Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!
Ogrywałem ostatnio Sea of Thieves. Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Zacznijmy może od tego, że zawsze ceniłem sobie głębię mechanik w grach. Bardzo lubię skomplikowane systemy wpływające na postać, mnogość buildów itp.
Nigdy nie spodziewałbym się, że gra nie oferująca żadnego rodzaju progresji w kwestii stawania się silniejszym wciągnie mnie na ponad 400 godzin! Serio. Sea of Thieves, będące względną klapą podczas premiery stało się teraz grą oferującą masę możliwości.
Rare w zasadzie stworzyło grę o bardzo solidnych fundamentach rozgrywki i teraz wystarczy dodać dodatkowy content a gracze rywalizujący ze sobą o skarby tworzą przygody dla siebie nawzajem. Każda sesja jest inna, i daje możliwości na przygody i historyjki, które potem, aż chce się opowiadać. Najlepiej mieć oczywiście zgraną ekipę friendzików ze #steam lub gejmpassa ale okazuję się, że nawet samemu lub z randomami można mieć całkiem ciekawe przygody.

Całość moich przemyśleń zamknąłem oczywiście w filmiku na yt https://youtu.be/1f5sGPT5AxM - także jakby ktoś był zainteresowany to można obczaić. Vidjo jest długie i po angielsku, natomiast dla fanów języka polskiego dodałem w przypiętym komentarzy timestampy z polskimi wstawkami (ostrzegam, że jest tam niestety trochę przekleństw).

Jak dla mnie Sea of Thieves ma ten vibe No Mans Sky. Gry, która po premierze została naprawiona i dzięki temu mogła rozkwitnąć. A Wy co o tym sądzicie?

PS. Tradycyjnie, nie mam zamiaru zaspamowywać wykopu moimi "videłami". Natomiast od czasu do czasu wrzucam moje przemyślenia co do gierek, o których warto gadać. Pozdro.

#gry #youtube #seaofthieves
  • 2
  • Odpowiedz
@Shander77 Szczun Mirek. W Sota sam gram od około 3-4 lat i tak samo jak ty zakochałem się w niej i nie da się w niej nudzić, a jak masz znajomych to jeszcze lepsza frajda z tego.
  • Odpowiedz
@Shander77 Ale ogólnie brakuje mi contentu związanego z fabuła i czekam na nową aktualizacje z Monkey Island ale i tak będzie to zabawa na max 10h a potem znów powrót na stare śmieci
  • Odpowiedz