Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@johnymielony69: jak zmniejszysz podbicie basu to głośność nie spadnie
- 0
Google Pixel 7 naprawdę jest takim dobrym średniakiem jak go zachwalają i jest wart tych pieniędzy? W Polsce normalnie działa tzn. 4g, 5g czy co to tam jeszcze jest (nawet nie wiem czy mam włączone teraz to volte i wifi calling). Kupuję go przykładowo na Amazonie i mogę normalnie działać w danej sieci (w plusie jestem) i nic nie muszę zmieniać, ustawiać?
#smartfon #smartfony #android #
#smartfon #smartfony #android #
- 0
@BetterMessage: Zbytnio nie zależy.
1. Ekran
2. System
3. Głośniki
To mnie interesuje i jak patrzę na testy to wszystko ten Pixel ma dość wysoko
1. Ekran
2. System
3. Głośniki
To mnie interesuje i jak patrzę na testy to wszystko ten Pixel ma dość wysoko
Spójrz na Nord 3, jak dla mnie jest ciekawszy i tańszy, z pixelem jest problem nawet z gwarancją w pl, no ale rozumiem ze z amazona wiec sie nie przejmujesz bo zalatwisz to przez nich.
- 0
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 1
Ehh przeglądam te smartfony i nie wiem co wybrać. Tyle tych smartfonów, tyle różnych wersji, że po prostu nie wiem na co patrzeć. Są jakieś aktualne zestawienia, rankingi typu smartfony do 1.5k 2k czy 2.5k PLN?
Zaczynałem z budżetem 1k PLN ale jak teraz patrzę to bym wydał więcej. W xkomie za 2.3k jest Edge 30 fusion 12/256GB i gdyby tylko miał IP68 to bym brał a tak to lipa. Podoba mi
Zaczynałem z budżetem 1k PLN ale jak teraz patrzę to bym wydał więcej. W xkomie za 2.3k jest Edge 30 fusion 12/256GB i gdyby tylko miał IP68 to bym brał a tak to lipa. Podoba mi
@Anon361 nie ma sensu płacić powyżej 2k za androida jak nie zależy ci na zdjęciach. i tak każdy po 4,5 latach będzie do złomu.
- 0
@zaye93: Poczekam do października bo wtedy będą wchodzić Pixele 8 i jak będzie jakaś fajna promocja na 7 za około 2k PLN i mniej to chyba wezmę a jak nie to pewnie któraś Motorola spadnie z ceny albo wejdą inne modele i jakąś się weźmie.
- 1
- 0
@josan: @PurpleHaze Dzięki, zobaczę te Pixele :)
Co do xiaomi to nie miałem w sumie nigdy na co narzekać (pomijając obecny model, już jest wymęczony), ale tak dla zasady kupiłbym coś innego mimo, że team #xiaomilepsze mocno w rodzinie wdrożyłem:)
Co do xiaomi to nie miałem w sumie nigdy na co narzekać (pomijając obecny model, już jest wymęczony), ale tak dla zasady kupiłbym coś innego mimo, że team #xiaomilepsze mocno w rodzinie wdrożyłem:)
konto usunięte via Wykop
- 1
@theBrain: Mam S21 od premiery, jest spoko. Plusik to plastikowa obudowa (dla mnie o wiele lepsza niż szkło). Bateria to zależy jak intensywnie korzystasz, ja w zasadzie nie ładuję bo to co mi się doładuje co jakiś czas po podpięciu Android Auto wystarcza. Jak oglądasz filmy to pewnie krócej, ale pro-tip: włącz na stałe oszczędzanie baterii. Wydajność zauważalnie nie spada, a prądu starcza na dłużej.
@Malinowy___Nos: muli Ci telefon czy wykop? Jak kupisz szybszy telefon, a muli wykop to coś pomoze? Proste pytania, które musisz zadać sam sobie.
@Malinowy___Nos: masz odpowiedź
- 0
@kwasixx: a 3uTools?
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-14 120051
PobierzMiras czy totalny leszcz fotograficzny zrobi lepsze zdjęcie aparatem kompaktowym typu Sony RX100 niż jakimś lepszym telefonem np. Samsungiem S22 lub S23? Czy raczej nie ma sensu taki zakup? W jednym i drugim przypadku mam na myśli głównie używanie opcji auto.
#telefony #fotografia #aparat
#telefony #fotografia #aparat
źródło: temp_file2259942573501151605
Pobierz@dziczyznaa: To nie aparat robi zdjęcia tylko osoba stojąca z drugiej strony obiektywu. Aparat zawsze będzie robił "lepsze" zdjęcia pod względem technicznym, do tego został skonstruowany.
@dziczyznaa: prawda jest taka, że jeśli jesteś zupełnie początkujący i np. nie chcesz poświęcać sporo czasu na naukę jak poprawnie robić zdjęcia aparatem, nie chcesz też spędzać za każdym razem kolejnych godzin na obróbkę zdjęć, to zdecydowanie telefon będzie lepszym wyborem. Współczesne smartfony robią naprawdę gigantyczną obróbkę zdjęć w tle, to co wychodzi z pstryknięcia telefonem jest efektem wielu różnych operacji i modyfikacji przeprowadzonych na obrazie (to tzw. fotografia obliczeniowa
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Averte na pewno nie #xiaomi ... (mam note 7 oraz 11t )
co za badziewia (szczegolnie soft jest badziewny)
imho dobre zdjęcia w budżetowych to
1. używany iPhone (mimo że nie jestem fanem tego OS)
2. samsungi (w s22 daje radę zarówno optyka i jak i soft)
3. LG (szczególnie te z "laserem" np g3 ) szkoda że już nie produkują
co za badziewia (szczegolnie soft jest badziewny)
imho dobre zdjęcia w budżetowych to
1. używany iPhone (mimo że nie jestem fanem tego OS)
2. samsungi (w s22 daje radę zarówno optyka i jak i soft)
3. LG (szczególnie te z "laserem" np g3 ) szkoda że już nie produkują
- 1
@Poldek0000: no właśnie mam teraz xiaomi xd większego gówna nie miałem.
41
Xiaomi zaczęło blokować instalację Telegrama w Chinach

Blokowanie odbywa się za pośrednictwem własnego systemu operacyjnego - MIUI.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Poleci ktoś smartfon do 1500 zł, z dobrym zasięgiem, agregacja sieci 4ca i w miarę dobrym wsparciem? Przydałby się dobry ekran, ale widzę, że teraz wszystkie fony mają przynajmniej zadawalający. Zastanawiałem się nad Samsungiem a34, a54. Czy jest coś jeszcze? Oczywiście odpadają Xiaomi, Motorola i inne wynalazki udające telefony. Realme raczej też, bo widzę że nie mają agregacji.
#smartfon #telefony #technologia
#smartfon #telefony #technologia
Polecam sieć play
Miałem już 4 miesiące naliczany bonus ale tak zbajerowalem kąsultanta że mi od nowa będzie naliczał xdd
Ja to zawsze jak ten pedalski włamywacz się zakręcę.
#telefony
Miałem już 4 miesiące naliczany bonus ale tak zbajerowalem kąsultanta że mi od nowa będzie naliczał xdd
Ja to zawsze jak ten pedalski włamywacz się zakręcę.
#telefony
źródło: SmartSelect_20230813_110824_Play24
Pobierz- 0
@wrobel28: co
Osiągnęliśmy kąsęsus
Osiągnęliśmy kąsęsus
6
Tak wygląda One UI 6.0 od Samsunga [wideo]. - Androidowy.pl
![Tak wygląda One UI 6.0 od Samsunga [wideo]. - Androidowy.pl](https://wykop.pl/cdn/c3397993/db9da13a9f3e7558e62652b55046e8860a4c2a2252faeb99b8b3b57e30b17a0d,w220h142.jpg)
Wygląda rewelacyjnie, a nowość związana z aparatem to złoto!
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#android #telefony #telefon
Hejka
Babcia od jakiegoś czasu używa smartfona (koleżanki miały to ona też chciała a nie stare z przyciskami). Ogólnie w miarę radzi sobie z tą zaawansowaną technologią.
Jednak jest rzecz z którą nie jest w stanie sobie poradzić. A mianowicie działająca aplikacja w tle.
Np. babcia napisała mi smsa i wyszła z aplikacji (środkowy przycisk na dole który tak jakby wraca go głównego
Hejka
Babcia od jakiegoś czasu używa smartfona (koleżanki miały to ona też chciała a nie stare z przyciskami). Ogólnie w miarę radzi sobie z tą zaawansowaną technologią.
Jednak jest rzecz z którą nie jest w stanie sobie poradzić. A mianowicie działająca aplikacja w tle.
Np. babcia napisała mi smsa i wyszła z aplikacji (środkowy przycisk na dole który tak jakby wraca go głównego
konto usunięte via Wykop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mariusz1993: a opcja nie zachowuj działań? Może spróbuj też uruchomić telefon ponownie po zmianie opcji
@LizeCiMatke może nie najtaniej, ale bardzo dobrze jakościowo:
http://samsungszczecin.pl/
Oni są autoryzowanym serwisem Samsunga, jeśli Twoje urządzenie jest na gwarancji.
http://samsungszczecin.pl/
Oni są autoryzowanym serwisem Samsunga, jeśli Twoje urządzenie jest na gwarancji.
@LizeCiMatke: Bierz autoryzowany, przynajmniej nie będziesz miał problemów z szczelnością później.
Czy w starym telefonie (3 letnim) wzrasta oporność elektroniki lub coś w tym stylu i aplikcja do pomiaru pojemności baterii będzie pokazywac niewłaścia wartość?
Kupiłem nową baterię i po wymianie w programie AccuBattery pokazuje mi pojemność +- taką jak na starej 3 letniej baterii (czyli około 3000 mAh a nie 4000). Napisałem do sprzedawcy żeby mi wysłali nową itd ale napisali mi, że:
"nie możemy zagwarantować że na pana urządzeniu pojemność będzie wskazywała pojemność
Kupiłem nową baterię i po wymianie w programie AccuBattery pokazuje mi pojemność +- taką jak na starej 3 letniej baterii (czyli około 3000 mAh a nie 4000). Napisałem do sprzedawcy żeby mi wysłali nową itd ale napisali mi, że:
"nie możemy zagwarantować że na pana urządzeniu pojemność będzie wskazywała pojemność
@dawid121213 moim zdaniem zwykle p---------e bo sprzedaje stare baterie.
Wymieniałem baterie w iphonach sprzed 8lat i nowa bateria trzymała super
Wymieniałem baterie w iphonach sprzed 8lat i nowa bateria trzymała super
min. ze względu na wzrost oporności elektroniki w urządzeniach w miarę upływu czasu
@dawid121213: standardowa ściema w stylu "Bo droselklapa tandetnie blindowana i ryksztosuje."
@sztywny_misza: Tutaj w grę wchodzi nie tylko kwestia przejściówki, ale tego, czy urządzenie obsługuje wyjście obrazu przez taki port (np. MHL). I oba te warunki muszą zostać spełnione, by to zadziałało.
Podaj markę i model tableta - może ktoś będzie wiedział, czy tablet obsługuje, co trzeba.
Podaj markę i model tableta - może ktoś będzie wiedział, czy tablet obsługuje, co trzeba.
- 0
@mp107: lenovo b8080-f, lenovo yt3-850f, samsung galaxy a70
- 0
#telefony Mirki, co polecacie między Plushem, OrangeFlex a Heyah01? Oferta za 30-35 PLN, największym priorytetem jest dla mnie zasięg.
@Chubbei skoro zasięg jest priorytetem to nie pytaj o polecenie wykopków. Z zasięgiem jest jak z kolorem gaci, każdy ma inny w innym miejscu. Podpytaj lepiej znajomych albo sprawdź na beta.btsearch.pl który nadajnik jest najbliżej ciebie. Do tego polecam wydać te 15zl na startery orange, t-mobile I plusha I włączyć promocyjne pakiety internetu. Zrobisz sobie na nich speed testa kilka razy, najlepiej w godzinach szczytu. Wtedy będziesz miał odpowiedź
@Chubbei a cos na sieci play? ze swojej strony polecam mobile vikings z kumulacją gigabajtow. Za 25zl masz wszystko bez limitu i 25gb internetu. Jak masz pytania to priv

























@Beefandfish: Nikon Z9
@Beefandfish Mam ip14pro i w moim odczuciu robi prawie identyczne fory jak ip11. Więc....łotewa