A więc moi drodzy mirki mam ponownie problem. Swego czas pisałem że mam problemy z połączeniem z wujem Google.com Po skanach różnymi programami rozłożyłem ręce, bo dalej nie ma połączenia mimo że żadnych syfów nie wykryto...
Co radzicie na komunikat ze strony G:

Serwer www.google.pl odrzucił połączenie ??


Aha...wszelkie #adblock powyłączane w przeglądarce...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adippe: jak wiesz dobrze to poczekam do wieczora na twoje wskazówki ale przeglądając panel adm nic tam ciekawego nie ma...¯\_(ツ)_/¯ ale poczekam... :)
  • Odpowiedz
Mam dostęp do pakietu rozszerzonego WP Pilot (chodziło mi o głównie programy BBC) i mam pytanie - da się jakoś na komputerze nagrać program tv online i najlepiej jeszcze jakby można było ustawić by zaczęło nagrywać o konkretnej godzinie itd?

#telewizja #internet #pytanie #software
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mirki niestety musiałem się przesiąść na windows 10 i bardzo chciałbym się upewnić, że nie będzie mi nic pobierał bez mojej wiedzy bo mam mocno limitowanego neta. Żadnych aktualizacji, nic, zero, null, chyba że sam wybiorę.
Jestem delikatnie mówiąc do tyłu z nowymi technologiami (zatrzymałem się na viscie) a słyszałem że nowe rzeczy lubią taki szajs o---------ć. Trzeba coś gdzieś ustawić?

#windows #windows10 #komputery #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz rzucę tym laptopem przez okno. Windows 10 - nie polecam. Od 2 miesięcy mam problem z aktualizacją. Ciągle wyskakuje ten sam błąd. W Google zero użytecznego rozwiązania. Nie pomogło: wyłączenie i włączanie usług od Windows Update, czyszczenie folderów pozostałych po nieudanych aktualizacjach, wyłączenie, a nawet odinstalowanie antywirusa. Nie pomogła też jakaś aplikacja Microsoftu do naprawiania błędów w aktualizacjach. Nie wiem, co zrobić () W dodatku:
- jebnął
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, muszę wydrukować PDF po 2 strony na kartce ale przy powiększeniu 130%. Adobe Acrobat Reader DC nie daje możliwości powiększenia przy druku 2 stron an jednej kartce. Jak to ogarnąć?

#komputery #software
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chcę zrobić format dysku na laptopie Dell E6410, po włożeniu usb i ustawieniu uruchomiania z niego jedyne co jest to czarny ekran z migającą "podłogą" (podkreślnik), zero innej reakcji. Dysk na pewno jest poprawnie zrobiony, bo wielokrotnie z niego korzystałem i instalowałem windowsa (nawet parę dni temu i wszystko było ok). Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?

#windows #pcmasterrace #software #dell
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki potrzebuję coś na kształt sklepu internetowego który nie będzie w pełni funkcjonalnym sklepem a miejscem gdzie mój zagraniczny klient będzie mógł zapoznać się z ofertą i oszacować koszty zamówionego towaru. Towaru nie posiadam na magazynie, będę go kupował po złożeniu zamówienia i przedpłacie przez klienta, klient ma tego świadomość i taka forma współpracy mu odpowiada. Funkcjonalność jaka by mnie interesowała to import asortymentu ze sklepów internetowych u których zaopatrywałbym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetDreams: u mnie działa, ale czasem jest jakiś bug i przestaje. Czyszczę wtedy ciasteczka i usuwam całą witrynę z historii przeglądania, wchodzę tam "pierwszy raz" i potem znów działa.
  • Odpowiedz
Prośba o pomoc, kierowana do programistów / osób odpowiedzialnych za raporty w firmie, za różnego rodzaju automatykę treści itd. Szukam rozwiązania, które pozwoli mi generować comiesięczne raporty dla kilkudziesięciu klientów. Zasada prosta: każdy klient ma swój szablon i przy wysyłce w zmiennej sekcji zaciągają się wpisy, które były w danym miesiącu, czyli notowane sukcesywnie zdarzenia. Tak, żeby nie spisywać tego jak dotychczas w arkuszu, a ułatwić sobie życie prostymi tabelowymi wpisami, które
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idzisz: Ale te dane skądś muszą się wziąść. Jeśli dane masz w WP to najwygodniej jest robić od razu eksport z WP. Powiedz mi gdzie oryginalnie trzymasz dane a ja ci powiem jakie jest najlepsze rozwiązanie. Skąd przepisujesz te dane do pliku który jest wysyłany klientowi? Generalnie program ma zastąpić ciebie, więc będzie pobierał dane z tego samego miejsca skąd ty je bierzesz obecnie i konwertował do formatu jaki chcesz
  • Odpowiedz
@idzisz: Ok rozumię. Potrzebujesz system w którym będziesz robił notki o klientach i potem będziesz eksportował wszystkie notki wpisane z miesiąca.

Najprawdopodobniej jakiś CRM będzie miał taką funkcjonalność ale to będzie jedna z wielu bo to przeważnie są ogromne kombajny do zarządzania całością kontaktu z klientem.

To co ty teraz robisz jest wystarczające. Niestety potrzebujesz customowy skrypt który skompletuje dane za ciebie i upcha w maila. Można to osiągnąć w dwa sposoby.
  • Odpowiedz
o to dlaczego ergonomiajest ważna. po prawej widzicie aplikacje darmowa #libreoffice. została stworzona przez programistów dla programistów. nikt nie pomyślał nad ergonomia dlatego czcionki są niewyraźne i jest mnóstwo niezagospodarowanej przestrzeni. po prawej płatna aplikacja nad która siedzą setki osób i nie pomija się tak ważnych kwestii jak ergonomia. dlatego zwykły kowalski wybiera office, bo to są własnie te detale ktore sprawiaja ze ludzie chcą korzystać z
highlander - o to dlaczego ergonomiajest ważna. po prawej widzicie aplikacje darmowa ...

źródło: comment_WVzXt7MhC8b19MkrpyHaL5Ri1Kq2voR6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach