mirki, przyjemność seksualna z samego uprawiania jogi (zwykłej jogi, nie żadnej specjalnej zegzualnej) ma jakąś nazwę? Różowa mnie prosiła żebym zapytał tu bo może wiecie #s--s #fetysze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh wszystkie przegrywowe posty na nowym wykopie dotyczą r*chaina. Nawet nie związku z kobietą tylko braku seksu i tyle.
Poczekajcie aż dobijecie 30-stki jak ja to będziecie mieli ujemne libido. Nawet nie zerowe ale UJEMNE, czyli wizja seksu, p---o i wyzywających zdjęć w social mediach będzie was obrzydzać. Taki urok #agepill mimo poziomu teścia w granicach normy.

Swoją drogą ciekawie z takiej perspektywy patrzy się na ten
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh wszystkie przegrywowe posty na nowym wyko...

źródło: horny-lion-twitter-thread3

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się żyje po całkowitym obrzezaniu? Miałem w styczniu operacje na za ciasny napletek i krótkie wędzidełko. Lekarz spartolił sprawe i wyciął za dużo, jest gorzej niż było. Nie da się już z tym nic zrobić i można wyciąć wszystko do końca tylko. Obawiam się trochę tego że będę kompletnie niewrażliwy na bodźce jakbym poszedł na masaż e-------y albo #divyzwykopem a masturbacja będzie niemożliwa i zrujnuje mi to jedyne życie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ankieta czy ksiądz lub zakonnica ślubując życie w czystości powinien być karany mocniej niż robiący ta sama czynność np. p-----l hydraulik lub fryzjer g--------l? #prawo #s--s

Pytanie jak w poscie

  • tak 45.6% (31)
  • nie 54.4% (37)

Oddanych głosów: 68

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: nie, no chyba że składałbym takie śluby przed sądem, śluby czystości składa się dla samego siebie, i tak samo samego siebie oszukujesz jeśli ich nie dopełniasz
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #s--s #natura #blackpill

Biali marynarze z Europy często mieli ogromne branie u kobiet z tubylczych ludów tak zwanego Nowego Świata. W rejonach Ocenii, Polinezji miejscowe d------i potrafiły same podpływać łódeczkami do okrętów z białymi marynarzami, by im się oddać. Mieszanie genów mocno. Coś jak dzisiejsze witaminki z mokebianami, tylko dużo bardziej.

Pewnie wielu z Was zna
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #s--s #n...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś jak dzisiejsze witaminki z mokebianami, tylko dużo bardziej.


@Kopytnik_1: Nie uważam, że bardziej. Współczesne witaminki też kupują bilet za 3k na samolot, żeby zalecieć do ciemnoskórego księcia.
  • Odpowiedz
#s--s

Jakie wolicie piczki?

  • Bułki, bez wystających warg 46.4% (39)
  • Lekko wystające 41.7% (35)
  • Mocno wystające, wiszące 11.9% (10)

Oddanych głosów: 84

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#s--s #srajzwykopem #przegryw powiem wam coś ruchające się oskarki jakie jest życie.
Godzina 22. Bzykasz się ze swoją sarenką. Słodkie czułe słówka, świece zapachowe, seksowna bielizna, piękna mgiełka zapachowa, zmysłowa bielizna - wspaniały s--s jak z filmu. Po wszystkim wytarcie psiochy z soków, siusiu i spać. I teraz kurła będzie najlepsze. Poranek. Twoja piękna sarenka pierwsze co robi? IDZIE DO KIBLA NA POTĘŻNĄ DWÓJKĘ! CZAISZ TO? KIEDY JĄ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #samotnosc #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #s--s #pieklomezczyzn #ciekawostki

