Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Gentleman_Adrian: tak, wjedzie tym boildem. 10 minut temu widziany był na Zakopiance. Czekamy.
@carmazeen: czekamy.
Szpaka p----------o
#sylwester
#sylwester
N------y jak szpadel ¯_(ツ)_/¯
#sylwester
#sylwester
@MateS019: Ja jeszcze coś tam pacze
- 2
@Copperhead niewiem
Its in his kiz
#sylwester
#sylwester
#sylwesterzwykopem #sylwester no i tak się żyje na tej wsi
- 3
@FlaszGordon: To na pamiątkę tego jak Karol I Wielki w 801 roku w sylwestra podpalił swojego rumaka.
#sylwester #jastrzebiezdroj
Dostałem w głowę takim głównem. To chyba z rzymskich ogni. Boli mnie głowa. Skoro sylwester był organizowany przez miasto mogę się ubiegać o odszkodowanie?
Dostałem w głowę takim głównem. To chyba z rzymskich ogni. Boli mnie głowa. Skoro sylwester był organizowany przez miasto mogę się ubiegać o odszkodowanie?
źródło: comment_zlhMkLzowaCw1s2a9JpX9Vhw4bCsFSRn.jpg
Pobierz@Altru: Pod sceną dostałeś ?
- 0
@darosoldier Kawałek dalej.
konto usunięte via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 0
@Davidozz: No jest noc kupały
- 102
Wszystkich plusujących ten wpis zawołam za rok i opiszę co się zmieniło w moim życiu
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
@Bezimienny_Typ nie bardzo mnie interesuje co w Twoim zyciu
@Bezimienny_Typ A może tak że ty wołasz, opisujesz i wszyscy co się zgłoszą to też opisują? Ja się piszę
Pierwszy wpis w nowym roku. Popite, pospiewane, teraz lulu bo jutro konkurs noworoczny w skokach i top wszechczasów trójki.
#sylwesterzwykopem #sylwester #2020
#sylwesterzwykopem #sylwester #2020
sto lat #sylwester
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 198
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Blackpill_RAW spoko, nie mam aspergera i też nikt nie dzwonił :D to już przeżytek. Najlepszego!
- 102
@Blackpill_RAW: powiedziałeś swoim normickim znajomym że idziesz się odlać w parku i zrobiłeś zdjęcie, niezłe zagranie, normiku
#sylwesterzwykopem Szampan wypity, ręce oberwane, pora spać drogie dzieci.
P. S. A we Wrocławiu w tym roku wciąż nic nie jebło. Idziemy na rekord.
#wroclaw #sylwester
P. S. A we Wrocławiu w tym roku wciąż nic nie jebło. Idziemy na rekord.
#wroclaw #sylwester
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Dobra można iść spać
#sylwester
#sylwester



















źródło: comment_vE63ZWFfs7i26jS5MG4ujAmGaC9OzEyD.jpg
Pobierz