Wpis z mikrobloga

20STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

Środek głowy troszkę progres, ale w dalszym ciągu mi się to nie podoba.
Włosy na zdjęciach mogą sprawiać wrażenie trochę tłustych, ponieważ moment przed zdjęciami nakładałem minoxa.

LINK DO POPRZEDNIEGO POSTA (MIESIĄC TEMU): https://wykop.pl/wpis/72214605/19-miesiac-po-przeszczepie-w-turcji-scialem-wlosy-

19 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 7 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST SPORY REGRES)
19 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)(OD 3 MIESIĘCY 0.625 CO 2 DZIEŃ)

Jakie odczuwałem/odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)
*gorszy wzrok (też ciężko jednoznacznie stwierdzić bo jednak używam komputera 10h+ dziennie)
*opuchnięta twarz (też dużo czynników tutaj wchodzi, ale jednak zauważyłem coś takiego)

WAŻNE: Jestem w trakcie naprawiania zdrowia i wszystko wraca powoli do normy, także warto też wziąć pod uwagę, że wszystkie skutki uboczne jakie kiedykolwiek na wykopie opisałem.. mogą być skutkiem mojego zdrowia a nie fina czy minoxa.

Prawie wszystkie skutki uboczne (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację, treningi siłowe oraz problemy zdrowotne. (zostało mi tylko libido i poranne wzwody, ale czuję, że jest poprawa)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*alocutan forte/loxon 5% 1x dziennie na cały obszar głow
*finaster (finasteryd) 0.625 mg co drugi dzień (sprawdzam jakie najmniejsze dawki będą dla mnie skuteczne)
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy (twarz też igłuję)

Co suplementuję (stricte na włosy)

*finaster (finasteryd) 0.625mg co 2 dzień
*minoxidil 1x dziennie na cały obszar głowy

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
s0ngo_ - 20STY MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.202...

źródło: fototwarz (3)

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@s0ngo_: planujesz przeszczep na gniazdo? Moj ziomek ma podobny problem, poczatkowo przeszczepil zakola, a pozniej tyl glowy sie odsłonił i planuje po roku od operacji kolejny przeszczep
  • Odpowiedz
  • 0
@Piks0n: Regres miałem i mam bo z minoxa 2x dziennie przez dłuższy czas nagle wleciałem na 1x dziennie, teraz po prostu wraca powolutku, ale w dalszym ciągu warto mieć na uwadze, że mam problemy ze zdrowiem, hormonami itd. Będzie duży progres niebawem, leczenie (mam nadzieję prawodpodobnie) dobiega końca i skupię się całkowicie na włosach i wyglądzie :).
  • Odpowiedz
  • 1
@Rdzawo_brody98: nie żałuję, ale pewne rzeczy zrobiłbym inaczej. Najpierw zająłbym się zdrowiem. Gdybym nie popełniał błędów... byłbym zbyt potężny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ucz się na moich!
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Proponuje skoczyć do barbera, zrobi fryzurkę, nauczysz się układać i korony nie będzie widać jeśli jeszcze trochę zapuścisz. Przez x lat będziesz miał spokój i potem walniesz sobie przeszczep na nowo :D

Nie śledzę dokładnie tagu, ale minoxidil działa do momentu jak go używasz. Po zaprzestaniu ludzie wyciągają włosy garsciami i wracają do punktu początkowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@KRISTAL: Nie przestałem używać minoxa a zmniejszyłem jego dawkę :). Co do układania to pewnie masz rację, jednak na razie moje życie polega na pracy nauce i treningu, także nie mam potrzeby spędzać czasu na układaniu włosów.
  • Odpowiedz