Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 33

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
A tutaj do najnowszego updejtu: https://wykop.pl/wpis/72998941/cel-byc-zdrowym-tydzien-29-czesc-wrzucam-update-mo

A więc tak:

Malutki progresik z dnia na dzień, czuję się zajebiście.

Jestem aktualnie na tym 9tym tygodniu KURACJA WZMACNIAJĄCA – ŻOŁĄDEK – 12 tygodni:

Pierwsze 4 tygodnie miałem tak:
Sok z białej kapusty bio, niepasteryzowany 1 szklanka w ciągu dnia (może być 2x po 0,5 szklanki w porze porannej – popijane bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)
Olej z rokitnika 1 łyżeczka wieczorem (bezpośrednio przed ostatnim posiłkiem)

Po 4 tygodniach (na kolejne 8 tygodni):
Cynk (karnozyna) 2 kapsułki dziennie – do 1 i 2 posiłku
Kwercetyna 2x dziennie – do 1 i 3 posiłku
Lukrecja DGL 1-2* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-do końca: do 1 i 2 posiłku)
Mastika 1-3* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-7 dzień: do 1 i 2 posiłku, 8-do końca: do 1, 2 i 3 posiłku)
Sok z żurawiny 2x 75 ml na dzień (można wymieszać z wodą i wypijać 2x 75 ml bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)

Przez cały okres kuracji (12 tygodni):
Enzymy trawienne 1x kaps 15 min przed 1 posiłkiem
Maślan sodu z nukleotydami 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
L-glutamina (proszek) 2x porcja (10g) wieczorem przed snem
Kolagen z nukleotydami 1 saszetka – bezpośrednio przed 1 posiłkiem
Sylimaryna 1x kaps do 3 posiłku
Kwercetyna 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
Liposomalna witamina C 2x dziennie – do 1 i 2 posiłku
Laktoferyna z nukleotydami 2x dziennie pomiędzy posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
SOD 1x kaps między posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
+ przez cały okres leczenia leci BAZA SUPLEMENTACYJNA:
Witamina D3 2x kaps do 1 posiłku
Omega-3 4 kapsułki dziennie – po 1 do każdego posiłku
B-complex 1x kaps do 1 posiłku
Diglicynian magnezu 3x kaps do 1 posiłku

Treningi na totalnym luzie, wchodzę po prostu na siłownię i robię co mi się podoba 3-4x w tygodniu, kusi mnie, aby d0j3bać, ale jestem cierpliwy.
Kalorie trzymałem 3200 cały czas aż do powrotu do PL, teraz z racji, że nie pracuję aktywność mam dużo niszą, więc wjechałem na 2700 kalorii.
Wydaje mi się nawet, że coraz lepiej wyglądam, waga niby ta sama a jakiś ''zdrowszy'' ten wygląd. Testosteron chyba podskoczył, bo czuję się jak zwierz a i psychicznie czuję się w baaardzo mocny.. cieszę się z każdego dnia i wszędzie widzę możliwości, życie jest piękne.

Dwójeczka czasami elegancko, czasami tak średnio, w każdym razie już częściej elegancko niż nie :) co mnie najbardziej cieszy bo z tym miałem już od bardzo bardzo dawna problem.

Ogólnie idziemy powolutku do przodu, zajmuje głowę innymi projektami, ale mam nadzieję, że zmierzamy już ku końcowi i będę mógł od nowego roku wlecieć na pełnej ze wszystkim. Aktualnie jestem w Polsce 2 tygodnie i możliwe, że jeszcze z 2 tyg tu będę, potem plan jeszcze do końca roku wysiedzieć w DE i mam myśli, aby wrócić potem do PL.

Wrzucam fotki z aktualnej formy: (29.10.2023)

Wymiary:

Waga: 74.2 kg (+0.3 kg)
Klata: 104 cm (+1)
Łapy: 37.5 cm (+0.5)
Łydki: 38.5 cm (+0.5)
Nadgarstek: 17.5 cm (+0)
Przedramiona: 30 cm (+0)
Uda: 58 cm (+1)
Kark: 38 cm (+0)
Pas: 79.5 cm (+0)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 33

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: IMG_6485

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@s0ngo_: na moje oko to za bardzo restrykcyjnie do tego wszystkiego podchodzisz. Spójrz na swój post. Jakieś miliony suplementów, witamin, kolagenów, srenów, soki z kapusty, mierzenei bicepsa co do milimetrów itp

Ogarnij się i nie bądź taki ortodoksyjny
  • Odpowiedz
  • 1
Ja sam sobie tego nie wymyśliłem, trzymam się wytycznych od mojej dietetyczki, wszystko idzie zgodnie z planem, więc ufam jej ponad wszystko. Odnośnie reszty to tak, mam pewne zaburzenia, ale to też mój styl życia. Sprawia mi to radość, więc się tego trzymam :). Dzięki za krytykę!
  • Odpowiedz