✨️ Elon Musk: Geniusz czy tylko twarz firmy?
Czy Elon Musk to geniusz i warto go naśladować, czytać biografię, itp.? Pamiętam że kiedyś się nim jarałem ale głównie słuchałem podcastów z nim to wydawało mi się że jest na jakimś wyższy lvl. Jeszcze ta cała aura o nim że pracuje po 12h, śpi w tym biurze i wizjoner którego nikt nie rozumie a przy tym autystyczny co tylko potwierdzało że gość jest
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O jego geniuszu może świadczyć to jak świetnie poradził sobie z naprawą amerykańskiej biurokracji, albo wszystkie przygody z Twiterem podczas prób pozorowanego zakupu i potem.
Gościu na pewno jest inteligentny, na pewno potrafił zrobić pożytek z fortuny którą miał i ją rozmnożyć.
Jego na wielki plus należy zaliczyć mu, że miał swoje dobre idee i wykorzystał swoją wiedzę do robienia pieniędzy by je rozwinąć.
Ale jednocześnie to buc z wielkim pragnieniem władzy
  • Odpowiedz
FSD Supervised Tesli zostało właśnie zatwierdzone w Estoni. Wcześniej zostało już zatwierdzone w Holandii i na Litwie.

Ja pytam: Kiedy Polska? (°°

#tesla #fsd #technologia #sztucznainteligencja

Kto wcześniej zatwierdzi FSD?

  • Polska 12.5% (3)
  • Niemcy 37.5% (9)
  • Oboje w tym samym czasie za pomocą dyrektywy UE 29.2% (7)
  • Oba kraje - nigdy 20.8% (5)

Oddanych głosów: 24

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyberdyne +3
Tesla FSD ratuje waymo przed wypadkiem 🤣🤣🤣

Warto wymusza z podporządkowanej. Możesz mieć i 100 lidarów, kamer i radarów, ale bez dobrego softu są bezużyteczne.

#tesla #waymo #fsd #motoryzacja.#elonmusk #technologia
Cyberdyne - FSD znów unika kolizji z waymo. To jest jakiś zart.

https://wykop.pl/wpi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sirgorn: to jeden z setek przykładów jełopie. Reaguje na gęsty a nie w-------a się jak ma wolne. Ponadto przez te chwilę jechał pod prąd, tego już nie załapałeś
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad wzięciem w wynajem długoterminowy Forda Capri. Oferta jest świetna: wpłaca się 6900 + 1700 rata miesięcznie na 3 lata. Mieszkam jednak w bloku i wynajmuje garaż - mam tam prąd i własny licznik. Ładowanie z gniazdka to mordęga, 10-100% potrwa jakieś 24h... Czy mogę zainstalować w garażu wallboxa? Jak to jest prawnie?

#ford #ev #capri #samochodyelektryczne #samochody #tesla
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ev #tesla #samochodyelektryczne Jakie w Polsce przeważają sieci stacji ładowania (takie >150 kW). Są jakieś aplikacje-brokery do płacenia - tak do casualowego jeżdżenia? Kilka razy do roku na wakacje.

Czy może w ogóle nie potrzeba apki zakładać i płacić kartą przy ładowarce?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwanty: Na ogół masz wybór między wygodą a ceną. W większości miejsc w Europie działa Electroverse i ich karta RFID jest darmowa albo kosztuje kilka złotych. Jeśli chcesz płacić mało to prawie zawsze najtaniej jest mieć apkę operatora ładowarki.
  • Odpowiedz
Więc za logo sobie życzą jakieś 2mln PLN.
Funkcjonalność ciężko w ogole porównywać. Soft leży. wyposażenie leży, osiągi leżą. O FSD nie ma co wspominać, bo nikt inny też go nie ma. Tylko logo...

Zapłacili masę siana Jonyemu Ive, który był projektantem Apple i zrobił im taką szkaradę. Jeszcze w prezentacji użyli tego mdłego błękitu, który kojarzy się z tanim plastikiem, zamiast swojej legendarnej zastrzeżonej czerwieni!

Zaufali typowi od iphonów, ale przecież ktoś to zatwierdził,
Cyberdyne - Więc za logo sobie życzą jakieś 2mln PLN.
Funkcjonalność ciężko w ogole p...

źródło: 1000097797

Pobierz
Cyberdyne - Więc za logo sobie życzą jakieś 2mln PLN.
Funkcjonalność ciężko w ogole p...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kanał YT live z podróży przez kanadę na FSD:
https://www.youtube.com/live/Q5LyggNi4wc

Tracker: https://www.fsddb.com/trackers/canadac2c

X: David Moss, Spencer,
@Cyberdyne +3
David Moss po przejechaniu całych stanów od wybrzeża do wybrzeża na FSD bez dotknięcia kierownicy próbują ponownie to zrobić z Kanadą. Ok 8000km. Wszystko nagrywane kilkoma kamerami. Już pokonali 2715km.

https://www.fsddb.com/trackers/canadac2c

#tesla #fsd #motoryzacja #technologia #elonmusk #sztucznainteligencja
Cyberdyne - Kanał YT live z podróży przez kanadę na FSD:
https://www.youtube.com/live...

źródło: 1000097765

Pobierz
Cyberdyne - Kanał YT live z podróży przez kanadę na FSD:
https://www.youtube.com/live...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FSD w holenderskich Teslach jest chyba jakieś okrojone.

Jechałem dzisiaj rowerem i dojeżdżając do skrzyżowania, kiedy byłem gdzieś w punkcie (a) zauważyłem samochód w okolicach (c), więc nacisnąłem na pedał żeby przed nim zdążyć, jednocześnie patrząc w prawo zauważyłem Teslę gdzieś w punkcie (d), więc zatrzymałem się na wysepce bo miała pierwszeństwo. Jednak Tesla też się zatrzymała. Patrzę więc na ten samochód taki trochę skonfundowany (skupiony na podkaście który leci w słuchawkach), twało
gl0wa - FSD w holenderskich Teslach jest chyba jakieś okrojone.

Jechałem dzisiaj row...

źródło: SCR-20260526-obya

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Anihilacja_entropii: to że gadali i nie byli czujni to fakt ale kto na "światłach" tak mocno zwraca uwagę na inne strony? Masz zielone to jedziesz i kropka. Większość ludzi by w tym momencie miało stłuczkę więc auto spisało się w 100%
  • Odpowiedz
Wpis dedykuję fanom Melona zwłaszcza @Cyberdyne

Żyjcie dalej marzeniami.

Starlink obsługuje ułamek procenta (szacunkowo około 0,1% do maksymalnie 0,2%) całkowitego globalnego ruchu internetowego.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gonzo91: Kiedy właśnie ja najbardziej lubię swoj czas wolny przeznaczać na odpisywanie ludzikom w internecie na tematy które mnie interesują. Nie ważne czy to debil zaczal wątek czy najmądrzejszy człowiek na świecie, zawsze w takim miejscu można spotkać kogoś wartościowego co lubi tak samo trwonić swoj czas jak ja.
  • Odpowiedz
Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argumentuje, że spółkę należy wyceniać nie przez pryzmat obecnych zysków, lecz wielokrotności przychodów (P/S, ang. Price-to-Sales), dokładnie tak jak wyceniano technologiczne spółki wzrostowe w ich wczesnych fazach dominacji rynkowej.

- Starlink: najważniejszy projekt infrastruktury internetowej od czasu powstania samego Internetu

-
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...

źródło: 1000097660

Pobierz
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #tesla szalenstwo ipo spaceX, wrzucam wam ponizej streszczenie filmu Patrica Boyle :

1. Niezwykła narracja i zmiana tożsamości (Od rakiet do AI)
Wizjonerski język: Prospekt różni się od typowych, suchych dokumentów prawnych. Zawiera 14 stron zdjęć rakiet oraz sformułowania typu „rozszerzanie światła świadomości do gwiazd” (powtórzone 10 razy) czy ostrzeżenia, że firma chce uniknąć losu dinozaurów [01:15]. Wizja przyszłości obejmuje m.in. podróże rakietami między kontynentami, produkcję energii na Księżycu
KrowkaAtomowka - #gielda #tesla szalenstwo ipo spaceX, wrzucam wam ponizej streszczen...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyberdyne: to jest pod twoim postem, sam sobie znajdź.

Ja Ci nigdzie nie piszę, że one same nie jeżdżą. Po prostu na twoich nagraniach albo nie ma jakichś 200iq zachowań, albo same nagrania są słabe (np. pocięte). Przejechanie USA to nie przejechanie kontynentu, no na miłość boską.

Dobrze płacą za taką tępą propagandę, czy po prostu do niczego się nie nadajesz i jakoś musisz żyć?
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: śledzę sobie ostatnio parę subredditów tesli i często widzę wrzuty z fsd. System robi równie często coś imponującego (na standardy hamurgerskie), jak i totalnie głupiego i niebezpiecznego
  • Odpowiedz