Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Dzisiejszy #sylwester to nie tylko #sylwesterzwykopem ale również z #tvpkultura i #filharmonianarodowa ;) miłego wieczoru :)
- 0
U mnie jak na razie spokojnie. Zabrakło fajerwerek? Przynajmniej zwierzaki u ludzi w mieszkaniach nie będą dostawały szajby.
#sylwester
#sylwester
kuhwa znowu sie psiur #!$%@?, a mowilem zeby w tym roku nie przesadzal :(
#sylwesterzwykopem #sylwester #psy #smiesznypiesek
#sylwesterzwykopem #sylwester #psy #smiesznypiesek
@Krawedziowy96PL: wrzucaj na tindera, ciekawe ile będzie par
@konsumpcjusz zapisuje się na subskrypcje :D chce być wolny do tego jak to dojdzie do skutku xD
@Krawedziowy96PL
@Krawedziowy96PL
- 0
@TYMB4Rk007:
Prawdziwy granat jest tylko jeden! (W sumie to dwa, bo jeszcze z zieloną nalepką był)
Prawdziwy granat jest tylko jeden! (W sumie to dwa, bo jeszcze z zieloną nalepką był)
@smk666 jak to? Czemu ja tego nie znam? ))¯_(ツ)_/¯
#sylwester generalnie planowalem spedzic w #tibia albo chociaz w los santos ale jak to zwykle z planami bywa - poszly w leb. Siedze na domowce, pije i jaram ziolo wiec raczej nie klasyfikuje sie jako #przegryw . ale bede tu czasem zagladal aby towarzyszyc przy #sylwesterzwykopem
Spedzam ten wieczor na polach przywolywaczy z kumplami przy somerku
#sylwester
#sylwester
- 1
- 1
- 1
@bobson92: Jak wróciłem do domu, to akurat w audycji radiowej ktoś zadzwonił ze słuchaczy i pomyślałem, że posłucham, co tam ciekawego do powiedzenia będzie miała telefonująca pani. Zaczęla o tym, że fajnie, że się młodzi bawią w domu, kulturalnie, bez awantur itede, NO ALE mogliby pamiętać o naszych braciach mniejszych, a dalej to nie wiem, bo wyłączyłem. Dosłownie raz do roku parę razy ktoś postrzela i wielka inba, bo psy wariują.
konto usunięte via Android
- 0
"Ci Sara" na początek! Teraz "Sharazan" w TVP2 #sylwester #sylwesterzwykopem
konto usunięte via Android
- 10
Mirki! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Zwłaszcza dla tych co spędzają go w samotności! Pozdrawiam #sylwesterzwykopem #sylwester
- wfyokyga
- Insiles
- brunetroll089
- histaminapusz
- jestemburakiem
- +5 innych
konto usunięte via Android
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#sylwester co się stało temu misiu na sylwester z dwójka?
- 0

Są takie festiwale noworoczne na świecie też?
Orientuje się ktoś czy w usa lub w anglii też są takie transmisje w tv?
#sylwester
Orientuje się ktoś czy w usa lub w anglii też są takie transmisje w tv?
#sylwester


























#sylwester #sylwesterzwykopem