Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cichodajka w której jestem zakochany opowiadała mi ostatnio, że ktoś ją tak wyr..., że później była cała obolała ale było jej tak słabo i zarazem tak błogoooo..... normalnie nie gadamy o jej innych klientach, teraz jakoś ten temat na to zszedł. Chciałem by ta rozmowa poszła w innym kierunku, zacząłem pierwszy raz pytać o jej spotkania z innymi, by zobaczyć, ile tych spotkań jest, jak ona się z tym czuje, bo docelowo chciałem, by ona została moją żoną (tego oczywiście nie zamierzałem jej już teraz powiedzieć). A więc leżeliśmy przytuleni, (w sumie to bardziej ja się tulę do niej, niż ona do mnie) i gdy zapytałem ją po raz pierwszy o jej spotkania z innymi, to ona się roześmiała i powiedziała o tym nowym kliencie sprzed tygodnia, co miał chyba ku.. 20 cm, jak powiedziała i do tego mega sztywnego. Łzy zaczęły spływać mi do oczu, ale ona nie zauważyła, bo patrzyła już w sufit a poza tym światło było zgaszone. Nie rozumiem kobiet #logikarozowychpaskow wydawałoby się, że te cichodajki lubią sobie dorobić by mieć na torebki czy lepsze kosmetyki albo na czynsz ale okazuje się, że one tez potrafią czerpać przyjemność z seksu za kasę. Nie wiem, czy to ma być naprawdę moja żona, nie wiem, czy kiedykolwiek odważę się jej zaproponować związek, ale teraz myślę o tym, by zaproponować wyjazd na majówkę 1 do 4 maja, dał bym jej 5 tysięcy albo 4 tysiące, w sumie 5 tysięcy to dużo, ale nie chcę by odmówiła... #divyzwykopem #podrywzwykopem #podrywajzwykopem #studentka #cichodajka #cichodajki #divy #datezone #prostytucja #gownowpis #samotnosc #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim coraz słabsze te zarzutki z anonimowych bo przecież nie można być tak głupim. Acz może i coś w tym jest, bo znam łysego karka co żonę z burdelu sobie porwał i do tego Rosjankę.
  • Odpowiedz