Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę świąt Bożego Narodzenia. Nienawidzę. Całe życie kojarzą mi się z biedą, alkoholizmem ojca, nerwicą matki i szykanami ze strony kuzynów, z którymi musiałem się w tym czasie spotykać.

Zazdroszczę ludziom, którzy czerpią radość ze spotykania bliskich i dawania prezentów. Przez prawie 30 lat życia dostałem 1 (jeden) prezent świąteczny, z którego się ucieszyłem. Było to 3 lata temu i dostałem go od żony. W innych przypadkach zawsze dostawałem jakieś gówno na odczepnego. Służę przykładem: prezent od ojca chrzestnego dla 11 latka? Sweter, pomarańcza i 20 zł. Jego córka dostała wtedy wypasiony zestaw LEGO. Ba, nawet mój rodzony brat dostał wtedy keyboard. A ja paskudny sweter i pomarańczę.

W tym roku dostałem... Słoik. Tak, #!$%@?, tak. Ktoś na święta podarował mi słoik. Człowiek spędza czas, zastanawia się co się będzie komu podobało, bierze pod uwagę zainteresowania danej osoby. A sam dostaje słoik. Już nie będę wspominał obrażonej żony, która dostała ode mnie wypasiony prezent z biżuterią, dodatkami itp., ale obraziła sie, bo bransoletka nie była taka jak chciała. #!$%@?, że jest z zestawu, który dostała na urodziny miesiąc temu. Ja dostałem SŁO-IK. #!$%@? mać. Słoik 3,2 litra.

Dorzućmy jeszcze paskudne jedzenie, z którego nawet nie za bardzo mam co wybrać, bo jestem uczulony na ryby. Zostają mi pierogi z kapustą, kapusta i ziemniaki. No bardzo miła kolacja.

Koniec żalenia. Idę dalej udawać że jestem zachwycony żeby nie przenosić mojej nienawiści do świąt Bożego Narodzenia na moje dzieci. Niech chociaż one się cieszą.

#gownowpis #zalesie #przwgryw #swieta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a727846ee95d57c222fe77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz