Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 125
źródło: temp_file7801482341287043992
Pobierz@T3sla Bros over hoes
- 7
Bierzesz 16stke na noc, zalewasz pod kurek, rano wysyłasz po tabletkę, a jak jakimś cudem zaskoczy to masz 3 miesiące na aborcję. Nieźle pomyślane
#sejm #s--s #polska #zwiazki #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika
#sejm #s--s #polska #zwiazki #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika
@aa-aa: Jedziesz na wycieczkę do normalnego kraju, kupujesz zapas tabletek i możesz go trzymać w domu latami bo mają szalone terminy przydatności. Wszystko legalne, nawet jako chłop.
Potrzebujesz aborcji? Jak cię stać to plis, jedziesz do jednego z sąsiadów i robisz co chcesz ot tak.
Nawet paszportu nie potrzebujesz do tego wszystkiego.
Nielegalna aborcja uderza tylko w biednych, nieogarniętych i ciężko chorych którzy nie mogą opuścić szpitala.
Potrzebujesz aborcji? Jak cię stać to plis, jedziesz do jednego z sąsiadów i robisz co chcesz ot tak.
Nawet paszportu nie potrzebujesz do tego wszystkiego.
Nielegalna aborcja uderza tylko w biednych, nieogarniętych i ciężko chorych którzy nie mogą opuścić szpitala.
a jak jakimś cudem zaskoczy to masz 3 miesiące na aborcję. Nieźle pomyślane
@aa-aa: o, wprowadzili aborcję prawną? Czy jednak nie i nadal chcą uchwalić prawo dyskryminujące ze względu na płeć?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zbliża się mój pierwszy raz i nie wiem jakie p----------y kupić, żeby wszystko przebiegło jak należy i nie były powodem dodatkowego stresu, że coś pęknie albo coś. Zawsze myślałem, że Durex najlepszy, ale jak czytam teraz to jednak więcej pozytywnych opinii ma Skyn. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Warto interesować się prezerwatywami przedłużającymi stosunek, tj. Durex Performa, bo jednak przy pierwszym razie to chyba szybko mogę
Zbliża się mój pierwszy raz i nie wiem jakie p----------y kupić, żeby wszystko przebiegło jak należy i nie były powodem dodatkowego stresu, że coś pęknie albo coś. Zawsze myślałem, że Durex najlepszy, ale jak czytam teraz to jednak więcej pozytywnych opinii ma Skyn. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Warto interesować się prezerwatywami przedłużającymi stosunek, tj. Durex Performa, bo jednak przy pierwszym razie to chyba szybko mogę
@mirko_anonim: jak używasz p----------y zgodnie z instrukcją to musiała by być naprawdę c-----a, żęby pęknąć. Durex, Skyn jedno licho:
- przed nałożeniem zapoznaj się z instrukcją - jest tam pokazana ważna rzecz, że nakładając należy trzymać końcówkę p----------y nazywaną zbiorniczkiem, taki odstający mały dzyndzel na samym czubku, tak, żeby właśnie na czubku nie zostało powietrze i nie robił się balon
- nakładasz jak sprzęt jest gotowy do akcji, chociażby dlatego,
- przed nałożeniem zapoznaj się z instrukcją - jest tam pokazana ważna rzecz, że nakładając należy trzymać końcówkę p----------y nazywaną zbiorniczkiem, taki odstający mały dzyndzel na samym czubku, tak, żeby właśnie na czubku nie zostało powietrze i nie robił się balon
- nakładasz jak sprzęt jest gotowy do akcji, chociażby dlatego,
@mirko_anonim kup se bezlateksowe, bo jest minimalna, ale jednak niezerowa szansa, że któreś z was ma uczulenie na lateks, a wtedy piecze :p
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to red-flag i powód do kategorycznego odrzucenia faceta, jeśli facet w wieku 30 lat dalej mieszka w pokoju (ze współlokatorami w innych pokojach), wynajmuje mieszkanie bądź kawalerkę zamiast mieć jakiekolwiek mieszkanie czy też kawalerka w kredycie? Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności, bo nie ma w tym wieku nic własnego i płaci komuś za wynajem?
Z taką opinią spotkałem się u większości moich koleżanek, że facet bez swojego
Czy to red-flag i powód do kategorycznego odrzucenia faceta, jeśli facet w wieku 30 lat dalej mieszka w pokoju (ze współlokatorami w innych pokojach), wynajmuje mieszkanie bądź kawalerkę zamiast mieć jakiekolwiek mieszkanie czy też kawalerka w kredycie? Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności, bo nie ma w tym wieku nic własnego i płaci komuś za wynajem?
Z taką opinią spotkałem się u większości moich koleżanek, że facet bez swojego
- 29
Anonim (nie OP):
Oczywiście, że tak! Przecież co to za problem w dzisiejszych czasach kupić apartament w centrum warszawy przy ulicy złotej? Przecież takie klitki chodzą po jedynie 50 tys. za metr, to prawie tak jak by mieszkania na ulicy leżały - po prostu podnosisz i sobie bierzesz, a skoro on nie potrafi tak prostej czynności osiągnąć, no to już sama sobie odpowiedz. Dziś byle
Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności
Oczywiście, że tak! Przecież co to za problem w dzisiejszych czasach kupić apartament w centrum warszawy przy ulicy złotej? Przecież takie klitki chodzą po jedynie 50 tys. za metr, to prawie tak jak by mieszkania na ulicy leżały - po prostu podnosisz i sobie bierzesz, a skoro on nie potrafi tak prostej czynności osiągnąć, no to już sama sobie odpowiedz. Dziś byle
@mirko_anonim: Zadaj sobie podstawowe pytanie. Czy chcesz być z kimś za to kim jest, jaki jest, czy za to co ma lub co może mieć? Czasem brak własnego mieszkania to po prostu oznaka, że komuś w życiu podwinęła się noga, nie miał dobrego startu, ale koniec końców jest np. osobą, która o wiele lepiej nadaje się do związku niż taka z trzema mieszkaniami i 6 zerami na koncie. Nie zawsze
- 0
#s--s A-----l działa cuda. 2 drinki dla partnerki i wjechał taki dziki anal, z jednoczesnym orgazmem, że jeszcze mnie trzęsie. Na trzeźwo nie wykonalne. Także rada dla was 👌 Potwierdzone i przetestowane kilka razy 😛
Ehh jedyne czego bym chciał jeszcze w żytu uczuciowym, to zamiast przygód, taką rudą, piegowatą #szaramyszkadlaanonka, pracującą w jakimś wiejskim urzędzie gminy, co mi dwójkę rudych dzieciaków urodziła (ʘ‿ʘ) Moja była to brunetka z ciemniejszą karnacją, ponad 6 lat razem, a chłop dziś dochodzi do wniosku, że w sumie jego marzenie stało się znów realne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie taką
Gdzie taką
źródło: etmvg_color_hair_face_human-hair-color_nose_427x640
Pobierz- 2
Opowiedzcie mi, jak to jest być przegrywem i nigdy nie zamoczyć? Co was do tego skierowało?
#przegryw #przegrywpo30tce #pytania #s--s
#przegryw #przegrywpo30tce #pytania #s--s
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@Anonim5:
mało atrakcyjna twarz i niski wzrost + niechęć do pajacowania + nie bycie desperatem żeby "zamoczyć" z 2/10
mało atrakcyjna twarz i niski wzrost + niechęć do pajacowania + nie bycie desperatem żeby "zamoczyć" z 2/10
Wszystkie najlepsze różowe to te, które wychowywały się na podwórku z chłopakami. To jedyna droga ratunku, by nauczyć się jakichś pozytywnych wzorców - zainteresowania, braterstwo, lojalność etc. Kobieca natura i zwyczaje są po prostu raz, że toksyczne, dwa że nastawione na wyłącznie swoje potrzeby i przyjemności. Jeśli kobieta uczy się od kobiety, to tak jakby małpa uczyła inną małpę klocki układać. Moja różowa była wzorem pod tym kątem i to rozumiała, bo
konto usunięte via Wykop
- 5
@Kopyto96: a mi się to po dłuższym rozmyślaniu nie klei. Sam znam dziewczynę, która wychowała się, jak to mówisz, na podwórku i biega za bad boyami xD dopóki nie poznasz kogoś to wydaje ci się, że jest jak każda z szablonu, a potem piszesz o swojej różowej, że to wyjątek. Mózgi kobiet pracują trochę inaczej niż mężczyzn. To coś jakby powiedzieć, gdyby babcia miała wąsy, byłaby dziadkiem. Nie zmienia to
Jeśli kobieta uczy się od kobiety, to tak jakby małpa uczyła inną małpę klocki układać.
@Kopyto96: G---o prawda x2, wyłącznie kobieta jest w stanie nauczyć kobietę być kobietą i wyłącznie mężczyzna jest w stanie nauczyć mężczyznę być mężczyzną. Kobieta a właściwie dziewczynki potrzebują innych kobiet, aby chłonąć pozytywne wzorce tak samo jak dziewczynki potrzebują mężczyzn żeby chłonąć odpowiednie wzorce a chłopcy kobiet.
#s--s
Jak często robisz rimming swojej partnerce?
- Raz dziennie 11.4% (10)
- 2 razy dziennie 22.7% (20)
- Nigdy 65.9% (58)
@WielkiByq dawno nie było tak debilnie ułożonej ankiety
@wykopowy_brukselek hate it or love it
- 39
Qurwa tylko ta plec potrafi z logiki qurwe zrobic. Zaczela calkiem dobrze ale pozniej kilka fikolkow odyebala, ze skonczyla klasyczna lymyn logika. Dla pana panie Areczku jest gnicie i smierc w okopie a dla Julki jest skakanie po knadze mokebe w Hiszpanii, Francji czy tam innej Portugalii xDDD

- 65
konto usunięte via Wykop
- 63
@kamil-tika: Przecież ona jest przedstawicielką tego typu nowoczesnych kobiet, które niewiele co rozumieją i zobacz jak szybko ten gość sprawił, że zmieniała zdanie
- 25
#s--s #grazynacore
źródło: 427845526_1336611290292260_614287412385027390_n
Pobierz- 1
Wiem, że piszę coś oczywistego ale używanie tagów w treściach zgodnych z nurtem tych tagów jest jak wystawianie swojej d--y do lizania.
Ładniej to bym napisał, że selektywny konformizm jest odbierany pozytywnie. No ale komu w tych czasach zależy na konfrontacji? (mi, bo mam mega frajde z masakrowania głupoty (⌒(oo)⌒)...
Dobra, ja tego nie pisalem, to moja ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda
Ładniej to bym napisał, że selektywny konformizm jest odbierany pozytywnie. No ale komu w tych czasach zależy na konfrontacji? (mi, bo mam mega frajde z masakrowania głupoty (⌒(oo)⌒)...
Dobra, ja tego nie pisalem, to moja ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda
@horus666: brzmi zajebiście. Napisz np. że masz problemy z porannymi erekcjami na tagu #gotujzwykopem i konfrontuj się z ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Precypitat: Pewnie by mi dojechali, że i tak spermy się nie je. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie miałem na myśli nurt, nie treść, bo gadanie o siusiaku przy jedzeniu to zwykłe faux-pas ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to ze mną jest problem jeśli pokłóciłem się z różową o to, że stwierdziła że z chęcią uprawiałaby s--s z pewnym celebrytą?
Początkowo myślałem, że tak sobie żartuje, ale zacząłem dopytywać czy na pewno tak uważa. Czy może chodzi jej, że przespałaby się z nim gdybyśmy nie byli razem, ale nie, zrobiłaby to nawet teraz gdyby tylko była taka możliwość. Że gdyby wszedł nagle do pokoju i chciał
Czy to ze mną jest problem jeśli pokłóciłem się z różową o to, że stwierdziła że z chęcią uprawiałaby s--s z pewnym celebrytą?
Początkowo myślałem, że tak sobie żartuje, ale zacząłem dopytywać czy na pewno tak uważa. Czy może chodzi jej, że przespałaby się z nim gdybyśmy nie byli razem, ale nie, zrobiłaby to nawet teraz gdyby tylko była taka możliwość. Że gdyby wszedł nagle do pokoju i chciał
@mirko_anonim: z-----a jest jakas powiedz jej za pare dni to samo, że wyruchalbys jakas gwiazde gdyby zapukala do drzwi xD
konto usunięte via Wykop
- 56
@mirko_anonim: twoja lejdi to jest najwyraźniej zwykły "szon". Jakby moja by wyjechała z takimi tekstami to nie wiem co bym zrobił. XD
źródło: 401384436_1778365309255587_125371140265136950_n
PobierzBzikałbyś / bzikałabyś?
- Tak - jestem niebieskim 76.6% (108)
- Nie - jestem niebieskim 12.1% (17)
- Tak - jestem różowym 7.8% (11)
- Nie - jestem różowym 3.5% (5)
- 1
@KiedysBedzieLepiej: dojść???? Ciesz się że siurek się unosi
@KiedysBedzieLepiej: w sumie fajnie, może też powinienem zmienić moklobemid na jakiś snri albo ssri ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file3769819744220080080
Pobierz


























Wiadomo że hormony szaleją, są gorsze psychiczne momenty i lepsze, a niebiescy zamiast wykazać się wyrozumiałością, żalą się kumplom że "żona urodziła dziecko i jej nagle odbiło, co mam z nią zrobić bo tłumaczę jej i nadal nie dociera, że chcę aby była taka jak wcześniej". Ojeja, bo przecież urodzenie dziecka jest jak