Wpis z mikrobloga

22UGI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. Robię RYZYKOWNY ruch.
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.2023)


A więc tak jak widzicie.. ściąłem się na łyso xD.

Podjąłem decyzję, że dopóki nie ogarnę swojego zdrowia na 100procent, to będę po prostu łysy.
Powodem tego było też to, że strasznie, ale to strasznie lecą mi włosy (i nie chciałem na to patrzeć)
Jak niby normalnym ludziom wypada 100 włosów dziennie.. to ja mogłem doliczyć się 200 pod samym prysznicem.

Podjąłem też trochę głupią decyzję.. a mianowicie odstawiłem FINASTERYD I MINOXIDIL.
Chcę przetestować na sobie jak to będzie wyglądało po takim czasie i też na moim przykładzie będziecie mogli wyciągnąć wnioski.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72998789/21sty-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlo

21 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 9 MIESIĘCY TYLKO RAZ DZIENNIE)(OD 22.10.2023 ODSTAWIŁEM MINOXA)
22 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)(OD 5 MIESIĘCY 0.625 CO 2 DZIEŃ)(OD DNIA 22.10.2023 ODSTAWIŁEM FINA)

Jakie odczuwałem/odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)
*gorszy wzrok (też ciężko jednoznacznie stwierdzić bo jednak używam komputera 10h+ dziennie)
*opuchnięta twarz (też dużo czynników tutaj wchodzi, ale jednak zauważyłem coś takiego)

WAŻNE: Jestem w trakcie naprawiania zdrowia i wszystko wraca powoli do normy, także warto też wziąć pod uwagę, że wszystkie skutki uboczne jakie kiedykolwiek na wykopie opisałem.. mogą być skutkiem mojego zdrowia a nie fina czy minoxa.

Prawie wszystkie skutki uboczne (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację, treningi siłowe oraz problemy zdrowotne. (zostało mi tylko libido i poranne wzwody, ale czuję, że jest poprawa)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień
*dbam o minimalizację stresu
*dbam o każdy aspekt zdrowotny, sen, dieta, nawodnienie, suplementacja, trening i tak dalej.

Co suplementuję (stricte na włosy)

-kolagen

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja ##!$%@?
s0ngo_ - 22UGI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.  Robię RYZYKOWNY ruch.
(ŚCIĄŁEM WŁOS...

źródło: IMG_6495

Pobierz
  • 43
@s0ngo_: myślałem kiedyś nad takim zabiegiem (być może nawet po Twoim wpisie bo widzę że mam w bookmarkach), nie byłem świadom ze później jeszcze trzeba brać leki i mieć przez to problemy... po tym wpisie skreśliłem to z listy możliwości. Do tego dziwi mnie trochę to, że zrobiłeś to żeby lepiej wyglądać kosztem libido, myślałem że jedno się robi dla drugiego. Brzmi jakby @Boxcutter miał rację

kurde, aż wszedłem na ten
@Boxcutter No to chyba dotychczas żyłeś w jakiejś bańce, skoro nie zdawałeś sobie sprawy, że ludzie potrafią się nawet okaleczać, żeby tylko coś osiągnąć łagodząc przy tym swoje kompleksy. Wystarczy popatrzeć sobie na nie do końca zdrowych psychicznie kulturystów czy kobiety o wyglądzie plastikowej lalki.
@romek898: ja na codzień robię strony dla chirurgów plastycznych z beverly hills... aż sprawdziłem właśnie listę klientów i aż 5 z nich specjalizuje się właśnie w przeszczepach włosów (w sumie może więcej, ale 5 ma w domenie "hair"), a nie wiedziałem że pod te włosy później ludzie życie dostosowują ;) jak podsyłają zdjęcia i opinie klientów żeby im to dodać na stronę to wygląda to lepiej
Podjąłem też trochę głupią decyzję.. a mianowicie odstawiłem FINASTERYD I MINOXIDIL.


@s0ngo_: Nie wiem czy to dobry pomysł bo praktycznie wszędzie jest zalecane stosowanie obu środków po przeszczepie.
Co do samych zdjęć wyraźnie widać donor area, korona też nie wygląda gęsto. Życzę powodzenia ale szczerze mówiąc włosy nie wyglądają ciekawie przy takiej długości, może jak będą długości kilku cm to bedzie lepiej.
  • 0
@JohnShelby: ja jeszcze ją obniżę prawdopodobnie w przyszłości, wiec możliwe, ze efekt będzie trochę inny. Na tamten moment chciałem po prostu zobaczyć swoją mordę taka jak kiedyś bez zakoli, wiec obniżyłem ile pozwolił mi lekarz. Jak na teraz jestem zadowolony, chodzę sobie ścięty na krótko i dzięki temu, ze jestem w miarę wycięty to czuję się naprawdę spoko :).
  • 3
@Boxcutter: Ta, a jak zapytasz ich co chcieliby zmienić za młodu to większość z nich wspomniałaby o zakolach. Mam wielu qmpli, którzy łysieją i zdecydowana większość cierpi z tego powodu. Reszta udaje, że nic się nie stało a przy kolegach z bujnymi włosami ego boli. Ja chcę żyć tak, abym żałował jak najmniej, więc tak też robię.
  • 0
@TomSz: gdyby to było proste.. to kredyty na przeszczepy byłyby modą ostatnich lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie żałuję, jeszcze będzie pięknie.