Jakim tłukiem trzeba być, by mieć pretensje do partnerki o jej zachowanie, gdy ta ma okres/pms/jest w ciąży/jest po porodzie.

Wiadomo że hormony szaleją, są gorsze psychiczne momenty i lepsze, a niebiescy zamiast wykazać się wyrozumiałością, żalą się kumplom że "żona urodziła dziecko i jej nagle odbiło, co mam z nią zrobić bo tłumaczę jej i nadal nie dociera, że chcę aby była taka jak wcześniej". Ojeja, bo przecież urodzenie dziecka jest jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@aa-aa: Jedziesz na wycieczkę do normalnego kraju, kupujesz zapas tabletek i możesz go trzymać w domu latami bo mają szalone terminy przydatności. Wszystko legalne, nawet jako chłop.

Potrzebujesz aborcji? Jak cię stać to plis, jedziesz do jednego z sąsiadów i robisz co chcesz ot tak.

Nawet paszportu nie potrzebujesz do tego wszystkiego.

Nielegalna aborcja uderza tylko w biednych, nieogarniętych i ciężko chorych którzy nie mogą opuścić szpitala.
  • Odpowiedz
a jak jakimś cudem zaskoczy to masz 3 miesiące na aborcję. Nieźle pomyślane


@aa-aa: o, wprowadzili aborcję prawną? Czy jednak nie i nadal chcą uchwalić prawo dyskryminujące ze względu na płeć?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zbliża się mój pierwszy raz i nie wiem jakie p----------y kupić, żeby wszystko przebiegło jak należy i nie były powodem dodatkowego stresu, że coś pęknie albo coś. Zawsze myślałem, że Durex najlepszy, ale jak czytam teraz to jednak więcej pozytywnych opinii ma Skyn. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Warto interesować się prezerwatywami przedłużającymi stosunek, tj. Durex Performa, bo jednak przy pierwszym razie to chyba szybko mogę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jak używasz p----------y zgodnie z instrukcją to musiała by być naprawdę c-----a, żęby pęknąć. Durex, Skyn jedno licho:
- przed nałożeniem zapoznaj się z instrukcją - jest tam pokazana ważna rzecz, że nakładając należy trzymać końcówkę p----------y nazywaną zbiorniczkiem, taki odstający mały dzyndzel na samym czubku, tak, żeby właśnie na czubku nie zostało powietrze i nie robił się balon
- nakładasz jak sprzęt jest gotowy do akcji, chociażby dlatego,
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to red-flag i powód do kategorycznego odrzucenia faceta, jeśli facet w wieku 30 lat dalej mieszka w pokoju (ze współlokatorami w innych pokojach), wynajmuje mieszkanie bądź kawalerkę zamiast mieć jakiekolwiek mieszkanie czy też kawalerka w kredycie? Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności, bo nie ma w tym wieku nic własnego i płaci komuś za wynajem?
Z taką opinią spotkałem się u większości moich koleżanek, że facet bez swojego
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 29
Anonim (nie OP):

Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności


Oczywiście, że tak! Przecież co to za problem w dzisiejszych czasach kupić apartament w centrum warszawy przy ulicy złotej? Przecież takie klitki chodzą po jedynie 50 tys. za metr, to prawie tak jak by mieszkania na ulicy leżały - po prostu podnosisz i sobie bierzesz, a skoro on nie potrafi tak prostej czynności osiągnąć, no to już sama sobie odpowiedz. Dziś byle
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zadaj sobie podstawowe pytanie. Czy chcesz być z kimś za to kim jest, jaki jest, czy za to co ma lub co może mieć? Czasem brak własnego mieszkania to po prostu oznaka, że komuś w życiu podwinęła się noga, nie miał dobrego startu, ale koniec końców jest np. osobą, która o wiele lepiej nadaje się do związku niż taka z trzema mieszkaniami i 6 zerami na koncie. Nie zawsze
  • Odpowiedz
#s--s A-----l działa cuda. 2 drinki dla partnerki i wjechał taki dziki anal, z jednoczesnym orgazmem, że jeszcze mnie trzęsie. Na trzeźwo nie wykonalne. Także rada dla was 👌 Potwierdzone i przetestowane kilka razy 😛
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh jedyne czego bym chciał jeszcze w żytu uczuciowym, to zamiast przygód, taką rudą, piegowatą #szaramyszkadlaanonka, pracującą w jakimś wiejskim urzędzie gminy, co mi dwójkę rudych dzieciaków urodziła (ʘʘ) Moja była to brunetka z ciemniejszą karnacją, ponad 6 lat razem, a chłop dziś dochodzi do wniosku, że w sumie jego marzenie stało się znów realne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie taką
K.....6 - Ehh jedyne czego bym chciał jeszcze w żytu uczuciowym, to zamiast przygód, ...

