Dziewczyny, jak poznałyście swoich chłopaków? Tinder? Jakieś imprezy? Przez znajomych? Bo ja już nie wiem gdzie szukać normalnego faceta 😅 Wszystko co spotykam to albo dziwacy z apek albo sami ghostownicy. Może robię coś źle? Podzielcie się please jak to u was było!

#niebieskiepaski #studentka #serce #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@remikbdn: trochę nie rozumiem czemu, ci ludzie mają poczucie, że to na kimś robi wrażenie - na prawo wcale nie tak trudno się dostać nawet na UJ czy na UW, przyjmują mnóstwo studentów na pierwszy rok. Na mnie nie robi to wrażenia, na moich znajomych też - może to jakieś pospeerelowskie poczucie, że jak "prawnik" to w małych miejscowościach wiążę się to z ogromną estymą.
  • Odpowiedz
@iamnaikimo: szukaj jakichs obiadow domowych, ja jak bylem na delegacji w robocie to stolowalem sie na Berka Joselewicza(skrzyzowanie ze Starowislna) w restauracji Marko, polecam ;p
  • Odpowiedz