Mirki help! Jak przesłać obraz z telefonu z Androidem na Chromecasta jeśli oba urządzenia nie mają dostępu do internetu? Zrobiłem hotspota na telefonie mając wyłączony internet i podłączyłem do niego Chromecasta, ale udostępnianie ekranu wtedy nie działa. Jeśli jest dostęp do internetu to wszystko działa. Będę w miejscu w którym nie ma ani wifi ani zasięgu, ale jest stary telewizor z HDMI i chciałbym tam wieczorem podpiąć Chromecasta i przesłać sobie film
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. mam p30 pro, ale czas już zmienić. zastanawiam się nad Samsungiem S23 Ultra. ale kusi mnie też P60 PRO.
w p30 pro miałem jeszcze google czy jest tu ktoś, kto ma jakiegoś nowego huaweia i mógłby powiedzieć, czy to jest bardzo duże ograniczenie, brak google'a?

#telefony #samsung #huawei #elektronika #smartfon #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rukolak Miałem p30pro jako główny telefon, zamieniłem na samsunga S23U, nie żałuję, co do p60 pro to telefon za 6 tyś bez googla i 5G ,trochę przegieli z ceną. Wiem że są ludziska którzy używają p60pro i sobie chwalą , jak dla mnie brak 5G i googla dyskwalifikuje ten telefon.
  • Odpowiedz
Czy problem tak zwanego "banana blur" w modelach #samsung s23 i s23+ nadal występuje? Chciałem kupić s23, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania, ale trafiłem na kilka wątków poświęconych temu rozmyciu i zastanawiam się, czy to na prawdę tak poważna wada? Zgaduję, że nie wszystkie modele są dotknięte tą wadą - u was ten problem też występuje?

#telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, rozglądam się za telefonem dla mamy i teraz pytanie do #ekspert z wykopu. Jaki telefon do 2500zl (odnośnikiem jest samsung s22)? Z wymagać to w miarę dobry aparat bo mama strzela focisze jak szalona i 128GB pamięci wbudowanej (może być mniej jak ma wlot na kartę oczywiście)? #elektronika #telefony #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AllergicMass: Kupiłem A54 i zwróciłem. Strasznie klocowaty telefon - nieporęczny. Do tego powolne ładowanie 25W (ładowarkę musisz dokupić) - przyzwyczaiłem się już do 40W z Huawei.
Brak hybrydowej stabilizacji podczas filmowania w 4K.
Bateria przeciętna mimo dużej pojemności.
  • Odpowiedz
Mireczki, czy warto kupować Samsung S22 - nowego? Czy w cenie tego telefonu może lepiej wybrać jakiś konkurencyjny model? zależy przede wszystkim na jakości wykonywanych zdjęć, aby bateria spokojnie wystarczała na dzień użytkowania oraz aby telefon był wsparty przez kilka następnych lat i płynnie działał.

#samsung #telefony #smartfon #xiaomi #huawei #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac s21fe jak najbardziej, jak na 6.4 cala zgrabna dobrze leżącą w ręce obudowa, dobre aparaty z minusów to chyba jedynie jasność ekranu, trochę ponad 800nit więc nie jest to poziom flagowych urządzeń i na granicy używalności w słoneczny dzień. Wszyscy polecają s23 ale trzeba uważać na aparat, główny obiektyw ma problem z jakością soczewki i robi zdjęcia z nieostrymi plamami, w dwóch elektromarketach wystawowe s23 miało ten problem.
https://youtu.be/CTV-BFpQn7Q
  • Odpowiedz