źródło: etmvg_color_hair_face_human-hair-color_nose_427x640

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystkie najlepsze różowe to te, które wychowywały się na podwórku z chłopakami. To jedyna droga ratunku, by nauczyć się jakichś pozytywnych wzorców - zainteresowania, braterstwo, lojalność etc. Kobieca natura i zwyczaje są po prostu raz, że toksyczne, dwa że nastawione na wyłącznie swoje potrzeby i przyjemności. Jeśli kobieta uczy się od kobiety, to tak jakby małpa uczyła inną małpę klocki układać. Moja różowa była wzorem pod tym kątem i to rozumiała, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: a mi się to po dłuższym rozmyślaniu nie klei. Sam znam dziewczynę, która wychowała się, jak to mówisz, na podwórku i biega za bad boyami xD dopóki nie poznasz kogoś to wydaje ci się, że jest jak każda z szablonu, a potem piszesz o swojej różowej, że to wyjątek. Mózgi kobiet pracują trochę inaczej niż mężczyzn. To coś jakby powiedzieć, gdyby babcia miała wąsy, byłaby dziadkiem. Nie zmienia to
  • Odpowiedz
Jeśli kobieta uczy się od kobiety, to tak jakby małpa uczyła inną małpę klocki układać.


@Kopyto96: G---o prawda x2, wyłącznie kobieta jest w stanie nauczyć kobietę być kobietą i wyłącznie mężczyzna jest w stanie nauczyć mężczyznę być mężczyzną. Kobieta a właściwie dziewczynki potrzebują innych kobiet, aby chłonąć pozytywne wzorce tak samo jak dziewczynki potrzebują mężczyzn żeby chłonąć odpowiednie wzorce a chłopcy kobiet.
  • Odpowiedz
#s--s

Jak często robisz rimming swojej partnerce?

  • Raz dziennie 11.4% (10)
  • 2 razy dziennie 22.7% (20)
  • Nigdy 65.9% (58)

Oddanych głosów: 88

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurwa tylko ta plec potrafi z logiki qurwe zrobic. Zaczela calkiem dobrze ale pozniej kilka fikolkow odyebala, ze skonczyla klasyczna lymyn logika. Dla pana panie Areczku jest gnicie i smierc w okopie a dla Julki jest skakanie po knadze mokebe w Hiszpanii, Francji czy tam innej Portugalii xDDD

kamil-tika - Qurwa tylko ta plec potrafi z logiki qurwe zrobic. Zaczela calkiem dobrz...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że piszę coś oczywistego ale używanie tagów w treściach zgodnych z nurtem tych tagów jest jak wystawianie swojej d--y do lizania.
Ładniej to bym napisał, że selektywny konformizm jest odbierany pozytywnie. No ale komu w tych czasach zależy na konfrontacji? (mi, bo mam mega frajde z masakrowania głupoty ((oo))...

Dobra, ja tego nie pisalem, to moja ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Precypitat: Pewnie by mi dojechali, że i tak spermy się nie je. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie miałem na myśli nurt, nie treść, bo gadanie o siusiaku przy jedzeniu to zwykłe faux-pas ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to ze mną jest problem jeśli pokłóciłem się z różową o to, że stwierdziła że z chęcią uprawiałaby s--s z pewnym celebrytą?
Początkowo myślałem, że tak sobie żartuje, ale zacząłem dopytywać czy na pewno tak uważa. Czy może chodzi jej, że przespałaby się z nim gdybyśmy nie byli razem, ale nie, zrobiłaby to nawet teraz gdyby tylko była taka możliwość. Że gdyby wszedł nagle do pokoju i chciał
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, czy ktoś z was miał brak porannych erekcji i się z tego wyleczył? Gdzie i u kogo szukać pomocy? Parę lat temu co rano potężna erekcja, obecnie brak całkowity... przeraża mnie to
#zdrowie #s--s #pomocy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smdbabe: stres, depresja, antydepresanty. Mi nawet na kiepskiej diecie siurek działał jak trzeba, a stres/obniżony nastrój wszystko psuje. Proszę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach