Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kjs96

kjs96

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2530
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 2515
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0
kjs96
kjs96 przed chwilą
  • 1
#mecz Wypiłem 5 piw i to nie działa jak z kobietą, że bardziej się podoba chyba że działa to wy oglądacie totalne guwno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 16 min temu
  • 0

Treść została usunięta

kjs96
kjs96 20 min temu
  • 1
Ale ten złoty chłopak saka regres z-----l, myślałem że on ma potencjał na złotą piłkę na razie to ssie kutasa ssaka

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 23 min temu
  • 0
#mecz

Świetne widowisko?

  • Tak 9.7% (3)
  • Przerwa na wodę 90.3% (28)

Oddanych głosów: 31

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 26 min temu
  • 1
#mecz

Najciekawsza na ten moment przerwa na reklamy
kjs96 - #mecz 

Najciekawsza na ten moment przerwa na reklamy

źródło: IMG_2684

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 36 min temu
  • 1
#mecz Dobra nuda jak c--j, zabawimy się w której minucie wpadnie pierwszy gol w meczu anglików i chorwatów?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CalibraTeam
CalibraTeam
35 min temu via Wykop
  • 1
@kjs96: nie padnie żadna bramka w obu meczach
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 41 min temu
  • 1
#mecz

Nic mnie bardziej nie ciekawi transfer gordona, jak rashforda wyglada na boga przy nim, chyba ten MITYCZNY PRESSING 80 baniek warty XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nith
nith
39 min temu via Wypiek
  • 0
@kjs96 czyli nie zanosi się na godne następstwo Raphinii?
  • Odpowiedz
PabloKrawczyk
PabloKrawczyk
36 min temu via Wykop
  • 0
@kjs96: trzeba czekac na jak bedzie gral u Flicka
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 43 min temu
  • 0
anglicy już na czas grają, potężna panama

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 45 min temu
  • 0
#mecz K---A DOBRZE ŻE PADA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 1 godz. i 9 min temu
  • 1
#pogoda Dobra było tak gorąco, ale można powoli ruszać z wyrzynarka na spokojnie szykuje się dobra noc dla sąsiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze że mundial nie muszą spać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 1 godz. i 18 min temu
  • 0
#pogoda dobra z dwie godziny i można wyjść z domu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96
Autor
1 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Lawsonik: no idealna pora żeby wyjść z domu w niedziele
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 19.06.2026, 19:47:08
  • 1
#wroclaw

ale n--------a, dobrze ze wcale nie pracuje do 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1
19.06.2026, 19:57:28 via Wykop
  • 0
@kjs96: Powodzenia xD
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 13.06.2026, 20:49:48
  • 1
#primemma Kochani rzuci ktoś restreama, dzięki misiaczki j---c polaka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 26.05.2026, 21:11:00
  • 1
#primemma

warto nadrabiać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
26.05.2026, 21:11:34 via Wykop
  • 8
@kjs96: panel robalini vs. wampirek obowiązkowo
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
26.05.2026, 22:30:58 via Wykop
  • 1
@panDario: te szony akurat też są smieszne dla odmóżdzenia xd
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 24.05.2026, 20:30:12
  • 0
#primemma Rita haram nudziarzu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96 17.05.2026, 13:52:02
  • 15
#primemma

Nie ma bardziej fałszywego, manipulującego człowieka w internecie niż Boxdel, który ma takie kompleksy że założył własną botownie na chacie, żeby pisać pozytywne komentarze na wykopie, masz tyle pieniędzy otyły grubasie czemu tak Cię boli opinia stulejarzy wykopków?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeleleleAHAHAHAH
LeleleleAHAHAHAH
LeleleleAHAHAHAH
17.05.2026, 14:12:05 via Wykop
  • 0
@kjs96: przeciez mowil ze w6kopki to fajne sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
17.05.2026, 14:39:35 via Wykop
  • 1
masz tyle pieniędzy otyły grubasie czemu tak Cię boli opinia stulejarzy wykopków?


@kjs96: bo to jest jedyne miejsce do którego grubas nie ma dostępu XD twitter zbotowany, grubas tam ma swoje "popularne" konta szerzące jego agendę, o yt czy insta nawet nie ma co gadać.
Ostał się jeden wykop, gdzie 100% osób ciśnie grubasa do spodu. PDF wielokrotnie próbował tu postawić swój przyczółek i za każdym j-----m razem wszystko szło
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 17.05.2026, 13:24:59
  • 1
#tibia Mam pytanie kupiłem pacca, granie 3 h staminy i lepiej nie grać jak to wygląda, pierwszy pacc w życiu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitcoinowa-babuszka
bitcoinowa-babuszka
17.05.2026, 13:28:20 via iOS
  • 1
@kjs96: nie wiem jak duzym maniakiem jestes, ale 3h i potem przerwa na baladowanie staminy to chyba bedzie git
  • Odpowiedz
Szr1h
Szr1h
17.05.2026, 16:30:33 via Wykop
  • 1
@kjs96: graj tak jak lubisz i doświadczenie przyjdzie z czasem
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 14.05.2026, 15:19:58
  • 0
#tibia Mam 40 lvl na faccu, spoko są te taski tylko w c--j potworów na pacc a itemy za drogie żeby ukończyć, gra się bardzo przyjemnie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6kuma
6kuma
6kuma
14.05.2026, 15:33:41 via Wykop
  • 2
Dostęp do Yalahar zrobiony? Tam jest sporo potworów z których można itemki przehandlowac na markecie żeby taski ukończyć :) na pacca też szybko się zarobi na faccu dzisiaj. Itemki lecące z quar i lost dwarfow są w szalonych cenach na markecie.
  • Odpowiedz
6kuma
6kuma
6kuma
15.05.2026, 04:45:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 12.05.2026, 18:00:05
  • 4
#primemma Jarosz w------y z Ksw, potem w------y z fame zostaje mu royal división na sali gimnastycznej main event olejnik vs jego upośledzenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurierZwlokK
kurierZwlokK
12.05.2026, 18:05:57 via Wykop
  • 0
@kjs96: on woli sędziować walki sportowe
  • Odpowiedz
Asousino
Asousino
Asousino
12.05.2026, 18:21:37 via Wykop
  • 0
@kjs96: Jakis octagon sobie posędziuje ale hajsu na pewno mniej
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96 09.05.2026, 23:16:48
  • 0
#primemma

Czy za dzisiejszą galę 10 złoty to uczciwa cena?

  • Za duzo 72.8% (67)
  • Ok 14.1% (13)
  • Za mało 13.0% (12)

Oddanych głosów: 92

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
09.05.2026, 23:27:31 via Wykop
  • 1
@kjs96: czeba pamiętać, że te pieniądze idą do tego pdfa baxtona i dzięki nimi może dalej kontynuować swój pdfowski proceder krzywdzenia dzieci, więc nawet grosz to jest zdecydowanie za dużo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

pytać się możesz

  • Pruszków 4ever

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking