Jak to z tymi normami termoizolacji myślicie że będzie wyglądać? W sensie, takie stare domy urosną do niebotycznych cen, gdzie na cenę będzie składała ilość kary jaką trzeba by zapłacić za to że nie jest taki dom wyremontowany do standardów jakichś tam narzuconych przez Unię?

Drugie pytanie, jak mogę ocenić (znając mniej więcej stan mojego domu rodzinnego) jakich nakładów będzie potrzeba, aby uzyskał on jakąś certyfikację w którejś grupie bo rozumiem że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: stare domy beda tracic na wartosci. Wymagany certyfikat bedzie pokazywal nabywcy jakie sa przyszle koszty uzytkowania takiego domu (dzisiaj mozna podczas sprzedazy posciemniac o kosztach). Druga sprawa, ze czesc domow stanie sie niesprzedawalna, bo nie beda sie nadawac do zamieszkania [to raczej dluzsza perspektywa]. Stare domy beda kosztem dla posiadaczy.

Co do oceny Twojego domu, tak jak ktos wyzej napisal, najlepiej zamowic firme, ale faktycznie firme ktora sie tym zajmuje
  • Odpowiedz
@interpenetrate: nie ja robiłem certyfikat tylko sprzedający, bez tego bank nie chciał ze mną rozmawiać. Dowiedziałem się, że dom ma kategorie G - 750kw, czyli bardzo słabo. Mam tam opisane, że należy wymienić okna (1.5 w/m2 a dziś jest wymagane chyba 1w), stropy wszystkie do ocieplenia (też mam opisane ile w/m2), ściany, drzwi, wszystko ładnie opisane. Nawet mam info z czego sq zrobione stropy i ściany. Mimo, że nie ma
  • Odpowiedz
23ECI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.2023)

Jak wiecie w ostatnim poście podjąłem trochę dziwną decyzję.. odstawiłem FINA I MINOXA całkowicie.

Co zauważyłem, gdy odstawiłem te dwa środki?
@s0ngo_ +16
22UGI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. Robię RYZYKOWNY ruch.
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.2023)


A więc tak jak widzicie.. ściąłem się na łyso xD.

Podjąłem decyzję, że dopóki nie ogarnę swojego zdrowia na 100procent, to będę po prostu łysy.
s0ngo_ - 23ECI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. 
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.20...

źródło: IMG_6836

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 39

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 39

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: DSC02058

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

22UGI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. Robię RYZYKOWNY ruch.
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.2023)


A więc tak jak widzicie.. ściąłem się na łyso xD.

Podjąłem decyzję, że dopóki nie ogarnę swojego zdrowia na 100procent, to będę po prostu łysy.
@s0ngo_ +4
21STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Delikatny progres na koronie, ale w dalszym ciągu jest słabo.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72571125/20sty-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlo

20
s0ngo_ - 22UGI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.  Robię RYZYKOWNY ruch.
(ŚCIĄŁEM WŁOS...

źródło: IMG_6495

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s0ngo_: Ja p------e nie zdawałem sobie sprawy że ktoś może mieć takie kompleksy na punkcie włosów że schodzi to do poziomu obsesji i steruje życiem. Znajomi którzy łysieli o---------i sie na łyso i elo, żyją dalej, mają pracę, kobiety ¯\(ツ)/¯. Może jednak lepiej wydać na psychologa niż wcierać magiczne mikstury w glacę?
  • Odpowiedz
CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 33

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 33

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: IMG_6485

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s0ngo_: na moje oko to za bardzo restrykcyjnie do tego wszystkiego podchodzisz. Spójrz na swój post. Jakieś miliony suplementów, witamin, kolagenów, srenów, soki z kapusty, mierzenei bicepsa co do milimetrów itp

Ogarnij się i nie bądź taki ortodoksyjny
  • Odpowiedz
CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 29

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 29

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: Body5

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Delikatny progres na koronie, ale w dalszym ciągu jest słabo.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72571125/20sty-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlo

20
@s0ngo_ +7
20STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Środek głowy troszkę progres, ale w dalszym ciągu mi się to nie podoba.
Włosy na zdjęciach mogą sprawiać wrażenie trochę tłustych, ponieważ moment przed zdjęciami nakładałem minoxa.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72214605/19-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-
s0ngo_ - 21STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.202...

źródło: Hair3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

20STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Środek głowy troszkę progres, ale w dalszym ciągu mi się to nie podoba.
Włosy na zdjęciach mogą sprawiać wrażenie trochę tłustych, ponieważ moment przed zdjęciami nakładałem minoxa.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72214605/19-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-
@s0ngo_ +6
19 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Środek głowy to porażka (fakt, że zdjęcie zrobione w najlepszym świetle jakie się da i do okna, ale sami zresztą widzicie)
Coraz częściej zastanawiam się nad kolejnym przeszczepem, jednak teraz raczej organizowałbym to wszystko sam. (hotel, lot,
s0ngo_ - 20STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.202...

źródło: fototwarz (3)

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Rdzawo_brody98: nie żałuję, ale pewne rzeczy zrobiłbym inaczej. Najpierw zająłbym się zdrowiem. Gdybym nie popełniał błędów... byłbym zbyt potężny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ucz się na moich!
  • Odpowiedz
CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 24

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 24

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: IMG_5570

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 20

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 20

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: IMG_5172

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Środek głowy to porażka (fakt, że zdjęcie zrobione w najlepszym świetle jakie się da i do okna, ale sami zresztą widzicie)
Coraz częściej zastanawiam się nad kolejnym przeszczepem, jednak teraz raczej organizowałbym to wszystko sam. (hotel, lot, klinikę)

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/71780363/18-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-
@s0ngo_ +4
18 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/71428173/17-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-

17 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 5 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
17 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)(OD 2 MIESIĘCY 0.625 CO 2
s0ngo_ - 19 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)
...

źródło: IMG_5181

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@baton967: za jakiś czas wrzucę pół roku, rok bo zabrałem się właśnie pierwszy raz za montowanie filmu i jak narazie jest już efekt "wow" ale chce aby to była naprawdę mega forma, a pytanie zadałem z uprzedzeniem, takze see you soon
  • Odpowiedz
18 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/71428173/17-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-

17 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 5 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
17 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)(OD 2 MIESIĘCY 0.625 CO 2 DZIEŃ)
@s0ngo_ +8
17 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/71064399/15-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy- (Tam jest błąd wiem, powinno być 16 miesięcy po przeszczepie)

16 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 4 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
16 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE
s0ngo_ - 18 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)
...

źródło: DSC01919

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@C233: naprawdę mega przemiana, aż ciężko uwierzyć.. proszki robią dobrą robotę i ciężko to wykryć, także ciężko powiedzieć. Kiedyś coś o tym czytałem, ale nie pamiętam czym się zraziłem, wrócę do tematu za jakiś czas, dzięki!
  • Odpowiedz
CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 15

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
@s0ngo_ +3
CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 15

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: DSC01914

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach