@bobson92: Jak wróciłem do domu, to akurat w audycji radiowej ktoś zadzwonił ze słuchaczy i pomyślałem, że posłucham, co tam ciekawego do powiedzenia będzie miała telefonująca pani. Zaczęla o tym, że fajnie, że się młodzi bawią w domu, kulturalnie, bez awantur itede, NO ALE mogliby pamiętać o naszych braciach mniejszych, a dalej to nie wiem, bo wyłączyłem. Dosłownie raz do roku parę razy ktoś postrzela i wielka inba, bo psy wariują.