Witam.
Szybkie pytanko. Czy z Iredmin'a/webmina jestem w stanie wyeksportować wszystkie maile moich klientów i wysłać z konta root/admin@domain.com o pracach serwisowych? Chodzi o to, żeby takiego maila do wszystkich klientów bez wyjątku wysłać.
Pozdrawiam
#linux #komputery #software #informatyka #pytanie #debian #ubuntu #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
Szybkie pytanko. Czy z Iredmin'a/webmina jestem w stanie wyeksportować wszystkie maile moich klientów i wysłać z konta root/admin@domain.com o pracach serwisowych? Chodzi o to, żeby takiego maila do wszystkich klientów bez wyjątku wysłać.
Pozdrawiam
#linux #komputery #software #informatyka #pytanie #debian #ubuntu #pytaniedoeksperta #pcmasterrace























Najlepsze jest to, że odkryłem to w cholerę późno. Anomalie wystąpiły dopiero od połowy gdzieś albumu a przecież nie będę całego odsłuchu sprawdzał czy wszystko gra jak należy.
źródło: comment_XzEZEAjpBuOlr7LTsCeuAB9skGdufV1Y.jpg
Pobierz