Kto jest ciekaw jak wyglądał pokaz dronów zamiast fajerwerków w #lodz to poniżej film #sylwester #sylwesterzwykopem #drony #dron #manufaktura #l-------a —> Pokaz dronów
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 7
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@DESiGNER86: z Łodzią to mi się kojarzy tylko jeden Sylwester. Menel poszedł za kiosk bawić się petardą Big Jumbo, czy jakoś tak i zapomniał ją rzucić. Dłoni nie udało się odratować.
gdzie mój aczek za #sylwester ?????????????????????
O ironio w dupe j----a ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sylwester #nowyrok Szczęśliwego mirki...
https://www.wykop.pl/wpis/46450763/szczesliwego-mirki-jeszcze-kilka-godzin-%CA%96-fajerwe/
#sylwester #nowyrok Szczęśliwego mirki...
https://www.wykop.pl/wpis/46450763/szczesliwego-mirki-jeszcze-kilka-godzin-%CA%96-fajerwe/
źródło: comment_WaaSqgEDnQJvR4YB4Fc8nM8cMUHKybvD.jpg
Pobierz- 0
przykra sprawa, OCP pewnie nie masz. Wujek wybaczy. Trzymaj sie
Miraski! Szczęśliwego nowego roku, oby nowy był dużo lepszy od poprzedniego, marzenia się spełniły i było zajebiście! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester #sylwesterzwykopem
#sylwester #sylwesterzwykopem
źródło: comment_hZapihPPJT4MKMVcXZ58q8VQfkOpQVaF.jpg
Pobierz- 18
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@Gekon1234: komplement można dać w bardziej przystępnej formie i na poziomie... No ale mimo wszystko dziękuję ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Od teraz Ctrl + S co 5 minut... Nie ma to jak zacząć nowy rok z 2 godzinami w plecy :/
#sylwesterzwykopem #sylwester
Życzę wam więcej szczęścia
#sylwesterzwykopem #sylwester
Życzę wam więcej szczęścia
źródło: comment_RD3sgYQ90rviHUwkl6o774foME2GYRdH.jpg
Pobierz- 1
@Yori Python jutro :) dziś wysypał się blender.
@Creative3000 niestety zdjęcie zrobiłem w momencie gdy się resetował, dlatego część ekranu jest czarna.
@avira łącze się w bólu ಥ_ಥ
@Creative3000 niestety zdjęcie zrobiłem w momencie gdy się resetował, dlatego część ekranu jest czarna.
@avira łącze się w bólu ಥ_ಥ
@HT-Ron: Blender...grrr postrach ludzkości tego świata no cóż mam nadzieje że dasz radę się poskładać (。◕‿‿◕。)
@hocuspocus we mam to od 100 lat już :)
- 0
@Kauabang: nie chodzi mi o czas, tylko to, że kazdy sie dziś upomina o odznake a nie majo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Najlepszego w nowym roku cumple!
By ten rok był lepszy niż poprzedni.
Najlepszego 2020!
#zyczenia #sylwester #sylwesterzwykopem
By ten rok był lepszy niż poprzedni.
Najlepszego 2020!
#zyczenia #sylwester #sylwesterzwykopem
- 0
Część,
Czy ktoś spédza Sylwestra w Cusco, Peru oczekujác fajerwerków?
Przebywam w Cusco do jutra wieczorem I chétnie sié spotkam z wykopkiem na łyk Piscoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester
Czy ktoś spédza Sylwestra w Cusco, Peru oczekujác fajerwerków?
Przebywam w Cusco do jutra wieczorem I chétnie sié spotkam z wykopkiem na łyk Piscoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pawelJG: @NoroslawZielonka: Na Stars.Tv był dobry sylwester. Był AC/DC, Budka Suflera i inni ciekawi wykonawcy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@pwn3r: moja dupka jest podobna ale to mi przeszkadza że tylko podobna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@oseri: same here teraz pije z kumplem a on kupę dzieciaków
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@oseri: miras chciałbym żeby pil kupe a niestety ma gowniaki
Już u nas ambulans jedzie xD Wypijmy wszyscy za tych, co dziś ostatni raz mieli komplet palców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem #sylwester
#sylwesterzwykopem #sylwester
- 1
Sylwester Wystrzałowy jak zasilacze akyga ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pcmasterrace #komputery #sylwester #sylwesterzwykopem #nowyrok
#pcmasterrace #komputery #sylwester #sylwesterzwykopem #nowyrok

Wiecie że można oglądać fajerwerki, których się nie kupiło? Nikt tego nie sprawdza, serio.
#sylwester #fajerwerki #cebuladeals
#sylwester #fajerwerki #cebuladeals
@Drogomir: teoretycznie statystycznie istnieje szansa, że na te (załóżmy) 38 milionów ludzi w PL każdy w tym samym roku pomyśli "w tym roku nie kupię nic". A o północy wszyscy stoją w ciszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aksal89: teoretycznie każdy polak może dać mi 1 zł, tyle co nic i już bym miał 38 milionów




















#sylwester