Czy jest to możliwe zeby iphone (xs) nie działał na szybkie ładowanie 18w ale już na 5w działa normalnie? Dzisiaj podłaczylem pod szybka ładowarke i w ogole nie reaguje, kabel ma 2 tygodnie. Byłem podłaczyć w aucie pod ładowarke i tez nie reaguje. Zmieniłem na stary kabel i tez brak reakcji. Coś sie rozwalila czy o co chodzi?
#iphone #apple #telefony #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gps #telefony #telekomunikacja #iphone #android

Hej w moim telefonie często jak korzystam z obojętniej jakiej apki do nawigacji to mam błąd 'brak połączenia gps' albo po prostu nie łapie sygnału. Zawsze odpalam gps razem z netem, żeby jeszcze precyzyjniej lokalizował, no ale niestety mam taki błąd.
Jak wjeżdzam w okolice większego miasta np. Warszawy to nawet nie uruchamiam apki bo nie ma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, możecie polecić jakiś case + szkło dla #samsung s23? Nie zależy mi jakoś szczególnie na wyglądzie, ważne, żeby spełniały swoją rolę

#telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony wiecie co może być nie tak przyczyna że telefon(ekran) samoczynnie naciska się samemu w randomowe miejsca ghost touch ang. telefon nie upadł ani nic to się stało nagle od tak przeglądając YT myślałem że tylko w aplikacji bd miał ten problem a się okazało że on wszedzie tak wariuje po jakimś czasie problem ustępuje samoczynnie na około 10-15min i potem znowu to samo nw czy to czasami nie wina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, gdzie kupię najbardziej legitną baterię BN45 do telefonu Redmi Note 5 Pro? Jest jakieś w miarę sprawdzone źródło odnośnie jakości? #kiciochpyta #telefony #technologia i chyba #diy bo oczywiście robię sam, na podstawie jakiegoś filmiku z Indii czy Pakistanu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung ktoś użytkuje https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-a54-8-128gb-5g-6-4-120hz-czarny-sm-a546 a54 i coś powie na temat tego telefonu? czy bateria wytrzyma chociaż dzień? do tej pory m31 miałem i na spokojnie dzień, a jak mniej uzywalem to i 2 dni wytrzymywał, a telefon ma 3 lata, ale ekran sie r------ł i sie zastanawiam czy jest sens to naprawiać czy kupić coś nowego, a może coś innego w okolicach max 2k? #android #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siodemkaxx: Jak chcesz nieco taniej to weź A34 (niewiele gorszy a parę stówek taniej za 1500 można kupić). A34 trzyma baterie około 2 dni a A54 około 1,5 dnia (mają tą samą bateria 5000 mpa ale A54 zużywa ją szybciej ze względu na bardziej wymagający/pobierający moc procesor). Osobiście mam A34 i mogę polecić.
  • Odpowiedz
Czy znasz numer kierunkowy swojego miasta?
#heheszki #telefony #ankieta

Czy znasz kierunkowy swojego miasta?

  • Tak 58.3% (70)
  • Nie 12.5% (15)
  • Co to kurwa jest kierunkowy miasta? 29.2% (35)

Oddanych głosów: 120

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DavidsonX Tak. Pobrać, zainstalować i rozejrzeć się w poszukiwaniu odpowiednich opcji. Na początek najnowszą wersję, a jeśli ta nie zadziała to nie zaszkodzi wypróbować też starszej wersji, np. jakiejś wersji z okresu tych 1-2 lat po wyprodukowaniu telefonu (bo istnieje niewielkie ryzyko, że Nokia mogła np. usunąć wsparcie starszych urządzeń w najnowszych wersjach aplikacji).

