Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
konto usunięte via Wykop
- 5
@soshiu: ok oski
@soshiu: i jak
pełne j---a = zakochanie . ogólnie zauważyłem korelację między prawdopodobnym zakochaniem się a nie waleniem konia i pełnymi jajcami. miłość romantyczna i miłość od pierwszego wejrzenia możliwa tylko przy pełnych jajach #s--s #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
konto usunięte via Wykop
- 3
@januszkasprzykowski: To dlatego nikt mnie nie kocha bo wszyscy jedzą spuchy
#przegryw #przegrywpo30tce #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #s--s #masturbacja
Czy to, że nigdy nie ruchałem wału z kołdry (pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego stąd, z Wykopu) jest jakimś rodzajem dziewictwa? Czy można mówić, że to pościelana cnota?
Czy to, że nigdy nie ruchałem wału z kołdry (pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego stąd, z Wykopu) jest jakimś rodzajem dziewictwa? Czy można mówić, że to pościelana cnota?
Czy ruchałeś kiedyś wał z kołdry?
- Tak, robię to często. 13.9% (15)
- Tak, ale niewiele razy. 5.6% (6)
- Tak, ale tylko raz, na próbę. 4.6% (5)
- Nie, ale zamierzam spróbować. 8.3% (9)
- Nie i nie zamierzam. 67.6% (73)
@Kopytnik_1: Nie, ale przytulam się do wału z kołdry wyobrażając sobie, że to dziewczyna.
@eisil: To samo :(
Dlaczego na wykopie wciąż powielane jest bzdurne twierdzenie, jakoby na prostytutki chodziły same "przegrywy"(gdzie prawdziwy "przegryw" nigdy nie będzie w stanie pójść na dzi.wkę)?
Na prostytutki chodził Napoleon Bonaparte, Władimir Putin i Donald Trump. Burdele odwiedzał Fiodor Dostojewski, Vincent van Gogh i James Joyce. Na dzi.wki chodził Victor Hugo i Roman Dmowski. A także dziesiątki / setki wielkich mężczyzn podobnego kalibru. Kiedyś przegrywowe nie było chodzenie na dzi.wki, ale 'randkowanie' w nieskończoność,
Na prostytutki chodził Napoleon Bonaparte, Władimir Putin i Donald Trump. Burdele odwiedzał Fiodor Dostojewski, Vincent van Gogh i James Joyce. Na dzi.wki chodził Victor Hugo i Roman Dmowski. A także dziesiątki / setki wielkich mężczyzn podobnego kalibru. Kiedyś przegrywowe nie było chodzenie na dzi.wki, ale 'randkowanie' w nieskończoność,
konto usunięte via Android
- 4
@D00msday: A chvj kogo obchodzi opinia normików z wykopu, rób swoje bro.
@D00msday ja mam stosunek obojętny, ale faceci co wymieniłeś poza Trumpem i Putinem to jednak funkcjonowali w innym świecie. Wtedy prostytutki to był w zasadzie jedyny s--s bez zobowiązań.Jak puknąłeś niezamężną to dziewczyna miała przechlapane i w--------ś jej ojca, w miarę bezproblemowe były tylko wdowy.
- 5
źródło: 20240405_174103
Pobierz@Felixu: duzo spuchy w sosie @Smutny_Marek
@Felixu: cierpiedole u mnie dzisiaj też skabetti
- 0
#nofapchallenge #nofap #przedwczesnywytrysk #s--s
Czy komuś Nofap pomógł na przedwczesny wytrysk spowodowany chyba przez masturbacje w ukryciu na czas itp? Jakieś nadzieję?
Czy komuś Nofap pomógł na przedwczesny wytrysk spowodowany chyba przez masturbacje w ukryciu na czas itp? Jakieś nadzieję?
źródło: temp_file2371935462895226357
Pobierz@Gilgamesz69: szara koalicjantka dla wykopka
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kryskamatyska: spójrz w mój opis. Później pisz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: J--------e jaka maruda... XD
@mirko_anonim: napisz ma prv mirek
- 0
źródło: ezgif-4-32ef1fe559
PobierzSpaliście kiedyś z dziewczyną? Piszcie prawdę, prawdę i tylko prawdę.
- tylko spałem i była spokrewniona 11.2% (18)
- spalem raz czy dwa ale do niczego nie doszło 6.2% (10)
- spałem i bylo figo fago ale więcej nigdy 10.6% (17)
- tak regularn bo jestem ruchaczem zawodowym jeebaką 42.9% (69)
- nie spałem z inną niż mame jak bylem maly 17.4% (28)
- nie wiem czesto chodze najeebany ale chyba nie 3.7% (6)
- spie sam od lat i nie jest mi z tym zle nie probow 8.1% (13)
@G4NzU: no ja rucham regularnie ale to żaden wyczyn bo każdy norman rucha
chlop zaobserwował dawna znajoma szara myszke na ig (ona obserwowała mnie już długo po prostu ja kiedys dałem unfollow, bo stwierdzilem, ze zycie x ludzi mnie nie interesuje xD)
szara myszka wchodzi 2/3 razy dziennie na telefon, raz odczytać, raz odpisać, raz tylko zobaczyć powiadomienia, może się bolcowała cały dzień z mężem, a może ona dostała zawału, że ktoś do niej napisał?
w takim tempie to może jej spacer zaproponuje na majówkę
szara myszka wchodzi 2/3 razy dziennie na telefon, raz odczytać, raz odpisać, raz tylko zobaczyć powiadomienia, może się bolcowała cały dzień z mężem, a może ona dostała zawału, że ktoś do niej napisał?
w takim tempie to może jej spacer zaproponuje na majówkę
To trzeba oblać
źródło: temp_file7804768611106845561
Pobierz@dawid-hopek: no i to się szanuje
konto usunięte via Wykop
- 22
@TonyMalin: wolałbyś się dowiedzieć tego po pół roku znajomości?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie ostatnio r---------a od środka silna potrzeba ruchania, już nawet walenie konia nie pomaga za bardzo, może na chwile. Już nawet zacząłem lajkować grubsze dziewczyny na aplikacjach randkowych. Poszedłbym na #divyzwykopem ale podejrzewam, że pewnie i tak 5sekund i po akcji także szkoda w ogóle pani k----e zawracać gitare. Ale tak szczerze mówiąc to aż jestem ciekawy jaki mam teraz testosteron bo to aż dziwne.
Ale mnie ostatnio r---------a od środka silna potrzeba ruchania, już nawet walenie konia nie pomaga za bardzo, może na chwile. Już nawet zacząłem lajkować grubsze dziewczyny na aplikacjach randkowych. Poszedłbym na #divyzwykopem ale podejrzewam, że pewnie i tak 5sekund i po akcji także szkoda w ogóle pani k----e zawracać gitare. Ale tak szczerze mówiąc to aż jestem ciekawy jaki mam teraz testosteron bo to aż dziwne.
konto usunięte via Wykop
- 19
@mirko_anonim: "szkoda w ogóle pani k----e zawracać gitare" rozje*ało mnie to xD
- 6
✨️ Autor wpisu (OP): >Weź się w garść i zapanuj nad swoim popędem, badam się regularnie w tym hormony, mam sporo teścia a jednak panuję nad tym, to kwestia głowy
@Spokogosczneta: no przecież panuje, od 25lat nikogo nie ruchałem XD
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
@Spokogosczneta: no przecież panuje, od 25lat nikogo nie ruchałem XD
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że s--s klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #s--s traci na jakości.
Trzy, że p---------a, z którą masz zamiar uprawiać s--s, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że s--s klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #s--s traci na jakości.
Trzy, że p---------a, z którą masz zamiar uprawiać s--s, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście
nie ma żadnego. Jeśli ktoś będąc pełnoletni, nie jest w stanie załatwić sobie seksu bez konieczności traktowania tego jako płatną usługę, to powinien się nad sobą zastanowić.
@dr_papieros: xD
@De_Fault: nwm co to znaczy do końca "ćwiczyć expa" xd - przecież to w dzisiejszych czasach tak nie działa że kobieta otyła szuka otyłego chłopaka, albo kobieta hmm no z problemami psychicznymi jest ich w pełni świadoma i szuka sobie swojego odpowiednika
generalnie trzeba sobie przyznać też szczerze rację, że gdyby ktoś realnie umiał pozyskać zadowalającą dla niego kobietę bez opcji płacenia to nawet by tego nie rozkminiał
dlatego wielu ludziom (a
generalnie trzeba sobie przyznać też szczerze rację, że gdyby ktoś realnie umiał pozyskać zadowalającą dla niego kobietę bez opcji płacenia to nawet by tego nie rozkminiał
dlatego wielu ludziom (a
- 57
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co lepiej wydać 120 tys.?
1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.
2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to w--------e jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z
Na co lepiej wydać 120 tys.?
1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.