Wszyscy, którzy narzekają na to, że brak im kobiety, warto by byli ostrożniejsi i bardziej świadomi. By nie dali się złapać w pułapkę swojego silnego pragnienia bycia z kimś, a przez to by nie stracili czujności, bo mogą bardzo źle trafić. Nie twierdzę, że każda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Mirkwood: wiesz, tu nie chodzi o takie uogólnienia. Po prostu faceci są bardziej prości, rzadko kiedy starają się rozgrywać kogokolwiek emocjonalnie, tak jak kobiety, które doszły w tym do mistrzostwa.
  • Odpowiedz
Szczerze gardzę tym nowoczesnym światem i nowym podejściem do relacji kobieta-mężczyzna. Związkami bez zobowiązań, wypłukaniem uczuć, traktowaniem seksu jako sportu. Tym szczególnie gardzę. Nienawidzę tych wszystkich "roohaczy", którzy nie umieją pohamować popędu i wykorzystują kobiety przedmiotowo. Tak samo jak kobiety, które dają na prawo i lewo. To jest dla mnie obrzydliwe zezwierzęcenie. Mnie w ogóle nawet nie pociąga, jak dziewczyna jest łatwa. Co to za przyjemność? I nie myślcie, że jestem pozbawiony
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DEWASTATOR_TM: Idealizm jest silniejszy od pokus i potrzeb. Taki się urodziłem, tak się wychowałem i tak się męczę. Wolałbym być ch*jem, a zawsze mam takie przeświadczenie, żeby być dobrym człowiekiem. Wychowałem się w konserwatywnej i wykształconej rodzinie (o bardzo prorodzinnym podejściu), przez co moje wychowanie było pełne konkretnych wzorców, przykładów i masz, oto jestem.
  • Odpowiedz
Aaaah bo ty jesteś taki idealista, romantyk
Ludzi nie zmienisz, jak cię takie osoby nie interesują to po prostu się z nimi nie zadawaj. Dla mnie takie osoby co latają po klubach się roochać to straszny cringe, się napatrzyłem bo byłem kiedyś barmanem w Sopocie.
Pełno dzbanów i takich ludzi niskiej jakości.
Nigdy więcej
Nie Sztuką jest wyrwać łatwą dziewczynę na raz ale wartościową na całą życie.
  • Odpowiedz
celem życia każdego człowieka jest dążenie do ruchania, wszystko przez co przechodzimy w codziennym życiu sprowadza się finalnie do podświadomej chęci zachowania gatunku poprzez rozmnażanie. Wszystko co się dzieje w życiu człowieka dookoła jest tylko tłem do tego żeby finalnie się rozmnożyć. każdy z nas istnieje bo ktoś wcześniej się rozmnożył. Można mówić, że ma się inne cele jednak finalnie wszystko sprowadza się do jednego. owszem, są wyjątki które decydują się nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gooway no to idź i bzikaj a nie konia walisz i wysrywy swoje wypisujesz, nasienie zalewa i zatruwa ci już mózg?
Ja myślę że każdy człowiek sam odpowiada za wartość dodaną do swojego życia.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
siema, ogólnie od zawsze mam jakieś dziwne fantazje seksualne, jak np. DP, jakiś gangbang, bukkake itp. Zawsze chciałem najbardziej spróbowac dp w obie dziury, ale nie było z kim. No i znalazłem dziewczyne, jesteśmy w związku już 3 lata, ona 23, ja 27. Kiedyś gadając o doświadczeniach ona powiedziała, że zrobiła to z dwoma typami, z jej ex i jego kolegą. Zagotowało się we mnie z zazdrości. Próbowałem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim dorośniesz to ci przejdzie na tyle, że nie będziesz o tym obsesyjnie myślał. A na takie akcje jak trójkąty itp to trzeba mieć 100% zaufania i wsparcia partnera a to przychodzi z wiekiem. Z takim myśleniem jak teraz to już jesteś przegranym.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Wbrew temu co na mirko przeczytasz, żadne swingi, trójkąty, orgie, czy cuckoldy nie rozwalają związku. Jeśli fundament jest sensowny, to związek wyniesie z takich zabaw tylko korzyści, ewentualnie będą one neutralne, a jeśli coś sprawi komuś przykrość, to będzie to chwilowe i dydaktyczne, bo fundament jest mocny.
Jeśli nie, to jest to proszenie się o problemy, bo zwykle ludzie niepewni siebie nawzajem dostają dodatkowy argument typu "a co
  • Odpowiedz