Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 29

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
A tutaj do najnowszego updejtu: https://wykop.pl/wpis/72571047/cel-byc-zdrowym-tydzien-24-czesc-wrzucam-update-mo

A więc tak:

Jest progres, jednak na bani jest coraz ciężej.

Jestem aktualnie na tym 5tym tygodniu KURACJA WZMACNIAJĄCA – ŻOŁĄDEK – 12 tygodni:

Pierwsze 4 tygodnie:
Sok z białej kapusty bio, niepasteryzowany 1 szklanka w ciągu dnia (może być 2x po 0,5 szklanki w porze porannej – popijane bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)
Olej z rokitnika 1 łyżeczka wieczorem (bezpośrednio przed ostatnim posiłkiem)
Po 4 tygodniach (na kolejne 8 tygodni):
Cynk (karnozyna) 2 kapsułki dziennie – do 1 i 2 posiłku
Kwercetyna 2x dziennie – do 1 i 3 posiłku
Lukrecja DGL 1-2* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-do końca: do 1 i 2 posiłku)
Mastika 1-3* kapsułki przed posiłkami *(1-3 dzień tylko do 1 posiłku, 4-7 dzień: do 1 i 2 posiłku, 8-do końca: do 1, 2 i 3 posiłku)
Sok z żurawiny 2x 75 ml na dzień (można wymieszać z wodą i wypijać 2x 75 ml bezpośrednio przed 1 i 2 posiłkiem)
Przez cały okres kuracji (12 tygodni):
Enzymy trawienne 1x kaps 15 min przed 1 posiłkiem
Maślan sodu z nukleotydami 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
L-glutamina (proszek) 2x porcja (10g) wieczorem przed snem
Kolagen z nukleotydami 1 saszetka – bezpośrednio przed 1 posiłkiem
Sylimaryna 1x kaps do 3 posiłku
Kwercetyna 2x 1 kaps – do 1 i 4 posiłku
Liposomalna witamina C 2x dziennie – do 1 i 2 posiłku
Laktoferyna z nukleotydami 2x dziennie pomiędzy posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
SOD 1x kaps między posiłkami (Minimum 1h od posiłku)
+ przez cały okres leczenia leci BAZA SUPLEMENTACYJNA:
Witamina D3 2x kaps do 1 posiłku
Omega-3 4 kapsułki dziennie – po 1 do każdego posiłku
B-complex 1x kaps do 1 posiłku
Diglicynian magnezu 3x kaps do 1 posiłku

Trening są na chilu tak jak to ode mnie wymagano przez co samopoczucie trochę leci, ale jest i tak bardzo dobrze.
Trzeba sobie wbić do głowy, że może będzie duży regres teraz, ale potem wlecimy na pełnej i szybko wróci :).
15k + kroków dziennie średnio leci, jem 3200 kcal a chudnę, także aktywność jest spora.

Dwójeczka jest całkiem całkiem, ale tutaj raczej stoimy z progresem, prawdopodobnie w dalszym ciągu mam SIBO (czasami się zdarza, że jeśli przyczyna jest usunięta to SIBO samoistnie zanika, ale to też nie jest reguła, więc sprawdzimy to jak będę w PL za 2 msc po skończonej kuracji.

Ogólnie idziemy powolutku do przodu, zajmuje głowę innymi projektami, ale mam nadzieję, że zmierzamy już ku końcowi i będę mógł od nowego roku wlecieć na pełnej ze wszystkim.

Wrzucam fotki z aktualnej formy: (01.10.2023)

Wymiary:

Waga: 73.9 kg (-2.3 kg)
Klata: 103 cm -2)
Łapy: 37 cm (-0)
Łydki: 38 cm (-0)
Nadgarstek: 17.5 cm (+0)
Przedramiona: 30 cm (-0)
Uda: 57 cm (-1)
Kark: 38 cm (+0)
Pas: 79.5 cm (-2.5)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 29

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: Body5

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Coraz lepiej to wygląda, ale klatka odstaje mocno (jak u mnie). Podziwiam, że mimo choroby i chyba emigracji dalej ćwiczysz i się nie poddajesz to pełen podziw. Tak trzymaj kolego!
  • Odpowiedz