@MaupaKingKong: najgorsze jest w nim zatrzymanie się w wodzie albo zwolnienie, auto musi jechać aby woda krążyła i miała trudniej do dostania się, bateria i inne systemy potrafią na paręnaście minut tworzyć podciśnienie z kompresora i butli pod paką
  • Odpowiedz
  • 3
@TwujKasztan: ultra szybkie ładowanie. Taka była wiadomość "Podsumowanie ładowania
Szanowny Kliencie,
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług ładowania samochodów elektrycznych.
Informacje nt. ładowania
Koszt ładowania:
94 029
  • Odpowiedz
Wynająłem Teslę 3 performance. Trochą nią pojeździłem w weekend i kolejny raz mam tylko więcej argumentów do ciśnięcia beki z cebulaków hejtujących elektryki xD

Pomimo mocy, mapowanie pedału gazu w trybie sport jest idealne. Nie ma szarpania jak w sportowych autach, że albo jedziesz spokojnie albo na sporcie z czułym pedałem gazu i szarpiącą jazdą.

Tutaj mam ponad 400 koni dostępne od mrugnięcia i bez konieczności włączania specjalnych trybów silnika/skrzyni biegów itd. Podczas podróży
cwlmod - Wynająłem Teslę 3 performance. Trochą nią pojeździłem w weekend i kolejny ra...

źródło: image

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
A Tesla to śmieć i tragedia. Szczególnie stylistycznie.


@Argonzz: Witamy cebulaka xD

bo są brzydkie, ciężkie, wolne, nie hałasują i tracą na wartości najszybciej ze wszystkich aut

Wolne elektryki. To jakaś
  • Odpowiedz
@cwlmod: wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witamy cebulaka xD


Niedawno postanowiłem zbierać największe debilizmy jakie wyczytałem. Nie mogę się zdecydować, który umieścić
  • Odpowiedz
  • 35
@banzi @DJ007 bez znaczenia. Nie sprzedawało się tego prawie nic tam, a teraz cła bo produkcja w USA. W Polsce też zamówić się nie da, tylko to co już zostało wyprodukowane. Idzie fejslift w połowie roku.
  • Odpowiedz
Może i Hummer to kiepska terenówka. Oryginalny wojskowy Humvee służył głównie do rozjeżdżania talibów, okazjonalnego wjeżdżania na IEDy i jazdy po w miarę równym piasku, H2 i H3 służyły głównie czaroskórym raperom do jazdy po Manhattanie i Upper East Side.

Za to cybertuck jest zwyczajnie kiepskim samochodem.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #takaprawda #tesla
Atreyu - Może i Hummer to kiepska terenówka. Oryginalny wojskowy Humvee służył główni...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milo900: Tutaj trzeba brać przede wszystkim pod uwagę, że tesla to przede wszystkim jest taki iphone w świecie samochodów który ma dokładnie ten sam model sprzedaży i docelową grupę odbiorców.
  • Odpowiedz
Rozwody bywają ciężkie.

W weekend sojusznik prezydenta USA Donalda Trumpa, miliarder Elon Musk, skrytykował jednego z czołowych doradców handlowych Białego Domu, Petera Navarro, za nowy agresywny system ceł. Jak donosi The Washington Post @washingtonpost, powołując się na źródła, Musk osobiście zwrócił się do Trumpa z prośbą o zniesienie nowych ceł.


Rozłam między Muskiem a Trumpem w sprawie jednego z kluczowych kierunków polityki nowej administracji wydaje się być najgłośniejszym dotąd sporem między prezydentem
zalozycbukmacherkew_afryce - Rozwody bywają ciężkie.
W weekend sojusznik prezydenta U...

źródło: 20da29de53708761ff892271ac61ee68f7e334eb52a1c901d776d6125aee2c05

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach