wpisy
Najnowsze
Archiwum
Jaka może być przyczyna ze komputer raz ma jakiś czas po prostu nie zaskakuje (czarny ekran no video input). Po prostu kilka razy go uruchamiam jest ok. A potem przychodzę chce włączyć i nic kaplica. Kilka razy próbuje poddaje się. Idę do pracy wracam wszystko gra.
Potem próbuje go np włączyć następny raz i to samo. Tak jakbym musiał (odczekać ) swoje aż się pozwoli uruchomić.
Nie jestem w stanie ustalić jakiejś
Potem próbuje go np włączyć następny raz i to samo. Tak jakbym musiał (odczekać ) swoje aż się pozwoli uruchomić.
Nie jestem w stanie ustalić jakiejś
- 1
@AdireQ silentium PC było w promce z gwarancja nie pamiętam modelu
Było się spytać na elektrodzie tam zawsze obwiniają zasilacz.
- 2
- 8
@robekk1978: Z tym #produkcjamuzyki to bym nie przesadzała.
- 1
@xandra: burial uzywal soundforge, a troche wybitnych ludzi audacity tez
Może ktoś pomoże - jak nagrać na płytę piosenki w formacie mp3 z aktywną autopauzą, tzn. żeby w momencie gdy kończy się pierwsza piosenka to druga nie przełącza się automatycznie i nie odtwarza? (ew. przełącza i nie odtwarza). Są odtwarzacze z funkcją auto-pause to wiem, ale da się to zrobić bez takowego?
#muzyka #mp3 #software #pc #komputery #windows #audio
#muzyka #mp3 #software #pc #komputery #windows #audio
- 1
@SweetDreams: slack jest bezkonkurencyjny. Sprawdzone w wielu formach wielu projektach.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Chrome po otwarciu najdłuższego wątku mirko i po zamknięciu go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/1607039/jakos-ten-serwis-mega-tego-grubego-niemca-z-nowej-/
#ciekawostki #komputery #software #chrome
https://www.wykop.pl/wpis/1607039/jakos-ten-serwis-mega-tego-grubego-niemca-z-nowej-/
#ciekawostki #komputery #software #chrome
źródło: comment_BwackXLCTZ18AoABFEuHD7EkW7dkeDe9.jpg
Pobierz- 0
@MaddoxX1911: Tak
- 0
@MaddoxX1911: Bez ublocka (+wylogowanie) lepiej, ale za to przeglądarka łapała zwiechy.
źródło: comment_jscY7FHDFSiZOyaJNp8tf1bGvNA677hx.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
jest zaktualizowane. dziwny błąd, bo sygnał jest max 4 kreski. Ale przez kilka minut mimo sygnału neta nie ma. wyłączyłem już protokół isp6 ale nic
#komputery #hardware #software #pc #pytanie #laptopy
Mam lapka z dwiema grafikami. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem - otóż podczas wymagających gier zaczyna się grzać cały laptop, gra zaczyna przycinać i po jakiś 10 minutach załącza się wentylator od grafiki wyjąc w niebogłosy. Tak było do wczoraj - bo wczoraj nie włączył się i bałem się ryzykować grać dłużej. Program GPU-Z
Mam lapka z dwiema grafikami. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem - otóż podczas wymagających gier zaczyna się grzać cały laptop, gra zaczyna przycinać i po jakiś 10 minutach załącza się wentylator od grafiki wyjąc w niebogłosy. Tak było do wczoraj - bo wczoraj nie włączył się i bałem się ryzykować grać dłużej. Program GPU-Z
- 3
konto usunięte via Android
- 2
- 1
@manikcs no xeo, chyba, że źle patrzę.
Operator Orange, bo mam kartę Orange wlozona
Operator Orange, bo mam kartę Orange wlozona
źródło: comment_djASYaKdBuHK3CuPL7gbnKYSyAzQ5MBG.jpg
Pobierz- 0
Słyszeliście o retrospekcji? Jeśli nie to zapraszam do posłuchania nowego odcinka podcastu #ostrapila
Tematem 23 odcinka jest właśnie retrospekcja, co to, po co to jest, kiedy przeprowadzić i czy w ogóle warto.
Dostępny online: https://ostrapila.pl/23
#podcast #retrospekcja #software #it #programista #programowanie #scrum #agile
Tematem 23 odcinka jest właśnie retrospekcja, co to, po co to jest, kiedy przeprowadzić i czy w ogóle warto.
Dostępny online: https://ostrapila.pl/23
#podcast #retrospekcja #software #it #programista #programowanie #scrum #agile
- 2
Mirki od ponad pół roku bawię się z elementaryOS ( tak wiem macOS dla ubogich ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ), system świetny nawet, wizualnie cudeńko, wydajnościowo nie mogę porównać do innych z braku doświadczenia (prócz Ubuntu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) od jakiegoś czasu szukam nowego soft'u Polecacie coś ? i najlepiej czemu akurat ta dystrybucja, dodam, że siedzę w web'ówce wiec jak
- 9
- 1
Mirkolodzy, zaczynam mieć wyrzuty sumienia z powodu mojego wiecznego oceniania Reapera. Poza tym powoli chciałbym wrzucać trochę swoich rzeczy w sieć. Polecicie jakiś darmowy DAW? Chciałbym, żeby obsługiwał VST, ale przede wszystkim, żeby komponowanie midi było choć w przybliżeniu tak wygodne jak w Reaperze. Używam Windowsa, bo w tym wypadku chyba ma to znaczenie.
edit: jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie, to jestem multiinstrumentalistą, więc syntezatory idą w parze ze ścieżkami nagrywanymi, stąd
edit: jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie, to jestem multiinstrumentalistą, więc syntezatory idą w parze ze ścieżkami nagrywanymi, stąd
- 0
@ZasilaczKomputerowy: W Reaperze mi się komponowało bardzo dobrze, rozwiązanie z tego problemu jest doskonałe, jeżeli synth ma być dodatkiem do nagranej kompozycji. Jasne, przy bardziej złożonych kompozycjach też korzystam z opcji importowania. Głównie ścieżki perkusyjne.
@wodan13: jezeli ktoś uważa, że reaper to nie jest poważny DAW, to chyba ma niewielkie pojęcie i doświadczenie w pracy z audio. Jeśli dobrze Ci sie pracuje, to kup Reapera. To DAW, który śmiało moze konkurować z pro toolsem, nie wiem czemu utarło sie, ze im droższe i ładniej wyglądające dawy, tym lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) oczywiście możesz wziąć Cubase, Abletona, Logica, PT, Studio one
Jaki program polecacie do zrobienia prezentacji że zdjęciami z wakacji. Taki strikte pod to :D #software #informatyka
@kreatynamonohydrant: powerpoint






















źródło: comment_pZBSrbtHZzRAZfIFdU4hQEFxPc0En5iI.jpg
Pobierzpomijajac fakt ze nie masz i tak dalej naklejki co jest najważniejsze