Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmieniało przez ten czas.

Z racji pogorszenia zdrowia w znacznym stopniu.. musiałem przerwać proces rekompozycji i robienia masy.

Od początku roku 2k23 nie mogłem wyzdrowieć z czegoś ala grypy przez 3 miesiące...zdrowiałem.. chodziłem na siłownię, wpychałem w siebie jedzenie.. potem znowu wracało i tak w kółko..

Będąc całkowicie szczerym, nie opuściłem ani jednego dnia diety + nie opuściłem ani jednego treningu z mojej strikte winy.

Krótko mówiąc.. co się stało?

Wyszedł mi Helicobacter Pylori, którego zapewne miałem już długi długi czas, ale jego objawy nie były tak nasilone jak są teraz... przez co wiele problemów, które pojawiały się co jakiś czas.. źle interpretowałem zarówno ja jak i mój trener.

Helicobacter też jest głównym powodem przez który pojawiło się tez u mnie sibo + imo + zaburzenia trawienia + prawdopodobnie niedoczynność tarczycy i jakieś inne rzeczy o których mówiła mi dietetyczka, ale już nie za bardzo jej słuchałem xD.

Wrzucam fotki z mojej najgorszej formy. (12.03.2023)

Wymiary:

Waga: 89 kg (najwyższa jaka kiedykolwiek była)
Klata: 110 cm
Łapy: 40 cm
Łydki: 39.5 cm
Nadgarstek: 17.5 cm
Przedramiona: 34 cm
Uda: 64 cm
Kark: 38 cm
Pas: 97 cm !!!

Więcej fot w komentarzach.

Będę robił update co 4 tygodnie + opis co robię + jakie suple + jakie badania + odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.

Pierwsze kroki poczyniłem już właśnie 12 marca, także następny wpis ze szczegółami będzie już za tydzień.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM

Cześć, dawno nie było update'u sylwetki, trochę się pozmie...

źródło: aaaa4

Pobierz
  • 20
@s0ngo_: Ja mam pytanie ziom! Przed albo po trzeba wejść na fina? Czy nie ma takiego obowiązku? Czy wszystko ok ze zdrowiem? Od kilku dni się co raz mocniej zastanawiam nad walką o włosy;p
  • 0
@StanMarsh93: na Fina wbijałbym od razu. 0.5-0.75 dawka i tyle. U mnie ze zdrowiem nie, ale to nie sprawka Fina, także jak ogarnę inne problemy to wtedy będę mógł powiedzieć czy Fin coś zrobił.

Jesteś tylko 8 lat starszy niż ja, także ja bym walczył, co zrobisz to Twój wybór… jak coś to pisz pv
@s0ngo_ Jak odkryłeś, że masz to co masz? jakie konkretne badania zrobiłeś no i gdzie się nabawiłeś tego. Pytam bo mam ostatnio bardzo podobne problemy co ty, a widziałem kiedyś ze cos brałeś na jelita itd. trochę się niepokoje bo objawy tego Helikoptera są bardzo mi znajome ( ͡° ʖ̯ ͡°) obecnie jem tylko maslan sodu na jelita.
  • 1
@okrim: dłuższe włosy, przez co upadły na tył i do przodu + inne światło i zapewne regres bo jak zdrowie słabo to włosy nie są w najlepszym stanie + kombinowałem z minoxem i z tego powodu tez regres zapewne, zrobimy, że znowu będzie dobrze jak ogarnę zdrowie :), ale TAK! Kwestia jak układasz włosy itd robi dużąąąąąą różnicę, dlatego pokazuję jak jest w różnych długościach włosów