Proszę państwa, tak się robi innowacje w Polsce!

Ściągasz z Githuba jedną z miliona dostępnych implementacji RISC-V, generujesz w Cadence GDS II, wykuwasz w krzemie kilka engineering sampli korzystając z mutli-project waver service, wypalasz orzełka laserem na obudowie i po robocie.
A w międzyczasie wyciągasz kasę od inwestorów i pewnie jeszcze funduszy europejskich, PARP i cholera wie czego jeszcze.

Ukraińcy produkują setki dronów dziennie bez swojego RISC-V.
groman43 - Proszę państwa, tak się robi innowacje w Polsce!

Ściągasz z Githuba jedną...

źródło: Screenshot 2025-09-12 at 19.28.31

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam jakiegos monitora do pracy, celuje w 4k - 32 albo 27 cale, koniecznie 144hz albo wiecej (bo jednak monitor sluzy tez do grania)

przerabialem juz kilka matryc i wiem, ze oled nie jest dla mnie - 4k oleda nie kupie, bo nie chce wydawac 4k na monitor, a uwqhd na 34 calach czy 1440p na 27 calach ma widoczny text fringing, ktory mnie irytuje (szczgolnie, ze duzo pracuje z kodem). nie chce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się założyć gmaila bez podania numeru telefonu? Planuję założyć trzy konta na youtube, w celu pogrupowania contentu. Jedno miałbym do muzyki i podsyłania przez algorytm nowych, podobnych utworów, drugie do gier, a trzecie do newsów ect. Da się coś z tym zrobić?

#youtube #internet #gmail #technologia #informatyka
Jarkendarion - Czy da się założyć gmaila bez podania numeru telefonu? Planuję założyć...

źródło: Content-Blog-Banner_Q4-2023_1125x600_42_Youtube-Channel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach