#gps #telefony #telekomunikacja #iphone #android
Hej w moim telefonie często jak korzystam z obojętniej jakiej apki do nawigacji to mam błąd 'brak połączenia gps' albo po prostu nie łapie sygnału. Zawsze odpalam gps razem z netem, żeby jeszcze precyzyjniej lokalizował, no ale niestety mam taki błąd.
Jak wjeżdzam w okolice większego miasta np. Warszawy to nawet nie uruchamiam apki bo nie ma
Hej w moim telefonie często jak korzystam z obojętniej jakiej apki do nawigacji to mam błąd 'brak połączenia gps' albo po prostu nie łapie sygnału. Zawsze odpalam gps razem z netem, żeby jeszcze precyzyjniej lokalizował, no ale niestety mam taki błąd.
Jak wjeżdzam w okolice większego miasta np. Warszawy to nawet nie uruchamiam apki bo nie ma






























#iphone #apple #telefony #elektronika
@Bumbel_xen: no jak widzisz - jest