Mirki mam problem: jak próbuję zrobić plik .pdf z pliku .docx znak wodny, który w pliku docx wygląda ładnie po przerobieniu na pdf jest jakby skompresowany (widać piksele) wie ktoś jak to naprawić żeby znak wodny też się ładnie drukował na pdf? #office #word #komputery #software #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka przydatnych narzędzi, na już ;)
#gory #fotografia #pomocnenarzedzia #trekking #outdoor #software #oprogramowanie #generatory #generatorfrajdy #slonce #ksiezyc #plaskoziemcy

Udeuschle Kreator panoram, głównie górskich z opisami szczytów
The Photographer's Ephemeris Narzędzie pokazujące gdzie będzie wschód/ zachód Słońca/ Księżyca
HeyWhatsThat Można sprawdzić jak daleko z danego obiektu/ góry widać
merti - Kilka przydatnych narzędzi, na już ;)
#gory #fotografia #pomocnenarzedzia #t...

źródło: comment_lrfazeKqqEwdqO8bT9RmAngTWOfE07AA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#informatyka #komputery #windows #software #programy #pytaniedoeksperta

Ktoś zna jakiś program lub usługę online gdzie wygeneruję kody kreskowe z podpisem do wydrukowania na kartce A4?
Chodzi o to, że muszę wyciąć je i nakleić na produkt (~1000 sztuk).
Wzór powinien wyglądać tak, że jest 5 znaków np. 05/19 a oprócz niego kod kreskowy symbolizujący numer seryjny (4 cyfry) - najlepiej w
SweetDreams - #informatyka #komputery #windows #software #programy #pytaniedoeksperta...

źródło: comment_YP06CXfitBSpZHuOyu5UJiVPtUagpmNX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystam z softu firmy gdzie pracuję. Przychodzę w poniedziałkowy ranek, zaglądam w zgłoszenia techniczne i tradycyjnie - coś u klientów się schrzaniło. Po paru latach takich zgłoszeń coś się wypala i zaczyna niemoc. Raz, bo przestało się wierzyć w produkt własnej firmy. Dwa, bo takich zgłoszeń tygodniowo są dziesiątki. I człowiek się denerwuje, czy ten soft nie możne k**** po prostu działać? Jest jak dziecko, którego nie można zostawić samego, bo coś
Kosiek30 - Korzystam z softu firmy gdzie pracuję. Przychodzę w poniedziałkowy ranek, ...

źródło: comment_MFZXExdWWrNRTeDtAx7ON8UemejNVg1i.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szukajek:
1. Wchodzisz w Google.
2. W prawym dolnym rogu wybierasz "więcej".
3. Wchodzisz w "ustawienia".
4. Pod "Asystent Google" wybierasz ustawienia.
5. Przechodzisz do zakładki "asystent" i z "Urządzenia z Asystentem" wybierasz swój telefon.
6. Tam wyłączasz asystenta.
  • Odpowiedz
#informatyka #komputery #linux #dyski #odzyskiwaniedanych #software

Mam dysk twardy z problemami - prawdopodobnie uszkodzone sektory. Windows 10 nie startuje nawet gdy jest on podłączony. Po podłączeniu w czasie jak już Windows pracuje widoczna jest 1 z dotychczasowych 3 partycji. Skopiowanie z niej jakichkolwiek danych trwa wieczność.
Chciałbym zrobić kopię dysku a następnie próbować odzyskać pliki.
Jakiej metody próbować? Live CD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetDreams jeśli się da zrób kopie. Linux live i ddrescue potrzebujesz 2 dysk na kopie potem na kopii próbować odzyskiwac dane jeśli tak jak piszesz trwa wieczność degdadujesz uszkodzony dysk prawdopodobnie padnięte głowice. Potrzebne info ze smarta dysku dmde dopiero na kopii
  • Odpowiedz
Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego nowe aktualne sterowniki nie dzialaja z moja stara karta graficzna ?

Mam leciwego laptopa hp dv6 6030ew z grafika radeon 6770M

Dzialaja mi tylko sterowniki zamieszczone na stronie HP datowane na 2011 ~~

Sciagam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtazeq: To że nawet jak byś zostawił dane do logowania admin/admin to i tak nikt się do tego sprzętu nie dostanie z zewnątrz bo nie posiadasz publicznego adresu IP.
  • Odpowiedz
@wojtazeq: Ten artykuł opisuje podatności które działają tylko w przypadku gdy router będzie miał zewnętrzny adres IP. Inna kwestia to możliwość wysłania SMS'a premium z karty sim która jest w routerze, ale jest to już tylko możliwe z wewnątrz twojej sieci, np zawirusowany komputer/telefon.
  • Odpowiedz
Praca szuka człowieka w Krakowie!

/ Software Engineer (middle, senior)

Kto: Lekta
Widełki: 7 000 - 12 000 PLN netto + szereg benefitów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Węgierki
Mam problem z właczeniem AvastSecureLine VPN na telefonie Samsung GalaxyS5 z androidem.
Przy próbie włączenia VPN pojawia mi się taki komunikat i po kliknięciu "OK" nic się nie dzieje, połączenie nie zostaje nawiązane:

Restowałem już telefon. Jakieś pomysły, jak to uruchomić?
#pomoc
moki - Hej Mirki i Węgierki
Mam problem z właczeniem AvastSecureLine VPN na telefoni...

źródło: comment_xWPp6cK7e7Y33z8uWcKPgndm6kSgvqnA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mirky I myrabelky. Pytanie odnośnie serwerów.
Pacjent ibm x3650 m2. Prawdopodobnie uwalony procek imm. Nie idzie po wejściu w imm zapisać zmian. Sam serwer chodzi, ale pytanie. Jak można to dziadostwo przeflashowac? W Windowsie podczas flashingu sypie błędem, że nie może się z tym badziewnym imm połączyć. Przez remote control też nie da rady. Jakieś pomysły?
#informatyka #it #windows #serwery #serwer
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atariauke: Myrku, wołam! Okazał się IMM uszkodzony, kupiłem płytkę z allegro za 99zł refurba i postawiłem na 50-50 działające, okazało się, że zadziałała :D Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie i przekazaną wiedzę!
  • Odpowiedz
Mój komputer nie pokazuje mi dysku przenośnego, co może być przyczyną? Podłączam go normalnie pod USB, on startuje jest dźwięk podłaczenia, Menedżer urządzeń go normalnie widzi ale dysk nie pokazuje się nigdzie i nie moge w niego wejść, co może być przyczyną? Dodam, że to nie wina dysku a raczej problem z komputerem bo inne komputery normalnie go widzą, a z innymi dyskami na tym komputerze jest to samo :(
#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#microsoft #office #software #windows
Miraski, po wymianie dysku w lapku chcę ponownie zainstalować MS Office 2010. Płytkę oczywiście gdzieś posiało (zresztą to i tak beznapędowiec), mam tylko kartkę z kluczem aktywacyjnym. Na stronie MS do ściągania wersji instalacyjnych wywala mi błąd, postanowiłem zatem skorzystać z niezawodnego narzędzia znanego pod nazwą Windows ISO Downloader. Mam kupionę wersję 2010 Professional, ale nie widzę jej w opcjach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Pomozecie?
Mam problem z #xboxone
Zero reakcji na cokolwiek. Jakby pad nie działał, ale... działa.
W czym problem? Mogę otworzyć kartę do zalogowania profilu, ale po menu już poruszać się nie mogę, ani zalogować, ani nic.
Jakieś pomysły?
#software #hardwarehardware #pomocy #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach