Panowie oglądam Kapitana Bombe i w odcinku 52 Opuszczona Koparka jeden z tępych chu*i mówi że "ci kosmici musieli mieć ze sto metrów" i myślę oblicze tak jak to robi Bogusław Łęcina czyli może nie najlepiej ale jako tako. Tutaj moje obliczenia przyjmując, że Kapitan Bomba to Polak, bo mówi po polsku, czyli według średniej obliczonej przez jakiś portal ma 1,8m wzrostu, koparka to około 18 razy Kapitan czyli 32,4m, z tego
Pobierz CzerwonaKoszula - Panowie oglądam Kapitana Bombe i w odcinku 52 Opuszczona Koparka je...
źródło: comment_SBeWG84xLzg3afR5weSWbMQdhHZwYBeR.jpg