Gucio, gania w kółko i się cieszy po serii petard. Nie można zrobić nawet ostrego zdjęcia.
P------j pies. Plusa mu.
PS. W tym roku dzieci z autyzmem mają traumę :)
#sylwester #sylwesterzwykopem #pies #heheszki
P------j pies. Plusa mu.
PS. W tym roku dzieci z autyzmem mają traumę :)
#sylwester #sylwesterzwykopem #pies #heheszki















#sylwesterzwykopem #sylwester