via Android
  • 10
@GetRekt następny Sylwek taki sam będzie
@acidd po całym dniu spędzonym z 14 miesięczną córką dobrze mi się śpi xd
@lukdjy malutka córka chodzi tak spać to ja też, potem wstaje o 6.00 lub wcześniejwięc trzeba iść wcześnie spać
@Dzyszla to co wyżej, zabawa z małym dzieckiem
@d___ trochę mnie przebudziły, zdziwiłem się że 14 miesięczne dziecko głęboko spało przez te huki xd
@CoJaNaTo też pozdrawiam
  • Odpowiedz
na kolejnego #sylwester nie robię za kierowce, i teraz to ja będę stawiać warunki! bez alko ale było miło i sympatycznie, ale brakowało tego czegoś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 180
@Fasol88: jeździ octavią, to już go życie ukarało. Teraz jeszcze będzie miał dupowóz do klepania to już w ogóle. Niemniej pijanych kierowców powinni n---------ć batogiem do krwi, to skrajna głupota i kretynizm.
  • Odpowiedz
@bazylo: Rozumiem, swoich znajomych traktowałem jak rodzinę byłem gotów życie oddać gdy coś złego się działo i nigdy nie wpadłem na to że ja dla nich nie jestem tyle samo wart co oni dla mnie. Tym bardziej to jest przykre gdy ma się "paczkę" znajomych ponieważ tracisz wszystkich jednocześnie :/
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sylwester To był dziwny rok. Z kaprysu r--------m sobie karierę zawodową na koniec roku, z-------m w dno i tym samym odzyskałem swoje dawne przyjaźnie, każdy przyjął mnie z powrotem z otwartymi ramionami.
Straciłem cały życiowy komfort i stabilność, ale życie stało się emocjonujące i znowu czuje, ze żyje.

Czasami wydaje mi się, ze decyzje, które podejmuje nie maja znaczenia. Wszystkim kieruje moja podświadomość i jak chciała żebym r------l sobie karierę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten rok rozpoczynam od z------a kumplowi sylwka, gdyż zazażartowałem że dzwonił do babci byłej. Jego obecna laska, która nawet tej byłej nie widziała w życiu XD zrobiła mu aferę o to i siedzi obrażona i obrabia mi dupę. Witaj 2k20
#sylwester #biednykumpel #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach