Help! Jak ustawić w iphonie głośność dla poszczególnych aplikacji? Np. na budzik inna na powiadomienia inna głośność... #ios #iphone #telefony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
FeniFiker
- 0

frutson
via Wykop- 6
@FeniFiker: xD

Rogi_
via Wykop- 0
@FeniFiker: budzik ustaw w trybie skupienia Sen.
- 5
4
Polka straciła blisko 50 000 złotych. Absurdalne oszustwo i... ziemniaki w tle

Nigdy nie wiemy, z kim tak naprawdę rozmawiamy przez telefon. Jeśli rzekomy policjant domaga się podania numeru konta cz
z- 1
- #
- #
- #
Który z nich będzie lepszy, Motorola Moto G24 Power czy może Samsung M15 5g. Oba mają pojemne baterie, ale Samsung ma amoleda 5g i daje przez następne 5 lat wsparcie, Motorola za to ma chyba trochę lepsze bebechy bo 8gb ramu. A może coś innego w podobnej kwocie czyli 600-700 złotych. I nie, nie dołożę kolejnych 700 złotych żeby kupić coś innego.
#smartfon #telefony
#smartfon #telefony
- 0
Telefon filmowo/fotograficzny ze względnie dobrą baterią?
XIaomi 13 Ultra 16/512GB - ok. 3000zł
Xiaomi 14 Ultra 12/256 - ok. 3530zł
Xiaomi 14 Pro 12/256 - 2900zł
OnePlus 12 - 16GB/512GB - ok. 2950zł (12/256 za ~2400zł)
XIaomi 13 Ultra 16/512GB - ok. 3000zł
Xiaomi 14 Ultra 12/256 - ok. 3530zł
Xiaomi 14 Pro 12/256 - 2900zł
OnePlus 12 - 16GB/512GB - ok. 2950zł (12/256 za ~2400zł)
@husky83: no xiaomi to bym ni ciul nie wziął
@husky83: na pewno nie xiaomi.. strasznie wadliwe telefony które nigdy nie działają prawidłowo, nie można na nich polegać i w randomowym momencie bez powodu mogą stać się cegłą, bez możliwości naprawy czy odzyskania danych, mnóstwo przypadków, mnie to spotkało we flagowcu, w rodzinie też 2 przypadki i sporo w internecie.
Posiadając xiaomi flagowca był to najgorszy telefon jaki miałem pod tymi względami.
No i w zasadzie wszystko co miałem od
Posiadając xiaomi flagowca był to najgorszy telefon jaki miałem pod tymi względami.
No i w zasadzie wszystko co miałem od
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
ktory telefon dla mamy
- poco f6 5.6% (1)
- poco f6 pro 27.8% (5)
- xiaomi 13t 27.8% (5)
- inny, podaj w komentarzu 38.9% (7)
na baterii przy whatsappie i facebookach ma wytrzymac 2 dni
@octopussy8: taki telefon nie istnieje chyba ze jakies chinskie wynalazki z bateria 10k mah
konto usunięte via Wykop
- 2
@octopussy8: moto g30 neo, koniecznie fioletowy
- 0
Mirki, czy ktoś zna jakąś skuteczną blokadę social mediów, kiedy samodyscyplina jest za słaba?
Tracę ogromnie ilości czasu na trójcy wykop/twitter/FB i chciałbym tego uniknąć. Pomysłem był zakup telefonu w stylu Nokia 3310, ale z drugiej strony są również przydatne aplikacje na smartfon, z których korzystam.
Jakieś inne opcje? Blokada rodzicielska xD?
#smartfon #telefony #pytanie
Tracę ogromnie ilości czasu na trójcy wykop/twitter/FB i chciałbym tego uniknąć. Pomysłem był zakup telefonu w stylu Nokia 3310, ale z drugiej strony są również przydatne aplikacje na smartfon, z których korzystam.
Jakieś inne opcje? Blokada rodzicielska xD?
#smartfon #telefony #pytanie
konto usunięte via Wykop
- 1
@pokey: wtyczka News Feed Eradicator, Wykopu nie blokuje ale resztę tak
- 0
@kawalerka15k: dalej pewnie w przypływie nudy ją wyłączę i odpalę twittera xD znając życie
- 0
#telefony #android #pixel #pixel8a
Hejka dwa pytania. Chce kupić szkło lub folie do pixela 8a. Co lepiej? I czy może ktoś kupował te szkło z linku i mi powie czy nie ma problemów z googlowskim casem?
https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-ochronne-na-ekran-bizon-do-pixel-8a-szkielko-szybka-15802003019?context=e669df476a1969843140ca2b15571823dbeb8ba5b9cfb0929e3fc8b4957fd6cc00230bfa9a20a82d84f1e73ef6c380094bda023d62d906499c8e54bbf71867298b7220a75c341b0949eaa867c68151a029cd5b376e028a793d9926ac79e48f9ccec7ffc71190357e046f0992d67e844620240bc2b78d361f091015e19ac23f4e3d4e1477477ed0aa6e2ac8fc7ab0ad0a&fromVariant=15883386741
https://allegro.pl/oferta/folia-5d-caly-ekran-na-telefon-do-google-pixel-8a-hydrozelowa-oryginal-15717846542
Hejka dwa pytania. Chce kupić szkło lub folie do pixela 8a. Co lepiej? I czy może ktoś kupował te szkło z linku i mi powie czy nie ma problemów z googlowskim casem?
https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-ochronne-na-ekran-bizon-do-pixel-8a-szkielko-szybka-15802003019?context=e669df476a1969843140ca2b15571823dbeb8ba5b9cfb0929e3fc8b4957fd6cc00230bfa9a20a82d84f1e73ef6c380094bda023d62d906499c8e54bbf71867298b7220a75c341b0949eaa867c68151a029cd5b376e028a793d9926ac79e48f9ccec7ffc71190357e046f0992d67e844620240bc2b78d361f091015e19ac23f4e3d4e1477477ed0aa6e2ac8fc7ab0ad0a&fromVariant=15883386741
https://allegro.pl/oferta/folia-5d-caly-ekran-na-telefon-do-google-pixel-8a-hydrozelowa-oryginal-15717846542
https://pancernik.eu/google-pixel-8a/szklo-hartowane/szklo-do-etui-spigen-glas-tr-align-master-2-pack-do-pixel-8a-z-aplikatorem
Ja mam to, wiadomo że droższe, w zestawie 2 sztuki plus rusztowanie I inne akcesoria z którym montaż jest dziecinnie łatwy i nie są się tego s--------ć ale to ciągle możliwe ( ͡º ͜ʖ͡º) Etui elegancko przylega na cały ekran, czytnik z nim działa bez problemów, zero wpływu na jakość selfie no i jest kompatybilne z case wielu producentów. Generalnie polecam
Ja mam to, wiadomo że droższe, w zestawie 2 sztuki plus rusztowanie I inne akcesoria z którym montaż jest dziecinnie łatwy i nie są się tego s--------ć ale to ciągle możliwe ( ͡º ͜ʖ͡º) Etui elegancko przylega na cały ekran, czytnik z nim działa bez problemów, zero wpływu na jakość selfie no i jest kompatybilne z case wielu producentów. Generalnie polecam
@DoubleWu: Kupiłem bizona ale z ramką. Pokrycie prawie idealne, polecam. https://pancernik.eu/google-pixel-8a/szklo-hartowane/bizon-glass-edge-2-czarne
25
Pokolenie wychowane przez smartfona

Jaki wpływ na młodych ludzi ma "wychowanie na smartfonie" jak będzie wyglądało wejście w dorosłość pokolenia dorastającego w warunkach łatwego i szybkiego dostępu do świata cyfrowego?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Czy te nowe modele xiaomi, albo inne smartfony do 3000zł potrafią robić zdjęcia macro na takim samym bądź lepszym poziomie niż Xiaomi 12? Mówię o czymś takim jak na zdjęciach poniżej. Że jak zrobi się zdjęcie muchy, albo innego chrząszcza to widać szczegóły, które ciężko dostrzec gołym okiem.
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/b588ba229d4e66271b048483719a2863
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/74ea0fcd89cfa86957551abc95408be3
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/7f7aaaaef214324dea307dd7e22ff77a
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/b588ba229d4e66271b048483719a2863
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/74ea0fcd89cfa86957551abc95408be3
https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/7f7aaaaef214324dea307dd7e22ff77a
źródło: b588ba229d4e66271b048483719a2863
Pobierz
konto usunięte via Wypiek
- 1
@Cr34n3 powinno tak być, ale ręki nie dam - nie miałem S24U na zabawę
- 1
@OneNightInTokyo: Właśnie miałem okazję potestować na S24 Ultra i Xiaomi 12. No i tutaj szok, bo pod kątem macro Xiaomi 12 z dedykowanym obiektywem 5mpx do macro zamiata w tej kwestii znacznie droższego samsunga s24 ultra.
Jakby ktoś nie bardzo się interesował swoją ofertą NJU mobile to z okazji wyczerpania pakietu przez mecze oglądane przez członków rodziny zorientowałem się, że od lutego można bezpłatnie przejść na taryfę z podwójną liczbą GB internetu za tą samą cenę:
https://gsmonline.pl/artykuly/wiecej-gb-w-tej-samej-cenie-w-nju-mobile
#nju #njumobile #telefony #internet #abonament
https://gsmonline.pl/artykuly/wiecej-gb-w-tej-samej-cenie-w-nju-mobile
#nju #njumobile #telefony #internet #abonament
źródło: 2_njumobile_20240228
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Tytanowy_Lucjan: czyli rozumiem, że "samo" to się nie aktywuje i trzeba "ręcznie" wyklikać?
- 1
@gomjeden: Jak masz abonament od kilku lat i jeszcze ci nie wskoczyło to sam musisz zmienić taryfę na to samo, ale z TV w opisie.
- 0
jeszcze się poniedziałek nie zaczął, powrót z urlopu i napotkałem pewien problem.
Jeszcze zadowolony z siebie, że wezmę telefon służbowy wcześniej aby go naładować i w poniedziałek być przygotowanym a nie, że potrzebuje telefonu a tu trup
No i wczoraj sobie naładowałem, włączam.. podaj hasło.. yy ale nie pamietam xd no i to jest mój problem. Jak codziennie musisz się logować minimun 2-3 razy i potem przez 3 tygodnie nie logujesz się ani razu,
Jeszcze zadowolony z siebie, że wezmę telefon służbowy wcześniej aby go naładować i w poniedziałek być przygotowanym a nie, że potrzebuje telefonu a tu trup
No i wczoraj sobie naładowałem, włączam.. podaj hasło.. yy ale nie pamietam xd no i to jest mój problem. Jak codziennie musisz się logować minimun 2-3 razy i potem przez 3 tygodnie nie logujesz się ani razu,
- 0
@Tytanowy_Lucjan: też o tym pomyślalem tylko to działa tak samo jak załatwienie czegoś w urzędzie, oraz też nie wiem jak mogą wysłać jakieś dane na telefon skoro mam włączony tryb samolotowy którego nie mogę wyłączyć bo trzeba podać hasło...
- 0
Problemu nie udało się rozwiązać. trzeba było robić wipe telefonu.
Mirki uważajcie na najnowszą aktualizacje hyper os na #xiaomi. Na xiaomi 13 jest oznaczona jako 1.0.5.0.
Ta aktualizacja sprawiła że mam chęć sprzedać telefon, tyle lat jadę z xiaomi i nie miałem z tymi telefonami żadnych problemów aż do dzisiaj gdy przy aktualizacji zainstalowało masę aplikacji na prawie 20 gb xD
#telefony #smartfon #xiaomilepsze
Ta aktualizacja sprawiła że mam chęć sprzedać telefon, tyle lat jadę z xiaomi i nie miałem z tymi telefonami żadnych problemów aż do dzisiaj gdy przy aktualizacji zainstalowało masę aplikacji na prawie 20 gb xD
#telefony #smartfon #xiaomilepsze
źródło: 1000014172
PobierzMam tyle lat, że jak byłem mały, to chcąc zadzwonić do babci musiałem podnieść… wróć. Musiałem pójść do sołtysa, poprosić o pozwolenie skorzystania z telefonu, podnieść słuchawkę i powiedzieć do jakiejś pani „ctery, siedem, tsy prose”. Ona mi odpowiadała „łączę rozmowę” i już. Czasem nawet wdawała się ze mną w szybkie small talki typu „oo, pewnie do babci dzwonisz maluszku” albo coś. Ciekawe czy mnie kojarzyła czy co xD pewnie wtedy nie
źródło: temp_file2883098860521184411
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Osobiście używam jeszcze adaway (root). Bez roota też ponoć działa.
@ashmedai: Działa bez roota, ale poprzez lokalny VPN, co drenuje akumulator.
- 0
#elektronika #telefony
Zleciłem wymianę baterii (na orginalną) w #samsung s20+. Po wymianie telefon trzyma dokładnie tak samo jak wcześniej (╯︵╰,) Czy powinni w serwisie to jakoś zaprogramować?
Zleciłem wymianę baterii (na orginalną) w #samsung s20+. Po wymianie telefon trzyma dokładnie tak samo jak wcześniej (╯︵╰,) Czy powinni w serwisie to jakoś zaprogramować?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
























