@paramedic44: duże to nie jest tylko słabo wygląda bo się płonącym olejem oparzyłem skóra od razu zeszła tam gdzie nie zeszła to się bąble porobiły pryskam octeniseptem i robię opatrunki z aquagel -u ale ta maść też by się przydała
  • Odpowiedz
Potrafi ktoś wyjaśnić "fenomen" polegający na tym, że znaczna większość lekarzy pracujących w LuxMed ma tak fatalne opinie?!?

Nie jest to kwestia tylko opinii w internecie ale również moje i żony spostrzeżenie. Szukamy teraz "na szybko" w miarę dobrego ginekologa żeby wystawił tylko zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i jak patrzę na ich profile to nie bardzo wiem co o tym myśleć - biorą ich z łapanki czy... ( ͡° ʖ
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablosik: Podam ci kilka argumentów. Pierwszy jest taki, że terminy do lekarza prowadzące są bardzo długie, żona pracuje w przedszkolu. Poprzednie ciąże traciła a udana była zagrożona. Może twoim zdaniem kobiety mające trudności z zajściem powinno się sterylizować? Wiesz jak w przedszkolu zachowują się niepełnosprawne intelektualnie dzieci? Kopią, biją, gryzą..

Fajnie się gada z perspektywy wykopka, że "ciąża to nie choroba" nie znając zagadnienia. Wspomniałem tylko o ocenach lekarzy a
  • Odpowiedz
@chrupol: Po co w takim razie remontować dwa piętra skoro korzysta się z jednego? Nie ma co się kłócić czego to jest efekt tylko zapytać dlaczego nie do końca wyposażony jest szpital.
  • Odpowiedz
@L3stko: No sorki ale serial o niewydolności służby zdrowia odcinek 1243 trochę się przejadł. Sam jeśli potrzebuję odwiedzić lekarza to korzystniej wychodzi mi to prywatnie bo dzieje się to od reki.
Jeśli jakiś zabieg jest potrzebny na "natychmiast" to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czekał 2-3 lata w kolejce do specjalisty.
  • Odpowiedz
Lekarze w szpitalach to muszą piękne hajsy zarabiać na boku. Podarunki w ramach wdzięczności jak to się utarło nazywać. Znajoma pracuje jako zwykła rejestratorka w przychodni i mówiła mi, że często lekarze którym się chce już wymiotować od tych bombonierek i czekolad które dostają dzień w dzień od pacjentów to po prostu (czasami) znoszą na koniec dnia do nich, czy pielęgniarek i dają im żeby sobie zjadły. No i znajoma mówi, że
thisismaddnes - Lekarze w szpitalach to muszą piękne hajsy zarabiać na boku. Podarunk...

źródło: comment_Uhu5LukP0WN2h0xGaNFZLkmhklIOCWmE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thaora: teoretycznie tak, ale z technicznego punktu widzenia robi się taka patologiczna sytuacja, że jeśli następnym razem nie da kwiatów to pacjent będzie gorzej traktowany...
Co za różnica, o jakim zawodzie mowa. Czy to piekarz, lekarz, listonosz, leśnik, śmieciarz, informatyk, babcia klozetowa. Każdy 'tylko' wykonuje swoją pracę, za którą ma zapłacone. Do tego taki lekarz ma zapłacone z naszych podatków, a tymczasem dostaje jeszcze kasę do kieszeni bo zrobił to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Po raz pierwszy od wielu lat (7/8) czekam w kolejce do lekarza rodzinnego na NFZ, bo nowotwór (niezłośliwy) i prywatnie nie da rady.
I kurde nic się nie zmieniło. Trzeba iść osobiście do rejestracji, najlepiej być 40min przed otwarciem przychodni bo kolejka mocno. Na miejscu już wiem co mnie czeka- niemiłe panie z recepcji, awantury starszych osób przy recepcji i zapach chloru. Jak pomyślę że niektórzy muszą to przechodzić mając 40 stopni
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Galvay: qumplu trzymaj się i nie p-----l. Pomyśl sobie, że w takich USA to byłby dla Cibie to praktycznie wyrokiem śmierci a tak, postoisz wkolejcie, p---------z się na wszystkich i na tym skończą się twoje problemy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@malutka_Asienka właśnie wróciłem do domu. Rejestracja od 7:30, byłem 6:50. Zanim przyszła moja kolej do rejestracji to nie było już numerków do lekarza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolejka w szpitalu. Wychodzi na korytarz w kitlu mężczyzna i głośno pyta:
- Kto miał robione badania 25.05?
Zgłosiła się osoba z kolejki..
- Dobrze, ile ma Pan wzrostu?
Pacjent odpowiada - 180 cm.
Mężczyzna podziękował za odpowiedź i już chciał wracać do siebie kiedy pacjent zapytał:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 139
@Prince_Prospero Przecież opisane przez niego zachowania to 100% robactwo. Jak siedział normalnie i czekał na swoją kolej to dla mnie jest 2 klasy wyżej. Ty chyba nie wiesz co w takich kolejkach się o--------a. Ja widziałem jak jedna baba wbiła się przed drugą, bo stwierdziła "ja inwalidka, mje się należy", a druga "ja też inwalidka" i schorowane panie zaczęły się przekrzykiwać która jest bardziej chora. Myślałem, że dojdzie do rękoczynów, taka
  • Odpowiedz
@Bambro: Ja miałem bardzo podobną sytuację, tyle, że to ja byłem tym kimś, kto był już wcześniej i musiał wejść jeszcze raz (ale to z winy kurde przychodni, bo miałem badania przez pracą, w której musiałem mieć soczewki, ktorych jeszcze nie zakupiłem, a na miejscu się okazało, że na te badanie miałem przyjść w soczewkach i musiałem szybko jechac do optyka i kobita mi szukała jakichś soczewek, bo normalnie są
  • Odpowiedz
Zadzwoniłem do mamusi z okazji jej święta. Gadka szmatka i dowiaduje sie że musi mieć pilne badanie na osteoporozę bo ogólnie to bierze leki na inna chorobę,trzeba wykluczyc złe działanie tych leków na kości.

Śląsk,Katowice. Termin badania 07.2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach