#przegryw #przegrywpo30tce #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #s--s #masturbacja

Czy to, że nigdy nie ruchałem wału z kołdry (pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego stąd, z Wykopu) jest jakimś rodzajem dziewictwa? Czy można mówić, że to pościelana cnota?

Czy ruchałeś kiedyś wał z kołdry?

  • Tak, robię to często. 13.9% (15)
  • Tak, ale niewiele razy. 5.6% (6)
  • Tak, ale tylko raz, na próbę. 4.6% (5)
  • Nie, ale zamierzam spróbować. 8.3% (9)
  • Nie i nie zamierzam. 67.6% (73)

Oddanych głosów: 108

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego na wykopie wciąż powielane jest bzdurne twierdzenie, jakoby na prostytutki chodziły same "przegrywy"(gdzie prawdziwy "przegryw" nigdy nie będzie w stanie pójść na dzi.wkę)?

Na prostytutki chodził Napoleon Bonaparte, Władimir Putin i Donald Trump. Burdele odwiedzał Fiodor Dostojewski, Vincent van Gogh i James Joyce. Na dzi.wki chodził Victor Hugo i Roman Dmowski. A także dziesiątki / setki wielkich mężczyzn podobnego kalibru. Kiedyś przegrywowe nie było chodzenie na dzi.wki, ale 'randkowanie' w nieskończoność,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@D00msday ja mam stosunek obojętny, ale faceci co wymieniłeś poza Trumpem i Putinem to jednak funkcjonowali w innym świecie. Wtedy prostytutki to był w zasadzie jedyny s--s bez zobowiązań.Jak puknąłeś niezamężną to dziewczyna miała przechlapane i w--------ś jej ojca, w miarę bezproblemowe były tylko wdowy.
  • Odpowiedz
Spaliście kiedyś z dziewczyną? Piszcie prawdę, prawdę i tylko prawdę.
#gif #nsfwgif #ankieta #przegryw #s--s
G4NzU - Spaliście kiedyś z dziewczyną? Piszcie prawdę, prawdę i tylko prawdę.
#gif #n...

źródło: ezgif-4-32ef1fe559

Pobierz

Spaliście kiedyś z dziewczyną? Piszcie prawdę, prawdę i tylko prawdę.

  • tylko spałem i była spokrewniona 11.2% (18)
  • spalem raz czy dwa ale do niczego nie doszło 6.2% (10)
  • spałem i bylo figo fago ale więcej nigdy 10.6% (17)
  • tak regularn bo jestem ruchaczem zawodowym jeebaką 42.9% (69)
  • nie spałem z inną niż mame jak bylem maly 17.4% (28)
  • nie wiem czesto chodze najeebany ale chyba nie 3.7% (6)
  • spie sam od lat i nie jest mi z tym zle nie probow 8.1% (13)

Oddanych głosów: 161

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chlop zaobserwował dawna znajoma szara myszke na ig (ona obserwowała mnie już długo po prostu ja kiedys dałem unfollow, bo stwierdzilem, ze zycie x ludzi mnie nie interesuje xD)
szara myszka wchodzi 2/3 razy dziennie na telefon, raz odczytać, raz odpisać, raz tylko zobaczyć powiadomienia, może się bolcowała cały dzień z mężem, a może ona dostała zawału, że ktoś do niej napisał?
w takim tempie to może jej spacer zaproponuje na majówkę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie ostatnio r---------a od środka silna potrzeba ruchania, już nawet walenie konia nie pomaga za bardzo, może na chwile. Już nawet zacząłem lajkować grubsze dziewczyny na aplikacjach randkowych. Poszedłbym na #divyzwykopem ale podejrzewam, że pewnie i tak 5sekund i po akcji także szkoda w ogóle pani k----e zawracać gitare. Ale tak szczerze mówiąc to aż jestem ciekawy jaki mam teraz testosteron bo to aż dziwne.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że s--s klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #s--s traci na jakości.
Trzy, że p---------a, z którą masz zamiar uprawiać s--s, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma żadnego. Jeśli ktoś będąc pełnoletni, nie jest w stanie załatwić sobie seksu bez konieczności traktowania tego jako płatną usługę, to powinien się nad sobą zastanowić.


@dr_papieros: xD
  • Odpowiedz
@De_Fault: nwm co to znaczy do końca "ćwiczyć expa" xd - przecież to w dzisiejszych czasach tak nie działa że kobieta otyła szuka otyłego chłopaka, albo kobieta hmm no z problemami psychicznymi jest ich w pełni świadoma i szuka sobie swojego odpowiednika

generalnie trzeba sobie przyznać też szczerze rację, że gdyby ktoś realnie umiał pozyskać zadowalającą dla niego kobietę bez opcji płacenia to nawet by tego nie rozkminiał

dlatego wielu ludziom (a
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co lepiej wydać 120 tys.?

1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.

2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to w--------e jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nick_Login podobają mi się memy tego typu i fantazje piwniczakow, że julka co właśnie odrzuciła jego miłość za 10 lat sama będzie błagać o ruchanie, a nasz przegryw chłodny sigma powie "nie"

W skrocie atrakcyjna 18-letnia julka jak będzie 30-letnia samotna mama to raczej dalej będzie atrakcyjna i bez problemu ogarnie sobie coś lepszego niż przegrywa xD
  • Odpowiedz
@Aokx ale co w jakiej bajce? Widzę po swoich koleżankach wszystkich, że te co były ładne w licbazie czy nawet od gimbazy sie juz podobaly chlopakom to teraz na 30 lvl w sumie wszystkie dalej są ładne i mysle, ze na pewno nie uganiaja sie obecnie za chlopakami, ktorych milosc odtracily w wieku nastoletnim. Ja wiem, że tu odpowiadam na mema, ale to po prostu jakieś brednie z for redpillowych czy
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #s--s #starosc

Piszecie o tym seksie, że Wam go brak. Ja to rozumiem, jednocześnie powiem Wam, że ja mam odwrotnie. Pewnie to kwestia niskiego libido, ale nade wszystko zmęczenia spowodowanego wysiłkiem fizycznym, że kompletnie nie mam ochoty na takie rzeczy. Gdyby jakimś cudem w moim pokoju pojawiała się teraz seksowana laska, gotowa na to, bym ją przeleciał, grzecznie bym jej podziękował. Przynajmniej tyle, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piszecie o tym seksie, że Wam go brak


@Kopytnik_1: swoją drogą mam wrażenie, że ostatnio o seksie to najwięcej piszą trolle i hejterzy. Bardzo podobała mi się jedna ankieta z której wyszło, że spora część nawet nie chciałaby mieć dziewczyny
  • Odpowiedz
Mam dopiero 18 lat, a już odechciało mi się latać za babami XDDDD
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD

Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jkl777 zgadzam się z tym co @piotre-gie ślub to jest po prostu na każdej możliwej płaszczyźnie c-----y dla faceta układ. To bardzo dobrze, że masz w------e - im szybciej zauważysz to o czym mówisz tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą, znajdź jakiś sposób by w zdrowy sposób podnieść poczucie własnej wartości - pasja to doskonały sposób. Bycia w związku nigdy powtarzam nigdy nie traktuj jako sens swojego życia. Ogólnie
  • Odpowiedz