Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 39

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
A tutaj do najnowszego updejtu: https://wykop.pl/wpis/73455331/cel-byc-zdrowym-tydzien-33-czesc-wrzucam-update-mo

A więc tak:

Czuję się naprawdę dobrze.. niestety złe wieści (poniekąd złe)

Skończyłem tę kurację na odbudowę żołądka.

Pierwsze 4 tygodnie miałem tak:
Sok z białej kapusty bio, niepasteryzowany 1 szklanka w ciągu dnia (może być 2x po 0,5 szklanki w porze porannej – popijane bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)
Olej z rokitnika 1 łyżeczka wieczorem (bezpośrednio przed ostatnim posiłkiem)

Po 4 tygodniach (na kolejne 8 tygodni):
Cynk (karnozyna) 2 kapsułki dziennie – do 1 i 2 posiłku
Kwercetyna 2x dziennie – do 1 i 3 posiłku
Lukrecja DGL 1-2* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-do końca: do 1 i 2 posiłku)
Mastika 1-3* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-7 dzień: do 1 i 2 posiłku, 8-do końca: do 1, 2 i 3 posiłku)
Sok z żurawiny 2x 75 ml na dzień (można wymieszać z wodą i wypijać 2x 75 ml bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)

Przez cały okres kuracji (12 tygodni):
Enzymy trawienne 1x kaps 15 min przed 1 posiłkiem
Maślan sodu z nukleotydami 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
L-glutamina (proszek) 2x porcja (10g) wieczorem przed snem
Kolagen z nukleotydami 1 saszetka – bezpośrednio przed 1 posiłkiem
Sylimaryna 1x kaps do 3 posiłku
Kwercetyna 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
Liposomalna witamina C 2x dziennie – do 1 i 2 posiłku
Laktoferyna z nukleotydami 2x dziennie pomiędzy posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
SOD 1x kaps między posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
+ przez cały okres leczenia leci BAZA SUPLEMENTACYJNA:
Witamina D3 2x kaps do 1 posiłku
Omega-3 4 kapsułki dziennie – po 1 do każdego posiłku
B-complex 1x kaps do 1 posiłku
Diglicynian magnezu 3x kaps do 1 posiłku

Teraz jestem tylko na d3, omega 3, wit b i enzymach z rana.

No i najważniejsze.. skończyłem terapię odbudowy żołądka i dostałem info od dietetyczki, abym się udał do Krakowa i ogarnął badania na SIBO (test wodorowo-metanowy, koszt 300zł+dojazdy 110zł), pojechałem, zrobiłem i dostałem wyniki, że.. NIE MAM SIBO ANI WODOROWEGO ANI METANOWEGO..

Ale..

Mam podejrzenia o SIBO trzeciego rodzaju..

Oddałem wyniki do dietetyczki i dostałem informację zwrotną, że to raczej nie to..(nie mam żadnych objawów tego rodzaju SIBO.. a są charakterystyczne) ale w dalszym ciągu może być to Helicobacter (którego ciężko za pierwszym razem pokonać, więc mógł wrócić) lub pasożyty..

Rozczarowała mnie ta informacja, bo byłem już napalony, że wracamy na pełnej na treningi i ogólnie do życia... a ta informacja dała mi znać, że zapewne jeszcze dobre 3 miesiące będę musiał w dalszym ciągu się tak bujać jak cip@.

Także dostałem zalecenia, abym znowu udał się do Krakowa i zrobił test oddechowy na Helicobactera oraz wysłał probówki kału do badania na pasożyty (koszt badania Helicobacter to 300zł +dojazdy)(koszt badania na pasożyty 300zł).

W tym tygodniu ogarnę to i to.. mam nadzieję, że coś wyjdzie i będę mógł to jak najszybciej rozj#b@ć.

Psychicznie nie czuję się tak dobrze jak na ostatnim poście, za długo to trwa i za dużo pieniędzy mnie to kosztuje, ale muszę dotrwać do końca i w końcu zacząć żyć tak jak chciałem od dobrych 3 lat.

Odnośnie sylwetki to tracę mięśnie, ale mam nadzieję, że jak wrócę po całym leczeniu.. to pamięć mięśniowa nie zawiedzie i zrobimy transformację życia :)

Wrzucam fotki z aktualnej formy: (10.12.2023)

Wymiary:

Waga: 73.4 kg (-0.8 kg)
Klata: 103 cm (-1)
Łapy: 36 cm (-1.5)
Łydki: 38 cm (-0.5)
Nadgarstek: 17.5 cm (+0)
Przedramiona: 30 cm (+0)
Uda: 57 cm (-1)
Kark: 38 cm (+0)
Pas: 80 cm (+0.5)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@? ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 39

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: DSC02058

Pobierz
  • 16