Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 20

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
A tutaj do najnowszego updejtu: https://wykop.pl/wpis/71780305/cel-byc-zdrowym-tydzien-15-czesc-wrzucam-update-mo

A więc tak:

Generalnie nic nowego co było w poprzednim poście

Jestem aktualnie na tej kuracji: KURACJA USZCZELNIAJĄCA JELITA – 8 tygodni:

L-ornityna 2 miarki rozpuścić w 0,5 szklanki letniej wody
Kolagen 1,5 łyżeczki proszku rozpuścić w 0,5 szklanki letniej wody
Koenzym Q10 2 kapsułki do 3 posiłków
L-glutamina 1 miarka (5g) bezpośrednio przed snem
Probiotyk 1 1 kapsułka do 1 posiłku
Probiotyk 2 2 kapsułki do 3 posiłków
Nucleozin Lactoferin 2x dziennie pomiędzy posiłkami przez pierwsze 4 tygodnie, potem 1x dziennie
Witamina C liposomalna 1 saszetka na czczo
Omega-3 3x kapsułki - po 1 do każdego posiłku
Kwercetyna 2x dziennie - do 1 i 3 posiłku
Enzymy 1 kapsułka 15 min przed 1 posiłkiem
Maślan sodu 3x dziennie do posiłków
Witamina D3 2 kapsułki do 1 posiłku
B-complex 1 kapsułka do 1 posiłku
Olej z rokitnika 1 łyżeczka wieczorem
Magnez 3x kapsułki do 3 posiłków
Melatonina 1 kapsułka na 60-30 min przed snem
Pelargonia afrykańska 3x dziennie po 20 kropli 30 min przed posiłkami

Jestem aktualnie w Niemczech i próbuję odbić się od finansowego dna, ze względów finansowych musiałem odstawić dietetyczkę na 1.5msc, ale nic mi to nie zmieniło, bo kurację cisnąłem cały czas i wytyczne, wczoraj do niej napisałem, także wysyłam przelew i dam znać w następnym poście co będzie robione.

Progres jest głównie w kale, w końcu rozmiarowo to wygląda dobrze, kolory są różne, także tutaj nie wiem o co chodzi. W każdym razie jest dużo lepiej :).

Niestety prawdopodobnie tracę mięśnie, od 3 lat chyba nie byłem w tak niskiej wadze jak teraz, siła idzie z treningu na trening do góry, jednak wygląd już nie do końca jest coraz lepszy, może i jestem bardziej wycięty, ale widać dużą różnicę w rozmiarze czy kształcie...
No nic, miejmy nadzieję, że pamięć mięśniowa po leczeniu mnie uratuje.

Wrzucam fotki z aktualnej formy: (30.07.2023)

Wymiary:

Waga: 75.5 kg (-5.1 kg)
Klata: 104 cm (-4)
Łapy: 38 cm (-0.5)
Łydki: 38 cm (-1)
Nadgarstek: 17.5 cm (+0)
Przedramiona: 30 cm (-1)
Uda: 59 cm (-2)
Kark: 38 cm (+0)
Pas: 81 cm (-5)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 20

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: IMG_5172

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz