Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 0

sberatel
via Wykop- 5
@Xefirex: wrzuć do kibla

PurpleHaze
via Wykop- 5
@Xefirex: ale taguj to #heheszki bo sie jeszcze ktos zlapie
Na dniach wyjeżdżam i będę potrzebował wykonać jeden telefon z Dubaju do Polski, a roaming w Tmobile to 10zł za minutę xD Znacie jakąś usługę, która pozwoli mi zrealizować połączenie po necie możliwie najtaniej? Wiem że Skype coś takiego oferuje, ale tam widziałem jedynie opcje abonamentu
#telefony #internet #technologia #programowanie #podroze
#telefony #internet #technologia #programowanie #podroze
konto usunięte via Wykop
- 6
@OrcSpearmiarz: wifi calling
Wiem że Skype coś takiego oferuje, ale tam widziałem jedynie opcje abonamentu
@OrcSpearmiarz: ostatsnio dzwoniliśmy ze skype i nie było takiej potrzeby
#xiaomi #android #telefony
Mireczki z uwagi na to, że mój aktualny poco f5 po 2 latach ma już wyraźnie zmęczona baterie szukam jakiegoś zastępcy. Generalnie jestem z niego mega zadowolony i w sumie chyba patrząc na parametry i aparat jakos niczego więcej mi nie potrzeba.
Co byście polecili jako godnego następcę od nas na fv?
Przedział cenowy powiedzmy 1,5-3k ?
Mireczki z uwagi na to, że mój aktualny poco f5 po 2 latach ma już wyraźnie zmęczona baterie szukam jakiegoś zastępcy. Generalnie jestem z niego mega zadowolony i w sumie chyba patrząc na parametry i aparat jakos niczego więcej mi nie potrzeba.
Co byście polecili jako godnego następcę od nas na fv?
Przedział cenowy powiedzmy 1,5-3k ?
@edward-bumowski: jak jesteś zadowolony z f3 to może f5 pro?
- 0
konto usunięte via Wykop
- 4
@depralin: Masz androida 12, więc będzie jeszcze długo wspierany (obecnie 6 lub 7 jest na wylocie). Jeżeli bateria ci wciąż wystarcza i nie jesteś fotoświrem to wg mnie bez sensu zmieniać.
Ja tam zawsze mam limit wydatków ustawiony na 1200-1400 zł i co 4 lata biorę aktualne Redmi Note Pro.
Ja tam zawsze mam limit wydatków ustawiony na 1200-1400 zł i co 4 lata biorę aktualne Redmi Note Pro.
@depralin: jbc to nie słuchaj tych co ci mówią, żeby wziąć xiaomi za tysiąc, absolutnie tego nie rób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, sąsiadka przyniosła mi telefon bo nie ładuje
nie idzie przez kabel, nie idzie przez indukcje
swieci się piorun i tyle
Samsung Galaxy S20 FE, rozbierać?, bateria czy raczej coś na płycie od ładowania?
#telefony #elektronika #samsung @Pan_Slon #pytaniedoeksperta
nie idzie przez kabel, nie idzie przez indukcje
swieci się piorun i tyle
Samsung Galaxy S20 FE, rozbierać?, bateria czy raczej coś na płycie od ładowania?
#telefony #elektronika #samsung @Pan_Slon #pytaniedoeksperta
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
#telefony #android
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
- 0
@roster1 lite to nie flagowiec. No i na pewno nie Xiaomi bo wsparcia to już ma koniec po dwóch latach.
W Polsce wszystko podróbki ?
@roster1: wszzystko sciagane z aliexpeess, bo xiaomi nie handluje czesciami zamiennymi. A na ali chinczyk podrabia chinczyka.
Zaufany sklep to dragon-tt.com
Zamienniki nohon ponoc sie sprawdzaja, ale to jest loteria i albo jakosc u nich lezy, albo ich tez zaczeli podrabiac.
Jak anonimowo przeglądać internet w pracy, zeby it nie mogło zobaczyć historii itd.
Czy w jakiś sposób moglbym podłączyć iPhone lub telefon z Androidem do monitora i służyłby mi jako komputer ?
Ewentualnie może moglbym mieć jakiś system na pendrive i podłączyć do służbowego komputera?
#pcmasterrace #telefony #apple #android #komputery #pracbaza #studbaza #pracait
Czy w jakiś sposób moglbym podłączyć iPhone lub telefon z Androidem do monitora i służyłby mi jako komputer ?
Ewentualnie może moglbym mieć jakiś system na pendrive i podłączyć do służbowego komputera?
#pcmasterrace #telefony #apple #android #komputery #pracbaza #studbaza #pracait
@adreno420: a niech sobie sprawdzają ja w pracy przeglądam tylko wykop i kurs WIG 20, bitkojna i Nasdaq xd za dużo z tej informacji nie uzyskają xd
konto usunięte via Wykop
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#telefony #samsung #s20fe
mam wrażenie że telefon robi gorszej jakości zdjęcia niż jak był nowy. największy problem zauważam z balansem bieli. Czasami czuje się jakbym się cofnął w czasie o 10 jak nie więcej lat. nie radzi sobie w sytuacjach gdy w kadrze jest ciemno i jasno jednocześnie i nie potrafi sobie dobrać balansu jak kliknę na obszar gdzie chce aby się na tym skupił i
mam wrażenie że telefon robi gorszej jakości zdjęcia niż jak był nowy. największy problem zauważam z balansem bieli. Czasami czuje się jakbym się cofnął w czasie o 10 jak nie więcej lat. nie radzi sobie w sytuacjach gdy w kadrze jest ciemno i jasno jednocześnie i nie potrafi sobie dobrać balansu jak kliknę na obszar gdzie chce aby się na tym skupił i
@r5678 na galaxy s10 mam te same odczucia, wcześniej na galaxy s6 także. Jakby każda aktualizacja systemu pogarszała działanie telefonu jeszcze bardziej. Rok po zakupie piękne zdjęcia w mroku, teraz nawet z lekkim cieniem tragedia. Według mnie to celowe działanie producenta, aby kupować nowe telefony.
@r5678: Swojego mam już z 2 lata i od zawsze aplikacja aparatu nie działała jakoś rewelacyjnie ale teraz jest lepiej niż na samym początku. Takie same problemy z balansem bieli były u mnie od zawsze, prawidłowo działa tylko jak ma jakieś jednolite tło w kadrze za fotografowanym obiektem, soczewki obiektywu też raczej nie mają żadnej warstwy antyrefleksyjnej bo zdjęcia pod światło stają się takie miękkie z poświatą, nie wspominając że
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Reichsmarschall nawet ci nikt nie odpisał na tego żałosnego bajta bo nikt nie bierze androiniarzy na poważnie xD
@fishery nikt nie mówi ze iPhone premium bo to tylko w biednej Polsce ludzie jak myślą i zakompleksieni androiniarze, iPhone jest bezkonkurencjnie lepszy i tyle.
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Witam
Szukam kamery sportowej (ze stabilizacją optyczną), która oprócz nagrywania dobrej jakości filmów robi też dobre zdjęcia?
Najbliżej temu są tylko smartfony iphone14 max, s23 ultra czy pixel 7pro.
Istnieją takie kamerki czy pozostaje mi tylko wybór pomiędzy powyższymi urządeniami?
#smartfon #telefony #kamerasportowa #aparat #gopro
Szukam kamery sportowej (ze stabilizacją optyczną), która oprócz nagrywania dobrej jakości filmów robi też dobre zdjęcia?
Najbliżej temu są tylko smartfony iphone14 max, s23 ultra czy pixel 7pro.
Istnieją takie kamerki czy pozostaje mi tylko wybór pomiędzy powyższymi urządeniami?
#smartfon #telefony #kamerasportowa #aparat #gopro
@Dobrowoj: jak może robiąc dobre filmy robić złe zdjęcia?
- 0
@stefan_pmp: patrzylem na recenzje dji action4 i po zbliżeniu bardzo słabo wyglądało. Natomiast smartfony miały zarąbisty zoom. Pytam bo nie miałem okazji wypróbować osobiście tych urządzeń
#apple #iphone #telefony #ios #kiciochpyta
Drogie Mireczki, zastanawiam się nad nowym telefonem - dalej siedzę na leciwym iPhone XS i w sumie jestem zadowolony ale myśle ze czas się przesiąść na coś nowszego.
Wiem ze niedługo jakaś konferencja Apple gdzie ogłoszą nowe telefony - zastanawiam się kiedy jest najlepszy moment żeby polować na starsze modele (iPhone 13 przykładowo)? Ceny jakoś skaczą w
Drogie Mireczki, zastanawiam się nad nowym telefonem - dalej siedzę na leciwym iPhone XS i w sumie jestem zadowolony ale myśle ze czas się przesiąść na coś nowszego.
Wiem ze niedługo jakaś konferencja Apple gdzie ogłoszą nowe telefony - zastanawiam się kiedy jest najlepszy moment żeby polować na starsze modele (iPhone 13 przykładowo)? Ceny jakoś skaczą w
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Chad_Klaudiusz Jeśli apple okaże się na tyle szczodre, by obniżyć ceny, to myślę, że będzie to maksymalnie kilkaset złotych (po premierze 13, cena 12 spadła o 600 pln z premierowych 4199 pln za wersję 64 gb), więc raczej na ich stronie cena nie dobije do cen z marketów, bo oznaczałoby to obniżkę o ponad 1000 zł (5199 za iphone 14 128 gb na apple.pl vs 3999 bez promocji za ten sam
Czy można przerobić kable do starego telefonu Sony Ericsson W200i połączyć dwie wtyczki(ta od ładowarki umożliwia podłączenie kolejnej od przesyłu danych) do jednej wtyczki usb-c? Tak aby działało zarówno ładowanie jak i przesył danych? Podłączając to jak na rysunku za pomocą dwóch wtyczek do telefonu ale ładowarkę do gniazdka sieciowego a usb-A do laptopa działa tak jak chcę czyli ładowanie i przesył danych. Sam kabel do przesyłu danych nie ładuje telefonu.
Uprzedzając
Uprzedzając
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-23 095057 kopia
Pobierz@drzewostan: Ale tam chyba słuchawki powinny być podłączone bo robią za antenę. Co do przeróbki kabli to średnio rozumiem. Można przerobić sam kabel danych z usb na usbc, ale po co skoro można skorzystać z przejściówki na usb c. Nie pamiętam, ale czy podpięcie kabla od danych nie ładowało też i telefonu ?
konto usunięte via Wykop
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bacanahali: poco f5
@bacanahali Samsung A54. Jest słabszy na papierze, ale ma znacznie bardziej dopracowany soft.
- 0
@Liryczne_MMA: No masz rację, szansę 50/50, albo ktoś wziął na raty, albo nie
@dawid110d: widzę, że masz matematyczny umysł
- 0





































