Który z nich będzie lepszy, Motorola Moto G24 Power czy może Samsung M15 5g. Oba mają pojemne baterie, ale Samsung ma amoleda 5g i daje przez następne 5 lat wsparcie, Motorola za to ma chyba trochę lepsze bebechy bo 8gb ramu. A może coś innego w podobnej kwocie czyli 600-700 złotych. I nie, nie dołożę kolejnych 700 złotych żeby kupić coś innego.
#smartfon #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Telefon filmowo/fotograficzny ze względnie dobrą baterią?

XIaomi 13 Ultra 16/512GB - ok. 3000zł
Xiaomi 14 Ultra 12/256 - ok. 3530zł
Xiaomi 14 Pro 12/256 - 2900zł
OnePlus 12 - 16GB/512GB - ok. 2950zł (12/256 za ~2400zł)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: na pewno nie xiaomi.. strasznie wadliwe telefony które nigdy nie działają prawidłowo, nie można na nich polegać i w randomowym momencie bez powodu mogą stać się cegłą, bez możliwości naprawy czy odzyskania danych, mnóstwo przypadków, mnie to spotkało we flagowcu, w rodzinie też 2 przypadki i sporo w internecie.
Posiadając xiaomi flagowca był to najgorszy telefon jaki miałem pod tymi względami.
No i w zasadzie wszystko co miałem od
  • Odpowiedz
Szukam telefonu dla mamy, ma byc dosc szybki, i ma posluzyc ze 3-4 lata, budzet do 2400pln / 450€

co wziac? ma nie byc samsungiem, to istotne,na baterii przy whatsappie i facebookach ma wytrzymac 2 dni

#xiaomi #android #telefony #smartfon #smartfony

ktory telefon dla mamy

  • poco f6 5.6% (1)
  • poco f6 pro 27.8% (5)
  • xiaomi 13t 27.8% (5)
  • inny, podaj w komentarzu 38.9% (7)

Oddanych głosów: 18

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy ktoś zna jakąś skuteczną blokadę social mediów, kiedy samodyscyplina jest za słaba?
Tracę ogromnie ilości czasu na trójcy wykop/twitter/FB i chciałbym tego uniknąć. Pomysłem był zakup telefonu w stylu Nokia 3310, ale z drugiej strony są również przydatne aplikacje na smartfon, z których korzystam.
Jakieś inne opcje? Blokada rodzicielska xD?
#smartfon #telefony #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
https://pancernik.eu/google-pixel-8a/szklo-hartowane/szklo-do-etui-spigen-glas-tr-align-master-2-pack-do-pixel-8a-z-aplikatorem

Ja mam to, wiadomo że droższe, w zestawie 2 sztuki plus rusztowanie I inne akcesoria z którym montaż jest dziecinnie łatwy i nie są się tego s--------ć ale to ciągle możliwe ( ͡º ͜ʖ͡º) Etui elegancko przylega na cały ekran, czytnik z nim działa bez problemów, zero wpływu na jakość selfie no i jest kompatybilne z case wielu producentów. Generalnie polecam
  • Odpowiedz
Czy te nowe modele xiaomi, albo inne smartfony do 3000zł potrafią robić zdjęcia macro na takim samym bądź lepszym poziomie niż Xiaomi 12? Mówię o czymś takim jak na zdjęciach poniżej. Że jak zrobi się zdjęcie muchy, albo innego chrząszcza to widać szczegóły, które ciężko dostrzec gołym okiem.

https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/b588ba229d4e66271b048483719a2863

https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/74ea0fcd89cfa86957551abc95408be3

https://cdn.azams0.fds.api.mi-img.com/middle.community.micommunitypl.bkt/7f7aaaaef214324dea307dd7e22ff77a
Cr34n3 - Czy te nowe modele xiaomi, albo inne smartfony do 3000zł potrafią robić zdję...

źródło: b588ba229d4e66271b048483719a2863

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OneNightInTokyo: Właśnie miałem okazję potestować na S24 Ultra i Xiaomi 12. No i tutaj szok, bo pod kątem macro Xiaomi 12 z dedykowanym obiektywem 5mpx do macro zamiata w tej kwestii znacznie droższego samsunga s24 ultra.
  • Odpowiedz
Jakby ktoś nie bardzo się interesował swoją ofertą NJU mobile to z okazji wyczerpania pakietu przez mecze oglądane przez członków rodziny zorientowałem się, że od lutego można bezpłatnie przejść na taryfę z podwójną liczbą GB internetu za tą samą cenę:

https://gsmonline.pl/artykuly/wiecej-gb-w-tej-samej-cenie-w-nju-mobile

#nju #njumobile #telefony #internet #abonament
T.....n - Jakby ktoś nie bardzo się interesował swoją ofertą NJU mobile to z okazji w...

źródło: 2_njumobile_20240228

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze się poniedziałek nie zaczął, powrót z urlopu i napotkałem pewien problem.
Jeszcze zadowolony z siebie, że wezmę telefon służbowy wcześniej aby go naładować i w poniedziałek być przygotowanym a nie, że potrzebuje telefonu a tu trup

No i wczoraj sobie naładowałem, włączam.. podaj hasło.. yy ale nie pamietam xd no i to jest mój problem. Jak codziennie musisz się logować minimun 2-3 razy i potem przez 3 tygodnie nie logujesz się ani razu,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tytanowy_Lucjan: też o tym pomyślalem tylko to działa tak samo jak załatwienie czegoś w urzędzie, oraz też nie wiem jak mogą wysłać jakieś dane na telefon skoro mam włączony tryb samolotowy którego nie mogę wyłączyć bo trzeba podać hasło...
  • Odpowiedz
Mirki uważajcie na najnowszą aktualizacje hyper os na #xiaomi. Na xiaomi 13 jest oznaczona jako 1.0.5.0.

Ta aktualizacja sprawiła że mam chęć sprzedać telefon, tyle lat jadę z xiaomi i nie miałem z tymi telefonami żadnych problemów aż do dzisiaj gdy przy aktualizacji zainstalowało masę aplikacji na prawie 20 gb xD

#telefony #smartfon #xiaomilepsze
o.....e - Mirki uważajcie na najnowszą aktualizacje hyper os na #xiaomi. Na xiaomi 13...

źródło: 1000014172

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To aplikacja od operatora, nie Xiaomi, więc trochę ciężko winić Xiaomi za to że operator do brandowanego softu wrzuca swoje śmieci, ale standardowo Xiaomi złe.
  • Odpowiedz
Mam tyle lat, że jak byłem mały, to chcąc zadzwonić do babci musiałem podnieść… wróć. Musiałem pójść do sołtysa, poprosić o pozwolenie skorzystania z telefonu, podnieść słuchawkę i powiedzieć do jakiejś pani „ctery, siedem, tsy prose”. Ona mi odpowiadała „łączę rozmowę” i już. Czasem nawet wdawała się ze mną w szybkie small talki typu „oo, pewnie do babci dzwonisz maluszku” albo coś. Ciekawe czy mnie kojarzyła czy co xD pewnie wtedy nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#elektronika #telefony
Zleciłem wymianę baterii (na orginalną) w #samsung s20+. Po wymianie telefon trzyma dokładnie tak samo jak wcześniej (,) Czy powinni w serwisie to jakoś zaprogramować?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach