Wpis z mikrobloga

@Bellie: a nie wiem jak jest w tym szpitalu "na co dzień". Musiałem pojechać z dziewczyną na sor, bo było to święto i było koło 20 i ze skierowaniem się tam udaliśmy. Panie w recepcji takie sobie, ale potem miło wspominam pobyt :D
tomograf zrobiony, lekarz specjalista się zjawił, kroplóweczki podane tak od siebie i jeszcze mówili nam, że powinniśmy zostać jeszcze trochę, co mnie trochę zdziwiło, bo u mnie w
  • Odpowiedz
@magucio: było ok w tym uniwersyteckim? Bo mam mieć tam operację, a ludzie w googlach piszą, że syf, kiła i mogiła i się teraz boje xD


@Bellie: w moim szpitalu przerabialiśmy średnio 200 pacjentów dziennie, przez 365 dni w roku, w internecie jest 18 opinii i średnia 1.1/5. Jak wszystko jest dobrze, to nikt nie idzie do internetów piać peanów, idą ludzie którzy są niezadowoleni i w dodatku nakręcają komentarz
  • Odpowiedz
Jak wszystko jest dobrze, to nikt nie idzie do internetów piać peanów, idą ludzie którzy są niezadowoleni i w dodatku nakręcają komentarz jak najbardziej negatywnie.


@Strahl: 100% racji
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: @Bellie: @strahl: niestety miałem do czynienia z tą placówką i odradzam. Komentarza w internecie nie pisałem, a powinienem. Nastawienie stawu łokciowego prawie przypłaciłem ręką. Źle nastawili, wsadzili w szynę i po tygodniu wylądowałem znowu w szpitalu. Sorry, ale jeśli chodzi o zdrowie, to bardzo dobrze, że ktoś przestrzega przed partaczami, nawet jeślli to jest jeden przypadek na dwieście.

@qtaz : polecam wrocławską, dwa razy byłem, recepcja karygodna, raz
  • Odpowiedz