2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to w--------e jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z
@mirko_anonim: wiadomo że dom. Głupio by było wybudować go dla siebie, tak to matka z dzieckiem będzie miała gdzie mieszkać, kiedy Ty pójdziesz pod most xD
@mirko_anonim ja pierdziu
Wrzuć to w jakieś aktywa, przepisz na brata, weź rozwód i od nowa bierz się za inwestycje
Od baby uciekaj
Wrzuć to w jakieś aktywa, przepisz na brata, weź rozwód i od nowa bierz się za inwestycje
Od baby uciekaj
@Strigiformesman: Ja gumy nie noszę, to są fiuta kalosze, więc nie zdziw się jak pobiegnę boso
@Cobalt-Kinetics: gumcele atakujo
- 200
@Nick_Login podobają mi się memy tego typu i fantazje piwniczakow, że julka co właśnie odrzuciła jego miłość za 10 lat sama będzie błagać o ruchanie, a nasz przegryw chłodny sigma powie "nie"
W skrocie atrakcyjna 18-letnia julka jak będzie 30-letnia samotna mama to raczej dalej będzie atrakcyjna i bez problemu ogarnie sobie coś lepszego niż przegrywa xD
W skrocie atrakcyjna 18-letnia julka jak będzie 30-letnia samotna mama to raczej dalej będzie atrakcyjna i bez problemu ogarnie sobie coś lepszego niż przegrywa xD
@Aokx ale co w jakiej bajce? Widzę po swoich koleżankach wszystkich, że te co były ładne w licbazie czy nawet od gimbazy sie juz podobaly chlopakom to teraz na 30 lvl w sumie wszystkie dalej są ładne i mysle, ze na pewno nie uganiaja sie obecnie za chlopakami, ktorych milosc odtracily w wieku nastoletnim. Ja wiem, że tu odpowiadam na mema, ale to po prostu jakieś brednie z for redpillowych czy
#przegryw #przegrywpo30tce #s--s #starosc
Piszecie o tym seksie, że Wam go brak. Ja to rozumiem, jednocześnie powiem Wam, że ja mam odwrotnie. Pewnie to kwestia niskiego libido, ale nade wszystko zmęczenia spowodowanego wysiłkiem fizycznym, że kompletnie nie mam ochoty na takie rzeczy. Gdyby jakimś cudem w moim pokoju pojawiała się teraz seksowana laska, gotowa na to, bym ją przeleciał, grzecznie bym jej podziękował. Przynajmniej tyle, że
Piszecie o tym seksie, że Wam go brak. Ja to rozumiem, jednocześnie powiem Wam, że ja mam odwrotnie. Pewnie to kwestia niskiego libido, ale nade wszystko zmęczenia spowodowanego wysiłkiem fizycznym, że kompletnie nie mam ochoty na takie rzeczy. Gdyby jakimś cudem w moim pokoju pojawiała się teraz seksowana laska, gotowa na to, bym ją przeleciał, grzecznie bym jej podziękował. Przynajmniej tyle, że
Piszecie o tym seksie, że Wam go brak
@Kopytnik_1: swoją drogą mam wrażenie, że ostatnio o seksie to najwięcej piszą trolle i hejterzy. Bardzo podobała mi się jedna ankieta z której wyszło, że spora część nawet nie chciałaby mieć dziewczyny
@krepak: Ja bym chciał, ale over dla chłopa
- 5
Mam dopiero 18 lat, a już odechciało mi się latać za babami XDDDD
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD
Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD
Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
@Jkl777: tylko b--ń boże nigdy się nie żeń
@Jkl777 zgadzam się z tym co @piotre-gie ślub to jest po prostu na każdej możliwej płaszczyźnie c-----y dla faceta układ. To bardzo dobrze, że masz w------e - im szybciej zauważysz to o czym mówisz tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą, znajdź jakiś sposób by w zdrowy sposób podnieść poczucie własnej wartości - pasja to doskonały sposób. Bycia w związku nigdy powtarzam nigdy nie traktuj jako sens swojego życia. Ogólnie
Czy w piątek sobota niedziela nie opłaca się przychodzić bo #diva będzie bardziej zmęczona /zajechana przez weekend przez to będzie i tak mniej zaangażowana?
#divyzwykopem #divy #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przegrywpo30tce
#divyzwykopem #divy #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przegrywpo30tce
@adreno420: sobota z rana najlepszy czas, wypoczety czlek i diva jakby bardziej zaagazowana albo niedziela wieczor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@RandomowyTyp jak sobota rano? Przecież w piątek całą noc ja ruchali to rano w sobotę jest trupem































─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny