Wpis z mikrobloga

Kurczę.. zastanawiam się nad wymianą smartphona po prawie 8 latach użytkowania. Czekam na google Pixel 8 czy będzie warty uwagi (ale mam mieszane uczucia przez słaby procesor, za to ekran ma mieć 6.18 co jest dla mnie idealne), patrzę również na Nothing phone 1 (258 GB za 1700zł) - podoba mi się wygląd bardzo i jest w miarę okey chyba jak na tą cenę.

Na OLX jest Nothing Phone 2 za 1800 bez gwarancji ale na pepper.pl dosyć sporo osób go kupiło od tego gościa i wszyscy mówią, że wszystko bezproblemowo i najbardziej OK (kłócą się czy kradzione, czy z palet spadły itp itd) - to nie pierwsze smartphony które ten gość sprzedaje po takiej cenie niższej i ludzie nie mieli problemów. Tylko ekran 6.7 NOthing phone 2 to ogromny kloc :( no i ta cena 1800 i tak kusi nawet bez gwarancji - https://www.olx.pl/d/oferta/smartfon-nothing-phone-2-CID99-IDWPBzj.html

PS. Nie chciałbym dać więcej niż 2k/2400k za telefon, pixel 7 spoko ale nie jest wart kupna moim zdaniem przez procesor, ładowanie - już szybciej dołożę do pixel 8

#smartphone #telefony #smartfon
  • 10
@razor172: nie będę wydawać kasy na iphony, oprócz wyglądu jakoś IOS średnio mi się podoba (jakbym miał już naprawdę kupić to tylko Iphone 13) - nie będę wydawać na telefon więcej niż 2500zł nie ma takiej opcji, iphone jest dla wyznawców którzy są gotowi płacić 4/6k i brać na niego kredyty(znam takie osoby). Nothing 1700/1800 zł za taki telefon uważam, że jest spoko, wolę taki niż xiaomi i tym podobne. Jeszcze
To coś co w normalnym użytkowaniu z


@fishery: no tak, ale zawsze jest ryzyko z większością elektroniki :P. Pytanie czy warto kupić tego z OLX bez gwarancji zakupu za 1800zł - praktycznie każdy pisze, że nie ma problemu i Ci co kupowali u tego gościa kiedyś One plusa za niższe ceny też piszą, że wszystko jest najbardziej okej.. ale wiesz, jak się jednak za 2/3 lata okaże, że kradzione to lipa
@Loscompanieros: Nie za bardzo Ci podpowiem , ja jestem bojówka samsung, do tego fanboj składaków. Z dobrych doświadczeń to motorola, jednak średnio w aparaty umieją. Roząsadny wydaje się ten pixel jednak google też miało wtopy z tymi telefonami.
@vulcanitu: samsung A5 2016 ( ͡º ͜ʖ͡º). Chyba poczekam na październik by zobaczyć nowego pixela bo ekran 6'18 jest idealny, a nie jak te ogromne 6'7 cegły :( - ale jak czytam, że zwykły pixel 8 ma mieć to gówno procesor exynos od samsunga to ludzie odradzają, a pixel 8 pro i drogi będzie i ekran 6'7 co odpada, nawet jeśli będzie mieć snapdragona 8 2gen.
Loscompanieros - @vulcanitu: samsung A5 2016 ( ͡º ͜ʖ͡º). Chyba poczekam na październi...

źródło: 2023-08-22 (2)

Pobierz
dzis byla promka na nothing phone'a 2 na amazon.es. W sumie wychodzilo 600,77 euro. Mysle ze spoko cena jak za nothinga z gwarancją.