Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 7
@myszczur: ma nie pokolei w głowie
- 2
@SonyKrokiet: command.com to powłoka i interpretator poleceń w DOS-ie, nie załaduje się bez inicjacji biosu i pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 1
Hej, szukam jakiegoś probramu co robi screenshoty z możliwością przesłania od razu na serwer. Kiedyś było screen.shu czy jakoś tak potem miałem lightshot, ale nie pojazuje odnośnika w postaci img ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#internet #software
#komputery #informatyka #pytanie
#internet #software
#komputery #informatyka #pytanie
- 1
Siema mirki niestety musiałem się przesiąść na windows 10 i bardzo chciałbym się upewnić, że nie będzie mi nic pobierał bez mojej wiedzy bo mam mocno limitowanego neta. Żadnych aktualizacji, nic, zero, null, chyba że sam wybiorę.
Jestem delikatnie mówiąc do tyłu z nowymi technologiami (zatrzymałem się na viscie) a słyszałem że nowe rzeczy lubią taki szajs o---------ć. Trzeba coś gdzieś ustawić?
#windows #windows10 #komputery #
Jestem delikatnie mówiąc do tyłu z nowymi technologiami (zatrzymałem się na viscie) a słyszałem że nowe rzeczy lubią taki szajs o---------ć. Trzeba coś gdzieś ustawić?
#windows #windows10 #komputery #
Zaraz rzucę tym laptopem przez okno. Windows 10 - nie polecam. Od 2 miesięcy mam problem z aktualizacją. Ciągle wyskakuje ten sam błąd. W Google zero użytecznego rozwiązania. Nie pomogło: wyłączenie i włączanie usług od Windows Update, czyszczenie folderów pozostałych po nieudanych aktualizacjach, wyłączenie, a nawet odinstalowanie antywirusa. Nie pomogła też jakaś aplikacja Microsoftu do naprawiania błędów w aktualizacjach. Nie wiem, co zrobić (╥﹏╥) W dodatku:
- jebnął
- jebnął
da sie jakos ustawic w filmach dzwięk na jednakowym poziomie?
Jak dam na tyle głośno żeby słyszeć dialogi, to przy efektach specjalnych mi się cała chałupa trzęsie, a jak na odwrót to zaś dialogów nie słyszę... Best playera uzywam.
#film #odtwarzaczfilmow #pc #software #bestplayer
Jak dam na tyle głośno żeby słyszeć dialogi, to przy efektach specjalnych mi się cała chałupa trzęsie, a jak na odwrót to zaś dialogów nie słyszę... Best playera uzywam.
#film #odtwarzaczfilmow #pc #software #bestplayer
źródło: comment_qiRyYWI0UjmcZqIdsfJQ7fUuHRdxZ3GN.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@anty-fronda jak jest tam jakis eq to pobaw sie suwakami :P
@anty-fronda zainstaluj odtwarzacz mpc-be tam w ustawieniach audio jest normalizacja z regulacja. Bez tego trudno ogladac w warunkach domowych bez efektu kinowego
- 1
Na PC muszę puścić mecz, a jednocześnie małżonce serial na drugim ekranie TV.
Jakieś pomysły? :D
#software
Jakieś pomysły? :D
#software
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@voytaz91 obraz wystarczy rozszerzyć przez win+p a dźwięku chyba się nie uda
- 1
- 1
@SweetDreams: i po cholere musiałem tyle pisać?
#kiciochpyta #software #pcmasterrace
Szukam dobrego darmowego programu do nagrywania tego co dzieje się na ekranie, ktoś się spotkał z tym https://www.movavi.com/screen-recorder/ ?
Szukam dobrego darmowego programu do nagrywania tego co dzieje się na ekranie, ktoś się spotkał z tym https://www.movavi.com/screen-recorder/ ?
- 0
@przyzwoity: Ja używam. Nie jest darmowy. https://www.movavi.com/store.html
- 1
@alWdIjJpz18nHw: @ashmedai: dzięki, sprawdził się ShadowPlay od Nvidii xD
chcę zrobić format dysku na laptopie Dell E6410, po włożeniu usb i ustawieniu uruchomiania z niego jedyne co jest to czarny ekran z migającą "podłogą" (podkreślnik), zero innej reakcji. Dysk na pewno jest poprawnie zrobiony, bo wielokrotnie z niego korzystałem i instalowałem windowsa (nawet parę dni temu i wszystko było ok). Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?
#windows #pcmasterrace #software #dell
#windows #pcmasterrace #software #dell
konto usunięte via Android
- 0
@grastanislaw mozliwe ze system zostal zainstalowany na ahci zamiast ide lub na odwrót
- 0
@grastanislaw: I co poszło?
- 1
Mirki i Mirabelki potrzebuję coś na kształt sklepu internetowego który nie będzie w pełni funkcjonalnym sklepem a miejscem gdzie mój zagraniczny klient będzie mógł zapoznać się z ofertą i oszacować koszty zamówionego towaru. Towaru nie posiadam na magazynie, będę go kupował po złożeniu zamówienia i przedpłacie przez klienta, klient ma tego świadomość i taka forma współpracy mu odpowiada. Funkcjonalność jaka by mnie interesowała to import asortymentu ze sklepów internetowych u których zaopatrywałbym
#internet #chrome #komputery #informatyka #oprogramowanie #software
Ktoś wie dlaczego wyszukiwanie z paska adresu Chrome nie działa na wielu stronach, na której kiedyś to działało.
Jako przykład podam Allegro.
Ktoś wie dlaczego wyszukiwanie z paska adresu Chrome nie działa na wielu stronach, na której kiedyś to działało.
Jako przykład podam Allegro.
- 0
@SweetDreams: u mnie działa, ale czasem jest jakiś bug i przestaje. Czyszczę wtedy ciasteczka i usuwam całą witrynę z historii przeglądania, wchodzę tam "pierwszy raz" i potem znów działa.
- 0
@Limonene: samo czyszczenie ciasteczek nie pomogło niestety, sprawdzę z czyszczeniem historii, ale co ciekawe na czysto zainstalowanym Windows od początku też nie działało.
@TenAnonToKlopoty: edge ma taką możliwość
- 1
@TenAnonToKlopoty: Drawboard też ogarnia, za darmo do SP4 dają go ;)
Mircy jaki soft do backupu plików na Windows żeby był freeware i umożliwiał robienie przyrostowej?
#pytanie #freeware #software #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#pytanie #freeware #software #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
- 1
Prośba o pomoc, kierowana do programistów / osób odpowiedzialnych za raporty w firmie, za różnego rodzaju automatykę treści itd. Szukam rozwiązania, które pozwoli mi generować comiesięczne raporty dla kilkudziesięciu klientów. Zasada prosta: każdy klient ma swój szablon i przy wysyłce w zmiennej sekcji zaciągają się wpisy, które były w danym miesiącu, czyli notowane sukcesywnie zdarzenia. Tak, żeby nie spisywać tego jak dotychczas w arkuszu, a ułatwić sobie życie prostymi tabelowymi wpisami, które
@idzisz: Ale te dane skądś muszą się wziąść. Jeśli dane masz w WP to najwygodniej jest robić od razu eksport z WP. Powiedz mi gdzie oryginalnie trzymasz dane a ja ci powiem jakie jest najlepsze rozwiązanie. Skąd przepisujesz te dane do pliku który jest wysyłany klientowi? Generalnie program ma zastąpić ciebie, więc będzie pobierał dane z tego samego miejsca skąd ty je bierzesz obecnie i konwertował do formatu jaki chcesz
@idzisz: Ok rozumię. Potrzebujesz system w którym będziesz robił notki o klientach i potem będziesz eksportował wszystkie notki wpisane z miesiąca.
Najprawdopodobniej jakiś CRM będzie miał taką funkcjonalność ale to będzie jedna z wielu bo to przeważnie są ogromne kombajny do zarządzania całością kontaktu z klientem.
To co ty teraz robisz jest wystarczające. Niestety potrzebujesz customowy skrypt który skompletuje dane za ciebie i upcha w maila. Można to osiągnąć w dwa sposoby.
Najprawdopodobniej jakiś CRM będzie miał taką funkcjonalność ale to będzie jedna z wielu bo to przeważnie są ogromne kombajny do zarządzania całością kontaktu z klientem.
To co ty teraz robisz jest wystarczające. Niestety potrzebujesz customowy skrypt który skompletuje dane za ciebie i upcha w maila. Można to osiągnąć w dwa sposoby.
o to dlaczego ergonomiajest ważna. po prawej widzicie aplikacje darmowa #libreoffice. została stworzona przez programistów dla programistów. nikt nie pomyślał nad ergonomia dlatego czcionki są niewyraźne i jest mnóstwo niezagospodarowanej przestrzeni. po prawej płatna aplikacja nad która siedzą setki osób i nie pomija się tak ważnych kwestii jak ergonomia. dlatego zwykły kowalski wybiera office, bo to są własnie te detale ktore sprawiaja ze ludzie chcą korzystać z
źródło: comment_WVzXt7MhC8b19MkrpyHaL5Ri1Kq2voR6.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 7
@highlander zwykły Kowalski dostaje Office Starter razem z laptopem i niczego nie "wybiera". A jak czcionki po lewej są nieczytelne, to idź do okulisty
- 10
@highlander: w libreoffice można wyłączyć 'wstążkę' i używać zwykłego menu
Jeśli jesteście #programista15k nie możecie przegapić odcinak o wydajności. Jak robić #wincyj? Jak być lepszym januszem programowania niż kolega z zespołu?
https://ostrapila.pl/24 #programowanie #software #it #podcast #ostrapila
#wydajnoscpracy #produktywnosc
https://ostrapila.pl/24 #programowanie #software #it #podcast #ostrapila
#wydajnoscpracy #produktywnosc
- 1
Żeby wyjść ze swojej strefy 15k i wejść w strefę 20k? Albo żeby posłuchać suchych dowcipów prowadzących ten podcast
- 0
I właśnie takie i inne podobny podpowiedzi możesz znaleźć w tym odcinku
#software
Da się obejrzeć internetowe wydanie gazety we flashu przez jakąś inną stronę która wyświetli to w obrazkach albo inaczej?
Da się obejrzeć internetowe wydanie gazety we flashu przez jakąś inną stronę która wyświetli to w obrazkach albo inaczej?























Co radzicie na komunikat ze strony G:
Aha...wszelkie #adblock powyłączane w przeglądarce...