wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 463
RATOWNICY PIJĄ NAPOJE I JEDZĄ NA SŁUŻBIE? NIESŁYCHANE, JAK TAK MOŻNA
#rakcontent #999 #ratownictwo #medycyna #sluzbazdrowia
#rakcontent #999 #ratownictwo #medycyna #sluzbazdrowia
źródło: comment_ALKo2qGDW9JTTjh6qNqmI8Y7huA8uYaC.jpg
Pobierz- 10
Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?
Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ
Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ
- 192
@pablosik: Podam ci kilka argumentów. Pierwszy jest taki, że terminy do lekarza prowadzące są bardzo długie, żona pracuje w przedszkolu. Poprzednie ciąże traciła a udana była zagrożona. Może twoim zdaniem kobiety mające trudności z zajściem powinno się sterylizować? Wiesz jak w przedszkolu zachowują się niepełnosprawne intelektualnie dzieci? Kopią, biją, gryzą..
Fajnie się gada z perspektywy wykopka, że "ciąża to nie choroba" nie znając zagadnienia. Wspomniałem tylko o ocenach lekarzy a
Fajnie się gada z perspektywy wykopka, że "ciąża to nie choroba" nie znając zagadnienia. Wspomniałem tylko o ocenach lekarzy a
Mireczki ile jest ważne skierowanie na badania od rodzinnego? Miesiąc? #nfz #sluzbazdrowia
@kAdi bezterminowo chyba
- 0
- 8
#sluzbazdrowia #polska #bialystok
Taka sytuacja w Białymstoku na porodówce. Na szczęście moje dziecko w wannie nie leżało.
Link do znaleziska. Może ktoś wykopie i gdzieś dotrze co się wyprawia na nowym oddziale położniczym w białymstoku. https://www.wykop.pl/link/3788717/porodowka-w-bialymstoku/
Taka sytuacja w Białymstoku na porodówce. Na szczęście moje dziecko w wannie nie leżało.
Link do znaleziska. Może ktoś wykopie i gdzieś dotrze co się wyprawia na nowym oddziale położniczym w białymstoku. https://www.wykop.pl/link/3788717/porodowka-w-bialymstoku/
źródło: comment_mxWnHE9Vek0UuPTY8DeGmf6SOkhJoGdi.jpg
Pobierz- 0
@chrupol: Po co w takim razie remontować dwa piętra skoro korzysta się z jednego? Nie ma co się kłócić czego to jest efekt tylko zapytać dlaczego nie do końca wyposażony jest szpital.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
Pamiętacie gdy PiS straszył Platformą w reklamie, gdzie chory musiał najpierw podać numer karty kredytowej? Okazuje się że sami mogą doprowadzić do takiej sytuacji. Właśnie zapowiedziano reformę według której publiczny szpital będzie mógł przyjąć prywatnie gdy skończą się limity. Oznaczać to może, że pod koniec roku (wtedy właśnie limity są na wyczerpaniu) chory którego nie stać na leczenie może pocałować klamkę...
#mikroreklama #zdrowie #sluzbazdrowia #medycyna
#mikroreklama #zdrowie #sluzbazdrowia #medycyna
źródło: comment_YLf5Kr3GGiriT5XSKk8ZKEOxmIX8PNIX.jpg
Pobierz@L3stko: No sorki ale serial o niewydolności służby zdrowia odcinek 1243 trochę się przejadł. Sam jeśli potrzebuję odwiedzić lekarza to korzystniej wychodzi mi to prywatnie bo dzieje się to od reki.
Jeśli jakiś zabieg jest potrzebny na "natychmiast" to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czekał 2-3 lata w kolejce do specjalisty.
Jeśli jakiś zabieg jest potrzebny na "natychmiast" to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czekał 2-3 lata w kolejce do specjalisty.
@FlaszGordon: Sam mam prywatne ubezpieczenie...
Dużo lepiej.
Dużo lepiej.
Lekarze w szpitalach to muszą piękne hajsy zarabiać na boku. Podarunki w ramach wdzięczności jak to się utarło nazywać. Znajoma pracuje jako zwykła rejestratorka w przychodni i mówiła mi, że często lekarze którym się chce już wymiotować od tych bombonierek i czekolad które dostają dzień w dzień od pacjentów to po prostu (czasami) znoszą na koniec dnia do nich, czy pielęgniarek i dają im żeby sobie zjadły. No i znajoma mówi, że
źródło: comment_Uhu5LukP0WN2h0xGaNFZLkmhklIOCWmE.jpg
Pobierz@thisismaddnes: za 100 masz wizyte w prywatnym gabinecie xD co za j----e debile
- 1
@Thaora: teoretycznie tak, ale z technicznego punktu widzenia robi się taka patologiczna sytuacja, że jeśli następnym razem nie da kwiatów to pacjent będzie gorzej traktowany...
Co za różnica, o jakim zawodzie mowa. Czy to piekarz, lekarz, listonosz, leśnik, śmieciarz, informatyk, babcia klozetowa. Każdy 'tylko' wykonuje swoją pracę, za którą ma zapłacone. Do tego taki lekarz ma zapłacone z naszych podatków, a tymczasem dostaje jeszcze kasę do kieszeni bo zrobił to
Co za różnica, o jakim zawodzie mowa. Czy to piekarz, lekarz, listonosz, leśnik, śmieciarz, informatyk, babcia klozetowa. Każdy 'tylko' wykonuje swoją pracę, za którą ma zapłacone. Do tego taki lekarz ma zapłacone z naszych podatków, a tymczasem dostaje jeszcze kasę do kieszeni bo zrobił to
- 2
Cześć Mirki,
po koleżeniu obiecałem zmienić w systemie NFZ kod świadczenia bo okazał się nieprawidłowy.
Niestety nie dostałem od tej osoby informacji gdzie to zrobić. Czy dobrze myślę, że powinienem to zrobić tutaj https://szoi.nfz.poznan.pl ?
#nfz #lekarz #sluzbazdrowia
po koleżeniu obiecałem zmienić w systemie NFZ kod świadczenia bo okazał się nieprawidłowy.
Niestety nie dostałem od tej osoby informacji gdzie to zrobić. Czy dobrze myślę, że powinienem to zrobić tutaj https://szoi.nfz.poznan.pl ?
#nfz #lekarz #sluzbazdrowia
Na publicznie dostępnym serwerze plików leżały dane tysięcy pacjentów polskiego szpitala. Tak po prostu, w internecie.
https://www.wykop.pl/link/3781795/wyciek-wrazliwych-danych-50-tysiecy-pacjentow-polskiego-szpitala/
#bezpieczenstwo #security #sluzbazdrowia #mikroreklama
https://www.wykop.pl/link/3781795/wyciek-wrazliwych-danych-50-tysiecy-pacjentow-polskiego-szpitala/
#bezpieczenstwo #security #sluzbazdrowia #mikroreklama
- 7
Moja twórczość w ostatnim czasie...
#zycie #sluzbazdrowia #szpital #polska #lepiejbudowacmuzeumza100mlnnizinwestowacwzycie
#zycie #sluzbazdrowia #szpital #polska #lepiejbudowacmuzeumza100mlnnizinwestowacwzycie
źródło: comment_OH3KgEwu2ky5nwgHB3h7ibf8IMcVAsdN.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Po raz pierwszy od wielu lat (7/8) czekam w kolejce do lekarza rodzinnego na NFZ, bo nowotwór (niezłośliwy) i prywatnie nie da rady.
I kurde nic się nie zmieniło. Trzeba iść osobiście do rejestracji, najlepiej być 40min przed otwarciem przychodni bo kolejka mocno. Na miejscu już wiem co mnie czeka- niemiłe panie z recepcji, awantury starszych osób przy recepcji i zapach chloru. Jak pomyślę że niektórzy muszą to przechodzić mając 40 stopni
I kurde nic się nie zmieniło. Trzeba iść osobiście do rejestracji, najlepiej być 40min przed otwarciem przychodni bo kolejka mocno. Na miejscu już wiem co mnie czeka- niemiłe panie z recepcji, awantury starszych osób przy recepcji i zapach chloru. Jak pomyślę że niektórzy muszą to przechodzić mając 40 stopni
- 3
@Galvay: qumplu trzymaj się i nie p-----l. Pomyśl sobie, że w takich USA to byłby dla Cibie to praktycznie wyrokiem śmierci a tak, postoisz wkolejcie, p---------z się na wszystkich i na tym skończą się twoje problemy.
- 4
@malutka_Asienka właśnie wróciłem do domu. Rejestracja od 7:30, byłem 6:50. Zanim przyszła moja kolej do rejestracji to nie było już numerków do lekarza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kolejka w szpitalu. Wychodzi na korytarz w kitlu mężczyzna i głośno pyta:
- Kto miał robione badania 25.05?
Zgłosiła się osoba z kolejki..
- Dobrze, ile ma Pan wzrostu?
Pacjent odpowiada - 180 cm.
Mężczyzna podziękował za odpowiedź i już chciał wracać do siebie kiedy pacjent zapytał:
- Kto miał robione badania 25.05?
Zgłosiła się osoba z kolejki..
- Dobrze, ile ma Pan wzrostu?
Pacjent odpowiada - 180 cm.
Mężczyzna podziękował za odpowiedź i już chciał wracać do siebie kiedy pacjent zapytał:
- 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Prince_Prospero Przecież opisane przez niego zachowania to 100% robactwo. Jak siedział normalnie i czekał na swoją kolej to dla mnie jest 2 klasy wyżej. Ty chyba nie wiesz co w takich kolejkach się o--------a. Ja widziałem jak jedna baba wbiła się przed drugą, bo stwierdziła "ja inwalidka, mje się należy", a druga "ja też inwalidka" i schorowane panie zaczęły się przekrzykiwać która jest bardziej chora. Myślałem, że dojdzie do rękoczynów, taka
- 62
@Bambro: Ja miałem bardzo podobną sytuację, tyle, że to ja byłem tym kimś, kto był już wcześniej i musiał wejść jeszcze raz (ale to z winy kurde przychodni, bo miałem badania przez pracą, w której musiałem mieć soczewki, ktorych jeszcze nie zakupiłem, a na miejscu się okazało, że na te badanie miałem przyjść w soczewkach i musiałem szybko jechac do optyka i kobita mi szukała jakichś soczewek, bo normalnie są
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 6
@Jurga09: bo tak funkcjonuje system, w którym za opiekę zdrowotną placi się jak za Snickersa
konto usunięte via Android
- 4
@TymRazemNieBedeBordo: zachorujesz poważnie, pogadamy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Thunderbolt688: "dr Mengele" he he.
@Thunderbolt688 nawet mnie to nie zdziwilo xD
Zadzwoniłem do mamusi z okazji jej święta. Gadka szmatka i dowiaduje sie że musi mieć pilne badanie na osteoporozę bo ogólnie to bierze leki na inna chorobę,trzeba wykluczyc złe działanie tych leków na kości.
Śląsk,Katowice. Termin badania 07.2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
Śląsk,Katowice. Termin badania 07.2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@Konwerter: "ojaaaa socjal dajo. Daj Daj Daj, ja Polak, a w Polsce to jak w chlewie bo nie dajo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Nie każdy chce mieszkać w arabskim kraju;)
@LordOfTheBananas: Jeżeli arabski kraj ratuje życie i zdrowie mojej matki a katolicki kraj ma na nia w------e to zgadnij co wybiorę.



























:/
no argosulfan dobry jest na takie coś.
Tylko, że cholernie drogi. Tubka 40g 50zł