Wpis z mikrobloga

23ECI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.2023)

Jak wiecie w ostatnim poście podjąłem trochę dziwną decyzję.. odstawiłem FINA I MINOXA całkowicie.

Co zauważyłem, gdy odstawiłem te dwa środki?

-wróciły mi poranne wzwody
-libido się mocno zwiększyło

Oprócz tego w sumie nic nowego.

Za to widzę regres na głowie, zresztą sami możecie ocenić :)

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/73455447/22ugi-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-robie-ryzyk

21 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 9 MIESIĘCY TYLKO RAZ DZIENNIE)(OD 22.10.2023 ODSTAWIŁEM MINOXA)
22 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)(OD 5 MIESIĘCY 0.625 CO 2 DZIEŃ)(OD DNIA 22.10.2023 ODSTAWIŁEM FINA)


Jakie odczuwałem/odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)
*gorszy wzrok (też ciężko jednoznacznie stwierdzić bo jednak używam komputera 10h+ dziennie)
*opuchnięta twarz (też dużo czynników tutaj wchodzi, ale jednak zauważyłem coś takiego)

WAŻNE: Jestem w trakcie naprawiania zdrowia i wszystko wraca powoli do normy, także warto też wziąć pod uwagę, że wszystkie skutki uboczne jakie kiedykolwiek na wykopie opisałem.. mogą być skutkiem mojego zdrowia a nie fina czy minoxa.

Prawie wszystkie skutki uboczne (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację, treningi siłowe oraz problemy zdrowotne. (zostało mi tylko libido i poranne wzwody, ale czuję, że jest poprawa)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień
*dbam o minimalizację stresu
*dbam o każdy aspekt zdrowotny, sen, dieta, nawodnienie, suplementacja, trening i tak dalej.

Co suplementuję (stricte na włosy)

-kolagen

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja ##!$%@?##!$%@?
s0ngo_ - 23ECI MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. 
(ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 22.10.20...

źródło: IMG_6836

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@benkenobi1111: gówno widać, a nie regres. Dopiero co zszedł z fina, więc nie miało prawa się nic jeszcze stać. Łysinę na koronie miał już wcześniej, była maskowana przez dłuższe włosy. Regres to dopiero nadejdzie.
  • Odpowiedz
@s0ngo_ siema skoro ze mnie lecialo na finie jak z choinki, to znaczy że mogę miec telogenowe a nie androgenowe lysienie? Minoxa dołożyłem fina odstawilem i wypadają 3 włosy podczas mycia.
  • Odpowiedz