#komputery #windows #software
jak sie nazywa ta wersja win7 dla szkół szpitali czy instytucji publicznych z przedłuzonym wsparciem? kojarze ze było cos takiego i chce zainstalować to na kompie ktorego nie bede miał przez pare lat (u wujka, do neta i takich głupot)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka może być przyczyna ze komputer raz ma jakiś czas po prostu nie zaskakuje (czarny ekran no video input). Po prostu kilka razy go uruchamiam jest ok. A potem przychodzę chce włączyć i nic kaplica. Kilka razy próbuje poddaje się. Idę do pracy wracam wszystko gra.
Potem próbuje go np włączyć następny raz i to samo. Tak jakbym musiał (odczekać ) swoje aż się pozwoli uruchomić.

Nie jestem w stanie ustalić jakiejś
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś pomoże - jak nagrać na płytę piosenki w formacie mp3 z aktywną autopauzą, tzn. żeby w momencie gdy kończy się pierwsza piosenka to druga nie przełącza się automatycznie i nie odtwarza? (ew. przełącza i nie odtwarza). Są odtwarzacze z funkcją auto-pause to wiem, ale da się to zrobić bez takowego?
#muzyka #mp3 #software #pc #komputery #windows #audio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest zaktualizowane. dziwny błąd, bo sygnał jest max 4 kreski. Ale przez kilka minut mimo sygnału neta nie ma. wyłączyłem już protokół isp6 ale nic
  • Odpowiedz
#komputery #hardware #software #pc #pytanie #laptopy
Mam lapka z dwiema grafikami. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem - otóż podczas wymagających gier zaczyna się grzać cały laptop, gra zaczyna przycinać i po jakiś 10 minutach załącza się wentylator od grafiki wyjąc w niebogłosy. Tak było do wczoraj - bo wczoraj nie włączył się i bałem się ryzykować grać dłużej. Program GPU-Z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami mam wrażenie, że niektórzy pracownicy, szczególnie w #microsoft , mają za mało roboty i na siłę zmieniają umiejscowienie różnych opcji. Szkoda tylko, że Ci od pisania pomocy do oprogramowania mają za dużo roboty i nie zdążyli zaktualizować dokumentacji.
#komputery #software
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki od ponad pół roku bawię się z elementaryOS ( tak wiem macOS dla ubogich ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ), system świetny nawet, wizualnie cudeńko, wydajnościowo nie mogę porównać do innych z braku doświadczenia (prócz Ubuntu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) od jakiegoś czasu szukam nowego soft'u Polecacie coś ? i najlepiej czemu akurat ta dystrybucja, dodam, że siedzę w web'ówce wiec jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Djaangoo: Jeśli coś działa, to nie należy tego zmieniać. Jeśli jednak... masz nadmiar czasu...
Od siebie polecam openSUSE w wariancie Leap. Dodać do tego kilka ekstra repozytoriów z aplikacjami, których się używa ale rdzenia nie tykać.
  • Odpowiedz
Mirkolodzy, zaczynam mieć wyrzuty sumienia z powodu mojego wiecznego oceniania Reapera. Poza tym powoli chciałbym wrzucać trochę swoich rzeczy w sieć. Polecicie jakiś darmowy DAW? Chciałbym, żeby obsługiwał VST, ale przede wszystkim, żeby komponowanie midi było choć w przybliżeniu tak wygodne jak w Reaperze. Używam Windowsa, bo w tym wypadku chyba ma to znaczenie.
edit: jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie, to jestem multiinstrumentalistą, więc syntezatory idą w parze ze ścieżkami nagrywanymi, stąd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZasilaczKomputerowy: W Reaperze mi się komponowało bardzo dobrze, rozwiązanie z tego problemu jest doskonałe, jeżeli synth ma być dodatkiem do nagranej kompozycji. Jasne, przy bardziej złożonych kompozycjach też korzystam z opcji importowania. Głównie ścieżki perkusyjne.
  • Odpowiedz
@wodan13: jezeli ktoś uważa, że reaper to nie jest poważny DAW, to chyba ma niewielkie pojęcie i doświadczenie w pracy z audio. Jeśli dobrze Ci sie pracuje, to kup Reapera. To DAW, który śmiało moze konkurować z pro toolsem, nie wiem czemu utarło sie, ze im droższe i ładniej wyglądające dawy, tym lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) oczywiście możesz wziąć Cubase, Abletona, Logica, PT, Studio one
  • Odpowiedz