Mam 20 lvl i wczoraj popołudniu złapała mnie gorączka dochodząc do 40*C, zbija się po apap do 38.8 ale za jakiś czas znów wraca do ok 39.8
Noc średnio przez to przespana bo zimno na zmianę z gorącem na zmianę odwiedzają. Myślę czy są to wskazania by iść na sor czy zostane odesłany z kwitkiem? Jeśli tak to gdzie się najlepiej



























Badania będą później, Pani wyszła na obiad..