Poza tym bardziej na bieżąco w temacie będą pewnie osoby na chyba ostatnim z miarę aktywnym polskim
  • Odpowiedz
#orange #telefony #smartfon Kupiony rok temu telefon na Allegro dzis zostal zablokowany IMEI bo ktos nie zaplacil dwóch ostatnich rat. Czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji? Ze sprzedajacym brak kontaktu, allegro po takim czasie nic nie zrobi wiadomka.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy w przypadku r--------a ekranu telefonu ( wyswietla tylko kilka pasków) z #android da się w jakiś sposób wyświetlić ekran telefonu na kompie żeby pozgrywać część rzeczy? kopie zapasowe samsunga i androidą są ale nie wszystko zawsze zgrywa #samsung #telefony #galaxy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartwatch #zegarki #telefony
Szukam smartwatcha na prezent dla 9 latka. Zależy głównie na mierzeniu aktywności, krokomierz itd. No i żeby można było sobie motywy zmieniać jako bajer po prostu.
Zastanawiałem się nad mi band 7, ale widzę, że niedawno wyszła 8.
Czy może coś innego? Silikonowa bransoleta widzę, że ma tyle dziurek, że powinna chyba pasować na nadgarstek dziecka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matronel: na komunię kupowałem Redmi Smart Band Pro. Moim zdaniem lepiej wygląda i ma czytelniejszy ekran (nie mówię o technologii ekranu tylko kształcie). Bratanek bardzo zadowolony i na jego patykowatej ręce wcale źle nie wygląda i nie odstaje.

@Arachnos83 8 jest cieńsza od 7, ale za to dłuższa i szersza. Redmi Smart Band Pro, którą kupiłem ma taką samą wysokość co 8 i nie odstaje.
  • Odpowiedz
Kurczę.. zastanawiam się nad wymianą smartphona po prawie 8 latach użytkowania. Czekam na google Pixel 8 czy będzie warty uwagi (ale mam mieszane uczucia przez słaby procesor, za to ekran ma mieć 6.18 co jest dla mnie idealne), patrzę również na Nothing phone 1 (258 GB za 1700zł) - podoba mi się wygląd bardzo i jest w miarę okey chyba jak na tą cenę.

Na OLX jest Nothing Phone 2 za 1800
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razor172: nie będę wydawać kasy na iphony, oprócz wyglądu jakoś IOS średnio mi się podoba (jakbym miał już naprawdę kupić to tylko Iphone 13) - nie będę wydawać na telefon więcej niż 2500zł nie ma takiej opcji, iphone jest dla wyznawców którzy są gotowi płacić 4/6k i brać na niego kredyty(znam takie osoby). Nothing 1700/1800 zł za taki telefon uważam, że jest spoko, wolę taki niż xiaomi i tym podobne.
  • Odpowiedz
@Loscompanieros: Każdy ma inne podejście. Ja bym olał i kupił coś z normalnego źródła (z miesiąc temu w niemieckim media było promo po 599 euro). Wolałbym w sumie kupić używkę z gwarancją niż nówkę bez.
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję porady jak tanio zadzwonić do mnie (nie zmieniając numeru tel) z Polski do Turcji gdy będę na wakacjach. Prawdopodobnie parę różnych osób będzie do mnie dzwonić gdy będę w Turcji i nie chcę żeby kosztowało to mnie ani ich miliony monet a chcę mieć też zasięg tam na miejscu, a nie siedzieć w trybie samolotowym na mieście. Mam telefon w sieci Plus

#wakacje #podrozujzwykopem #podroze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZeDeR: minuta rozmowy z PL do Turcji to 4,19. Nie wiem co prawda jak to się dzieli między dzwoniącego a odbiorce ale ludzie kochani...
Stać Cie na urlop w Turcji a nie stać Cie na kilkadziesiąt złotych do rachunku telefonicznego?
  • Odpowiedz
@ZeDeR osoba dzwoniąca na twój polski numer zapłaci jak za zwykłe połączenie, niezależnie od twój lokalizacji. Ty natomiast za odebranie połączenia w turcji na numerze z Plusa zapłacisz dodatkowo 3zł za minutę.
  • Odpowiedz
#internet #internetmobilny #telefony #pracait #programowanie
Nagła sprawa kochani, przez 6h jeszcze jestem w trasie i właśnie dostałem info, że w miejscówce do której zmierzam nie ma internetu bo zakładają im światłowód i się przeciąga strasznie. Muszę na szybko ogarnąć coś mobilnego na ten tydzień - ktoś poleci jakąś sieć/pakiet? Zupełnie nie jestem w temacie, a prowadzę auto i ciężko szukać..
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nieodebrane polaczenie na komorce z numeru na +48 oddzwaniam - numer nie istnieje, chwile pozniej jak komorki nie mialem przy sobie znow nie odebrane polaczenie z tego samego numeru, WTF?
#telefony #telefon #komorka #android
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gharman: Da się ustawić przekierowanie tak, że ty będziesz mógł z danego numeru zadzwonić, a ktoś dzwoniący na ten numer usłyszy tylko "Nie ma takiego numeru".
  • Odpowiedz