W Zakopanem. Interwencja gazem łzawiącym w jednym z lokali. Bójka na stacji BP z udziałem ok. 20 osób. Obrzucony kamieniami pociąg w Poroninie oraz atak nożownika.

#sylwester #sylwesterzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spod zamkniętych powiek i zza zasłoniętych rolety #sylwester przebiegł tak:
Pufff! Srrryyyy puff! Bom! Bom! Paf, paf, paf! Ioo-ioo-ioo!
Trochę smutne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach