@DESiGNER86: z Łodzią to mi się kojarzy tylko jeden Sylwester. Menel poszedł za kiosk bawić się petardą Big Jumbo, czy jakoś tak i zapomniał ją rzucić. Dłoni nie udało się odratować.
  • Odpowiedz
Część,
Czy ktoś spédza Sylwestra w Cusco, Peru oczekujác fajerwerków?
Przebywam w Cusco do jutra wieczorem I chétnie sié spotkam z wykopkiem na łyk Piscoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Drogomir: teoretycznie statystycznie istnieje szansa, że na te (załóżmy) 38 milionów ludzi w PL każdy w tym samym roku pomyśli "w tym roku nie kupię nic". A o północy wszyscy stoją w ciszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz