Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezeli sobie kupie taka przejscióweczke typu usb a (meskie) - usb c (zenskie) to zawsze bede mógł ładowac i przesyłac dane? czy to od kabla juz bedzie zalezec?
#telefony #androiddev
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrexTeR: mialem xperie 10 Mk 1 (jakoś 4 lata temu), telefon fajny, smukly, ale strasznie cichy i nie słyszałem, jak ktoś dzwonił.

Miał być też wodoodporny, ale nie przeżył zdjęć w morskiej wodzie. Wróciłem do motoroli która nigdy mnie nie zawiodła.
  • Odpowiedz
@TrexTeR: Polecam popatrzeć na komentarze pod recenzjami xperii na yt bo jest taki fanboj tej marki co zawsze się udziela i się czepia krytycznych komentarzy względem telefonów sony
  • Odpowiedz
Mam problem z moim poco f3, bateria ogólnie nie trzyma źle, ale zdarza się tak raz na tydzień że telefon nie w ogóle nie używany zjeżdża z 80% do 10% w 2 godziny. Wymiana baterii czy to jakiś inny problem?
Dodam że telefon ma ponad 2 lata
#pocophone #xiaomi #poco #telefony #pocof3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #telefony #samsung #oneplus #xiaomi Chce kupic w tym roku nowym telefon. Nie patrzac w ogole na cene to ktorego flagowca byscie kupili? Samsung S24 Ultra, Oneplus 12, Xiaomi 14 ultra czy moze cos innego (oprocz Iphone)? W youtubowych polskich recenzjach wszyscy sie jaraja Oneplus 12. Ale sam nie wiem.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syn zalał telefon Żonie.
Po wysuszeniu całkowitym telefonu, oraz podłączeniu do ładowarki
ciągle się włącza i gaśnie do póki bateria się nie rozładuje.
Xiaomi mi note 10 Lite.
jest ktoś w stanie go naprawić ? chodzi mi tylko o zdjęcia oraz wiadomości żeby je odzyskać.
#telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CH3j a ja tego operatora odradzam. Nie ma mms więc jak ktoś ci wyśle dłuższego smsa to nawet się o tym nie dowiesz… dla oszczędności typu 10zl/m. Poza tym działa na plusie którego “jakości” nie trzeba nikomu przedstawiać.
Co do @rales moim zdaniem najlepsze są oferty w parze np nju. Za 38zl 2nr bez limitu i po 30GB na głowę i rośnie
  • Odpowiedz
Dobra po kilku godzinach researchu zaczynam się oswajać z myślą że moja pogoń za slotem kart sd może być niestety bezsensowną walką jak chce na kolejnym telefonie przejechać 5 lat bez chęci zmiany jak z obecnym 7 letnim Galaxy S7.

A że telefon i tak będzie brany na raty to w sumie co szkodzi walnąć budżetem ciut wyżej?

W stawce stoją 3 telefony.
1. Pixel 8 pro, który ma podobno słabą baterię i kiepski procek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruda_stuleja: z tym co najmniej 5 lat to nie znasz dnia ani godziny. może telefon nie fartowanie upaśc i zbije się ekran czy po prostu się zepsuje, że nie będzie opłacało się naprawiać
Mi na razie nigdy nie udało się mieć jakiegoś smartfona dłużej niż 2 lata i 9 miesięcy mimo że kupuje z przeświadczeniem że na zawsze, czyli dopóki się nie zepsuje/nie będzie się dalo korzystać.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678
Przez ostatnie 20 lat się udawało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Obecny Galaxy S7 mam 7 rok i jakby nie stary android na który aplikacje już nie wchodzą, ani nawet nie ma na nie miejsca i zużyta bateria którą ładuje 2 a czasem nawet 3 razy dziennie to spokojnie bym jeszcze na tym telefonie mógł siedzieć dalej. Nigdy nie upadł niefartownie, dopiero zaczyna zwalniać np przy mapach.
  • Odpowiedz
Czy jest jeszcze możliwość kupienia telefonu za około 2k, który będzie miał slot na kartę SD i parametry na tyle dobre że wytrzyma te 5 lat?

Aktualnie jestem na Galaxy S7, ale po tych 7 latach po prostu już prosi się o emeryturę. Apki zaczynają nie wchodzić bo stary android, pamięci jakimś cudem coraz mniej mimo że już nausuwałem co mogłem, a bateria zdycha na GPS w 2 godziny. Telefony zmieniam rzadko,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ warto?
Czy nakładka producenta jest mocno w---------a?
Wcześniej miałem samsungi i były ok a potem oppo i nakładka byla idiotyczna, niektórych rzeczy nie dało się ustawić
Nie widzę niczego sensownego w samsungach i mają wolne ladowanie
#pytaniedoeksperta #telefony #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iandschaft: sprzedaje jakiś Bindernagel Mobilfunk, więc najpewniej wyślą ci jakiegoś składaka chińczyka nie wiadomo z czym w środku, albo w najlepszym przypadku sprzęt z jakiejś arabskiej dystrybucji, którego w Europie nie oddasz na gwarancję.
  • Odpowiedz
Mam problem - oglądałem filmy na YouTube na telefonie Xiaomi Redmi Note 13, gdy skończyłem, podłączyłem go pod ładowarkę i odłożyłem. Wróciłem do niego po może 15 minutach i zauważyłem, że nie działa internet, ani WiFi, ani dane mobilne mimo, że mam zasięg LTE, oraz że WiFi działa na innych urządzeniach.
Zresetowałem telefon i internet nadal nie działa na danych mobilnych, przy próbie połączenia się z WiFi dostaję powiadomienie "Orange_Światłowód... ma ograniczoną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@PurpleHaze dzięki za pomoc wezmę jednak tego S24 ultra. Iphone nigdy nie miałem ale czytając opinie to Samsung ma lepszy aparat i bateria dłużej trzyma.
  • Odpowiedz
Wymieniał ktoś baterie w nowszych modelach xiaomi? Posiadam 12 i planuje oddać do jakiegoś gsm żeby baterie wymienili bo żywotność 80%. Słyszałem coś kiedyś że xiaomi nie udostępnia baterii na wymiane serwisom czy coś. Prawda to?
#xiaomi #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach