmowo na jednym i tym samym ip albo ramajki, srajki i remestary gier sprzed kilku lat xD

epoke to ty massz lodowcową we łbie
  • Odpowiedz