Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki mam do was małe prośbę:
Polecacie jakąś gierkę na Steam Decka na tygodniowy urlopik. Wiedźmina 3 już przeszedłem, Cyberpunka zakupie dopiero w promocji i tak trochę nie mam w co grać chwilowo. Nawet nie musi być na promocji.
#steamdeck #steam #gry
  • 19
polecam. ja zainstalowałem, żeby zobaczyć co to i utwierdzić się w przekonaniu, że to gówno, no i nie wyszło. wciągłem się. ¯\(ツ)/¯
breath of the wilds działa stabilnie na 30 fps. totk tak, różnie, ale raczej poniżej.
@rezydenttomek: zelda botw w wersji na wii u chodzi swietnie na steamdecku no ale duzo zabawy z emulatorem, zmienianem vramu itd. W samej zeldzie mam kilkadzeisiąt godzin na steamdecku i jest 30fps praktycznie cały czas, niekiedy cos chrupnie na chwilkę ale to raczej rzadkość. Na urlop to bym porbał coś małego na chwile a nie bawił się w duże gry bo do takowych trzeba przysiąsć chociaz na godzinke a mozesz miec
@rezydenttomek: stardew valley fajnie sie gra przez mozliwosc uśpienia gry w dowolnej chwili, into the breach mi się podobało, baba is you też fajne, disgea 5 spoko na kila chwill, slay the spire zajebiscie mnie wciągneło. No chyba że nie chcesz indie to poszedłbym raczej w gry aaa sprzed kilku lat, jakies borderlands 2 czy inne badziewia. Ja zwykle robie tak ze albo sobie wbijam w zakładke specials na steamie i
@rezydenttomek: Spyro Reignited Trilogy i Resident Evil 6. Obie aktualnie ogrywam na decku i gra się w nie świetnie + przy odpowiednim zbiciu ustawień pozwolą na 4-5h gry spokojnie. Ewentualnie któryś z Batmanów Arkham jeśli lubisz.