Bardzo żałuję, że wymieniłem poco x3 pro na realme gt2. Głośniki - znacznie gorsze, diody powiadomień - brak, wyświetlacz - wpada w żółć nawet przy zimnej temperaturze barwowej. Ja sram na taki amoled. Co z tego, że czerń idealna, skoro znacznie częściej widzę jasne barwy, które wyglądają gównianie. W dodatku długość wibracji dla sms jest taka króciutka, jak dla wiadomości na MS, a nigdzie nie widzę zmiany tego stanu. Generalnie - nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: dlatego ja się z chińczyków wyleczyłem dawno temu. Na papierze wyglądają wspaniale, w rzeczywistości zawsze "coś" nie działa i "coś" szwankuje. Tylko Samsung Galaxy S i spokój na lata.
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z telefonem Myphone Maestro. Otóż cały czas się świeci latarka i nie da się jej wyłączyć. Możliwe że telefon miał kontakt z wodą albo był silnie zapocony. Po wyjęciu baterii i jej wsadzeniu latarka świeci dalej. Zobaczymy czy po wysuszeniu latarka zgaśnie. Jakby kto miał jakiś pomysł to, proszę, piszcie.
#telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoItergeist: REZYGNACJA Z USŁUGI: zakładka: „Kontakty” opcja „Usuń doładowanie cykliczne”.
DEZAKTYWACJA USŁUGI: zakładka: „Moje dane” opcja „Usuń dane karty”.
W przypadku ponownego dodania karty w serwisie, usługa zostanie ponownie aktywowana automatycznie.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany jak kupisz w play odnowa albo zmienisz na tą taryfę to przez rok będzie działał do odoierania, niby są opłaty miesięczne za brak aktywności ale jak będzie 0zł na koncie to nic nie pobiorą, a kartę dopiero po roku wyłączą także luz
  • Odpowiedz
#gsm #telefony

Czy jest jakiś sposób na 3 SIM w telefonie Dual SIM? Model telefonu bez znaczenia, ogólnie pytam. Jakaś kombinacja z plastikowym SIMem i do tego eSIM?

Precyzyjniej mówiąc, obsługa 3 numerów telefonów w jednej słuchawce.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samsung J4+ wymieniłem dotyk i na nowym mam tak, że dotyk działa raz na około 10 ponownych uruchomień.
Ktoś może wie czy przy wymianie coś mogłem uszkodzić? Z tego co widzę gniazdo nie jest uszkodzone.
Tylko dodam, że zamówiłem inny dotyk, bo myślałem, że ten pierwszy jest uszkodzony, ale dalej to samo.
#telefony #naprawatelefonu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, niestety kilka dni temu telefon wypadł mi z kieszeni i matryca poszła do piachu. Telefon reaguje na dzwonienie itp, także wiem, że to raczej tylko matryca i panel dotykowy się zniszczyły. Czy jest szansa, aby pliki z telefonu przenieść jakoś na komputer? Komputer widzi urządzenie po wpięciu go kablem USB, ale nie mogę niestety dostać się do plików. Czy ktoś z was zna jakieś działające rozwiązanie?

Telefon to Samsung A52

#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki help! Jak przesłać obraz z telefonu z Androidem na Chromecasta jeśli oba urządzenia nie mają dostępu do internetu? Zrobiłem hotspota na telefonie mając wyłączony internet i podłączyłem do niego Chromecasta, ale udostępnianie ekranu wtedy nie działa. Jeśli jest dostęp do internetu to wszystko działa. Będę w miejscu w którym nie ma ani wifi ani zasięgu, ale jest stary telewizor z HDMI i chciałbym tam wieczorem podpiąć Chromecasta i przesłać sobie film
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach