Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uczyć się języków i wyjechać za grancię by znaleźć żonę jeśli tutaj nie może.


@nieocenzurowany88: just wyjedz do poludniowo-wschodniej Azji lub Ameryki Poludniowej i tam ZOSTAŃ NA STAŁE (bo jesli wrocisz z partnerka do USA lub Europy to po 6 miesiacach ona sie nie bedzie NICZYM roznic od kobiet z USA i Europy) a po drugie just konkuruj z bogatymi normikami z USA i Europy zachodniej bo oni tez wpadli
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katopa: kiedyś dla eksperymentu poszłam na kilka randek z takim typem 4/10 ale super nam się rozbawiało. Typ szybko zaczął mi wytykać co się da, nawet irracjonalne rzeczy np że zarabiałam za mało (w tamtej chwili to było 8k na rękę). Szybciutko urwałam kontakt
  • Odpowiedz
@katopa: nieatrakcyjni ludzie są bardzo często zakompleksiona. Kobiety też, nie tylko faceci. Faceci i laski którzy nie akceptują siebie bardzo często sa toksyczni
  • Odpowiedz
Randkowanie na #tinder i innych portalach randkowych polega na czekaniu, aż któreś lasce się spodobasz. To trochę jak kasyno, rzucasz kością czy czym tam i czekasz aż jakieś trafisz w gust.

Moment losowania kończy się tak naprawdę z momentem skończenia boosta.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paprykxool: Ja 182cmi 75kg z 10lat temu wyrwalem laske wyzsza ode mnie (na+) ale miala ponad setke kg. Pierwszy raz (jak na filmach) spierdo;i;em od niej z mieszkania w nocy. Czesc ubran zostawilem bo jakby sie obudzila to pewniezjadlaby mnie
  • Odpowiedz
dobra to jak ktos sobie przypomni tagi i stronki bez rejestracji dla #35plus nawet #30plus co chcą zaciążyc tylko itd
to dajcie znać

bo oferty z parafii słabe, i jeszcze w niedziele zawracają .. takie co lubią tradycyjnie ale bez formalności są takiego tagi czy stronki
#tinder wiosna przyszła moze coś nowego wrzucila do lida na apkę?

#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j23j: Zdarzają się takie laski, ale nie łykałbym tego poza ONSami w klubie (ofc poparte badaniami na hiv i wenery). Czemu? bo ludzie zazwyczaj jedno mówią, robią 2, a sądu to nie obchodzi, co laska mówiła przed spustem. Ty zawsze będziesz płacił, a ona dostanie bonus.

Nie wspominając o tym, że nieprzypadkowo w średniowieczu (oraz obecnie w Islamie) uważa się, że kobieta nie ma honoru. Wielu facetów też go nie
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: świat nacieszył się tinderem ciut dłużej. No i w dużych miastach da rady coś wyrwać, bo w powiatowym (zwłaszcza biednym miejscu - niedawno z niego wróciłem, z ciekawości zainstalowałem tinder będąc na miejscu) uuuu bieda.
  • Odpowiedz
Wcale mi jej nie szkoda a będzie takich więcej i moje myślenie nie wynika z tego że jestem przegrywem ale z tego że jak tak dalej będzie na rynku matrymonialnym to ogarnięci faceci dadzą sobie spokój ze związkami wieku 35+ a z facetów zostaną albo tacy manipulanci albo kompletne przegrywy które będą dalej tryhardować
  • Odpowiedz